Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co narzekać. Najważniejsze 3 pkt z tymi rzeźnikami.
2
W ogóle Balde dzisiaj dał 2 takie podania, których chyba nigdy u niego nie widziałem. Oby to był początek jakiejś pozytywnej zmiany w tym elemencie.
3
Brak Pedriego widoczny gołym okiem. Najlepsza połowa Balde od dłuuuugiego czasu. Trzeba strzelić na 2-0 bo będzie nerwówka.
0
@MessiForeverTheBest Była szansa w 2016 roku na coś wielkiego.
21
@norbi77 Jakby Flick chciał mu dać szanse to by nie chcieli Wojtka sprowadzić. Pena to ręcznik.
2
Ale będzie dupsko bolało jak do tego nie dojdzie. To jest po prostu najlepsza opcja ze wszystkich dostępnych i żadna inna nie jest nawet blisko.
0
Na cholere tylko ten Pena jest trzymany w kadrze skoro od dawna wiadomo, że on się nie nadaje na bycie zastępstwem dla Ter Stegena. W to lato powinien być sprzedany albo chociażby odesłany na jakiekolwiek wypożyczenie.
0
@MesQueUnClub_87 Jak na bramkarza to młody
3
@lucca87 Ani go nie widze na DP ani na ŚO - za słaby fizycznie jest. Narazie łata dziury w kadrze, ale na dłuższą mete ja go nie widze w składzie.
2
@Ojciec5tkidzieci Wiosna i jesień - najlepsze pory roku. Lato też jest git jak jest do 25 stopni.
0
@Encore On za sam foul powinien był wylecieć.
4
https://x.com/FCBSpooky_/status/1837946984860115025
Dawać tego kota na bramke.
13
Nieironicznie Szczęsny to naprawde mogłaby być najlepsza opcja - charakter do gry w topowym klubie ma, broni nadal fantastycznie, gra nogami nie jakaś topowa, ale raczej solidnie. Chyba nie ma lepszego wyboru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@BulaKG Musielibyśmy mieć 20 Pickfordów
0
@FCB_dimiC Właśnie nie powinien bo Courtois zrobił to samo w meczu z Betisem i nie było. To znaczy w drugą strone na bank by był.
8
@BARCA1899Messi xD
3
@Borneo Mbappe 3 karne, Vinicius 2 karne
2
W następne 9 dni kolejne 3 mecze. Niech wraca kto może bo tu trzeba rotować.
Flick oszczędza jak może wielu pilkarzy, dobrze by było dać w końcu coś odpocząć Yamalowi. Nawet niech ten Ferran wraca to może jakkolwiek odciąży naszą perełke.
Ciekawe jak Fati będzie wyglądał, ja tam nadal mam do niego słabość.
0
Ale golazo Pulisicia
0
@tbas Po prostu musimy strzelać 4 bramki co mecz i chyba Flick wpadł już na to.
49
Zrobić składem z 6-7 podstawowymi graczami kontuzjowanymi 6/6 w lidze i strzelić 22 bramki... chyba najwięksi optymiści nie zakładali czegoś takiego.
Naprawde, to nie jest normalne. Flickowi wysypują się ważne ogniwa jeden po drugim, a on nic sobie z tego nie robi i wrzuca kolejnych dzieciaków do składu i wali Villareal na wyjeździe 5-1. To nie jest wynik ponad stan - to jest astronomiczne osiągnięcie, o którym powinno się bardzo głośno mówić.
16
Można sobie narzekać na Araujo za jego ostatnie zachowanie, ale trzeba powiedzieć, że jego powrót to będzie olbrzymie wzmocnienie w obronie. Do takiej gry to prawdopodobnie najlepszy obrońca na świecie. To ile on jest w stanie nadrobić metrów jest niesamowite.
4
@misterio Nie, nie, nie. To jest manekin, ręcznik.
0
To jest mecz roku.
5
Linia obrony na 50 metrze i Pena na bramce. Wymień bardziej zabójcze duo.
0
@KrwawiaceoczyVEB Wyjątek potwierdzający regułe. Ilu nastoletnich bramkarzy w topowych klubach widziałeś przez ostatnie 10 lat?
1
@kanver_ Nie ma bata, że bramkarz w wieku 16 lat będzie grał.
0
Może to być coś innego niż ACL?
1
W tym meczu mogło luźno być 4-4