0

Niewiele mu zabrakło. 10 metrów tylko.

12

Oby Las Palmas wcisnęło drugą bramke, mają wystarczającą jakość żeby to zrobić.

9

@adamek20151 Jaka rotacja, na ławie to powinien siedzieć Vini albo Mbappe, Rodrygo był najlepszy z nich.

11

Tchouameni i Camavinga są wyceniani na 100 milionów przez transfermarkt. Hahahahahahaha.

2

Swoją drogą Rodrygo był najlepszy z trójki lewoskrzydłowych w dwóch pierwszych meczach i dostał ławke jako pierwszy. Ja na jego miejscu nie byłbym zadowolony.

3

Gdyby Barcelona zagrała taką połowe to byłbym wściekły. Oni stoją. Stoją w ataku, stoją w obronie. Niech tak zostanie.

1

Żeby być w top 8 średnio potrzeba około 15 punktów, żeby być w top 24 około 9.


3

@misterio Lewandowski może nawet tyłkiem strzelać, liczy się zwycięstwo. Jestem pewny, że będzie cholerna motywacja na ten mecz.

2

Trzeba się zemścić na Bayernie, jak nie teraz z Flickiem u sterów, który Nas zniszczył to kiedy? Mecz u siebie, trzeba to wygrać.

4

Tyle meczy w LM z naszą okrojoną kadrą... jakimś cudem nie możemy łapać kontuzji.

0

Benfica jest skończona.

0

Atletico niezłe losowanie.

0

Flickowi wylosowali niemieckie drużyny bo akurat Nas na wakacje dla Niego nie stać, super.

5

PSG jakie losowanie, ahhahahahaha

1

@Rust_Cohle Niestety to koniec Waszej przygody w LM.

0

Dobre losowanie prócz Monaco.

0

Flick się po nich przejedzie.

0

Nie wiem, ten ligowy format jakoś narazie do mnie nie przemawia. Samo to, że grasz tylko jeden mecz z daną drużyną przez co grasz tylko mecz domowy albo na wyjeździe... Zobaczymy, ale narazie wydaje mi się to głupie.

15

@Popitek12 Przestań chlać popitek

1

@PatrychoO Walnął screamera w meczu z Napoli.


1



Piękne to było okienko.

3

Chyba można powiedzieć, że to koniec okienka transferowego Barcelony (chyba, że np. wypchną kontuzjowanego Erica do Girony). O ile jeśli wszyscy byliby zdrowi to ten skład wygląda nieźle tak na ławce jest bieda. Do tego nadal brak jakościowego DMa i LS. Na pewno osłabiliśmy się w porównaniu do poprzedniego sezonu (brak Gundo, Cancelo, Felixa, przyszedł Olmo i Pau Victor). To nie jest kadra ani na wygranie ligi ani tym bardziej na LM. Mam nadzieje, że kibice będą cierpliwi i nie będą wywalać Flicka po pierwszej porażce bo Nam nadal brakuje sporo do topowych zespołów (na papierze).

Jeśli jakimś cudem uda się uniknąć kontuzji to jest szansa na powalczenie z każdym przeciwnikiem. Ja w tym sezonie właśnie na to licze - na mniejszą liczbe kontuzji, sprawne wprowadzanie Gaviego i reszty kontuzjowanych oraz rozwijanie młodych. Jeśli będzie to poparte dobrym przygotowaniem fizycznym i dobrą grą gdy będziemy grać w podstawowym składzie to ja będę zadowolony. Jakikolwiek puchar wygrany w tym sezonie to będzie spore osiągnięcie.

23

Jeśli on faktycznie przejdzie operacje i będzie pauzował kolejne miesiące to nie mam słów. W ogóle ktoś go tam kontroluje czy o co tu chodzi?

Może Laporta mu stanął na kostce żeby go wyrejestrować i zarejestrować kogoś w jego miejsce?

1

@tbas Nasza pozycja negocjacyjna w tym wypadku nie jest zbyt dobra bo Liverpool wie, że potrzebujemy defensywnego pomocnika.

2

@Kidd To DM jest

3

Więcej info o wypożyczeniu. To już ma troszke większy sens.


1

@Arden Jeszcze czytam, że niby 4M chcą zapłacić za to wypożyczenie. Słaby ten deal dla Nas, to nie jest doświadczony zawodnik, który od razu podniesie jakość drużyny tylko dzieciak do ogrania... Przydałaby się jakaś opcjonalna klauzula w razie gdyby odpalił.

0

Ten Bajcetic podobno utalentowany i z jednej strony dużo nie ryzykujemy na tym wypożyczeniu (mam nadzieje, że nic nie zapłacą), a z drugiej strony będziemy ogrywać młodzika innemu klubowi przez rok i potem pewnie odejdzie. Średnio mi się widzi taki deal.

1

@kamiVeB Klauzula właśnie jest wpłacana przez Deco.

8

@Rust_Cohle oczywiście, że Pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?