Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dariooo Akurat taki ruch w naszej sytuacji finansowej jest bardzo możliwy.
0
@Cule1234 Upadek, on to nie powinien się z tego Lyonu ruszać. Ma dopiero 30 lat. To jest dobry piłkarz, ale to chyba taki typ gwiazdy gdzie cała drużyna musi na niego grać.
30
Nie skłamał, ale klasy to on nigdy nie miał.
0
Spalony będzie? Jednak fart się skończył.
1
Może nie potrafimy wychodzić spod pressingu ani atakować, ani bronić, ale za to prowadzimy 2:0.
3
Włączyli tryb Realu w LM
0
Jak Kiwior tak na treningach wygląda jak dzisiaj gra to w Arsenalu na pewno sobie nie pogra.
0
5 minut dobrej gry i fajrant.
6
Jemu zdecydowanie bliżej do Neymara jeśli chodzi o styl gry niż do Messiego. Brakuje mu eksplozywności na pierwszych metrach czyli tego czym Messi niszczył za młodu absolutnie wszystkich. Natomiast młody Messi raczej nie był w stanie grać takich passów jakie gra Yamal. Inni piłkarze, obaj fantastyczni.
0
Dzisiaj rozdarte serca, czy oglądać kopanine rodaków czy piękny futbol Hiszpanii?
20
Oby doszedł do siebie w 100%. Nie moge się doczekać żeby zobaczyć jego i Raphinhe w pressingu. Kto niby będzie chciał na tych świrów grać?
4
@Bocheno1
Chyba fejur, do dokładniejszego sprawdzenia.
1
@partymaker Właśnie on jak gra w pierwszym to jest cienki. Nie wiem czy to prawda, ale podobno tak samo było w Milanie.
1
Z tak grającym Betisem to i Legia ma szanse wygrać, a to najwięcej mówi o ich poziomie gry.
1
Kończmy te parodie imitującą futbol.
7
@Michal03 Postanowił zostać goatem.
0
@Kinginiesta Nie no, przynajmniej jeden karny im się należał. Problem jest taki, że akurat nie ten co dostali.
7
Nie pamiętam żeby Betis był tak cienki. Oni wyglądają jak spadkowicz.
0
Wielkiej różnicy między tym co zagrał Valladolid na Bernabeu i Betis teraz nie widze.
2
Oprócz braku karnego to Vinicius powinien wylecieć z czerwoną.
0
Teraz można wyłączyć. 4 pkt po takim terminarzu to bardzo duża zaliczka. Oni nadal grają gówno. Jest dobrze.
0
Męczennik druga żółta za symulke.
1
@Senstin Od Mendyego w ataku ja dałbym więcej.
2
Betis jest żałosny dzisiaj, ale te 1 bramke zawsze mogą wcisnąć.
5
To wygląda jak mecz jakiegoś średniaka ze średniakiem, którzy mają szybkich skrzydłowych z jakiejś łapanki z Afryki czy innej Ameryki Południowej. W sumie wszystko się zgadza.
10
Abde koszulki pomylił, hahaha.
0
To musi być 1:0...
8
Mogli dać białe koszulki wszystkim. Przynajmniej sędzia by był uczciwy.
0
@noface spójrz niżej
0
@MateS Zaraz sobie możesz obejrzeć Real z Realem