Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Metrowy spalony był...
1
Rudiger znowu symulka? Drugie żółtko?
2
To jest cały ten obrzydliwy klub. Symulki i tyle. Żałosny klubik. Najlepszy z nich i tak jest Bellingham, największy nurek.
1
To jest kpina. Zółta za symulke.
0
Zółta kartka dla Rudigera.
1
To jest chore. Kolejna poprzeczka. A włączyłem 30 sekund temu.
Jak grają tak w ogóle?
5
@pyku91 07:00 - chleb
14:00 - woda
21:00 - chleb z wodą
200 zł się należy.
0
@lucca87 A przypadkiem na whoscored to nie ocenia algorytm?
3
@Sebolinho Ale co ty tutaj o jakimś Laporcie i Perezie jak sędzia po prostu podjął decyzje zgodną z przepisami?
0
@MatBac1991 Ma racje.
2
Martwi ten Ter Stegen. Dzisiaj znowu przy bramce dziwaczne zachowanie. On od lat w Lidze Mistrzów nie istnieje, zupełnie nie pomaga, w lidze miewał słabsze okresy, ale też kapitalne. Biorąc pod uwage jak wysoko gramy to przeciwnicy będą mieli okazje, więc potrzebny jest dobry bramkarz. Oby się ogarnął.
11
@krefi10 Wolałbym mieć obu
0
@Gaucho Zubimendi, Nico Williams i 9.
1
Jak Lewy ma nie strzelać to dobrze, że w takim meczu, ale chyba się zgodzimy, że mógł już mieć na luźno z 8 bramek w sezonie. Dzisiaj 2 fantastyczne okazje, sam na sam i uderzenie z prawej nogi przy całym świetle bramki otwartym. W innych meczach też sporo marnował. Naprawde, on w tym sezonie miał już multum sytuacji i te 4 bramki to nie jest jakiś oszałamiający wynik. Do tego dochodzi fakt, że w rozegraniu piłki jest przeciętny, więc musi wykorzystywać takie okazje jak dzisiaj.
3
Monaco po 4 meczach 10 punktów. Będzie meczycho w czwartek.
41
To jest aż nienormalne jak dobry trener może całkowicie odmienić drużyne. Tak, tak, nadal jest wcześnie, ale już pierwsze wnioski można wyciągać, a te są bardzo, bardzo pozytywne.
30
@Encore nie, tu jest jeden karny bo jeden klub jest traktowany inaczej. Tamten sezon to był wałek na wałku. Ten zapowiada się podobnie.
25
Identyczna sytuacja, sam początek meczu przeciwko Betisowi. Kolega niżej wstawił foul Militao w meczu Bilbao, który wyglądał jeszcze gorzej.
1
@tbas Z czego jakieś 1,6 z karnych.
0
@Limaker Dałbym Ci 10 herbów jakby się dało. O tym pisze. Takie karnego w życiu by nie zagwizdali Barcelonie albo przeciwko Realowi.
2
@Virusk3 Pierwszy legitny, drugi ludzie niby piszą, że też, ale takich karnych sędziowie w meczach Barcy nie gwiżdżą. Jestem przekonany, że jakby coś takiego stało się na Raphinhi to by nawet do monitora nie podszedł.
1
MOTM obramowanie bramki Realu
0
@tbas 4 punkty stracili. Po 5 kolejkach to i tak git.
1
W tamtym sezonie wałki leciały praktycznie co kolejke. W tym sezonie będzie jeszcze ciekawiej skoro oni grają takie gówno.
0
@Nieznajomy Faktycznie mało widziałem oglądając każdy mecz Barcy
8
Jakim cudem to jest karny? Nie widzialem jeszcze zeby gwizdali karne po oddaniu piłki w żadnym meczu Barcelony.
0
Jeśli to będzie karny...
0
I jeszcze po ręce hahahah
0
Możecie stawiać dom na wygraną prześcieradeł.
1
@PatrychoO Pewnie słabo bo wielką wode to teraz za oknami mamy.