4

Przyjdzie za rok i też będzie dobrze.

3

Deco chciał i Olmo, i Diaza. Ależ to jest dyrektor sportowy. Geniusz.

1

@HypeR To prawda. Po przerwie są 3 nieprzyjemne wyjazdy - Girona, Villareal i Monaco w LM. Dużo to powie o tej drużynie, to będzie prawdziwy test.

2

@tristan87 Dożywocie.

2

Odpalcie sobie mecz Parmy, 15-20 minut muszą grać z piłkarzem z pola na bramce.

1

Ależ Athletic odwalił kaszane. Niesamowicie ważne trafienie dla Atletico.

1

Szkoda tego Nico w Bilbao, marnuje się jak cholera.

1

@FCB_dimiC Chyba jeden

8

@Firestone Zły klub sobie wybrał. W Atletico z ofensywnych piłkarzy to tylko Griezmann błyszczy.

3

Strasznie to Kotletico męczy bułe. 15 minut od -6 po 4 kolejkach.

12

Teraz 2 tygodnie przerwy, Raphinha niepowołany do reprezentacji - przecież jak oni go na Girone wypuszczą to przebiegnie ze 20 kilometrów.

0

Nico prawie z golem.

1

@ranger3120 A on nie miał z internetu odejść?

4

Chwilo trwaj. Poczułem się jakbym przeniósł się w czasie do ery Pepa i klepania ogórków. Skład już nie ten, styl gry też inny, ale pressing identyczny i głód goli również. Niech się zacznie Flickomania, taka z głową i niepompowaniem balonika, ale niech się dzieje.

1

@Roobo Nie no jakie 0.53 jak on miał pustą bramke

0

Muszą podreperować skuteczność. To przez lata też był Nasz problem. Tutaj 5-6 bramek powinno być luźno.

0

@Zieliniak Guardiola prowadzący reprezentacje to wielka strata dla futbolu. To najlepszy trener w historii, jego drużyny powinno się oglądać 2 razy w tygodniu, a nie raz na kilkanaście tygodni.

4

Wiadomo, że to tylko 4 kolejka, ale to właśnie się dzieje gdy najlepsza technicznie drużyna na świecie spotyka się wreszcie z trenerem, który ma obsesje na punkcie przygotowania fizycznego. Każdy o tym wiedział, że my fizycznie jesteśmy ciency, a i tak przez lata nie udało się praktycznie nic z tym zrobić. Oczywiście, różnie się to może w przyszłości jeszcze potoczyć, ale na ten moment jestem zachwycony.

0

Tak szczerze to i De Jonga bym chętnie teraz zobaczył.

4

3:0 to najmniejszy wymiar kary. Piękny mecz.

7

@tristan87 To już nawet nie jest śmieszne. To po prostu nie jest uczciwe. Jak coś takiego nazwać sportem gdy w jednej lidze kluby mogą mieć prawie miliard straty, a w drugiej zero?

4

@Kapitan hawk Obserwował strone od 15 lat i wreszcie założył konto. Nadrabia stracony czas gdy nie miał założonego konta.

14

@Cule1234 Przewidzieliśmy to i dlatego go nie kupiliśmy. Masterclass Deco i Laporty.

0

Dobre losowanie dla Legii.

3

@Kgorecki2500 Te koszulki dopiero jakkolwiek wyglądają na piłkarzach. Zazwyczaj zupełnie inaczej niż na takich zdjęciach. Ja tu widze potencjał.

1

@JordiAlbion Jeśli chodzi o sposób gry to nikt nie zbliży się do Messiego, ale liczby już w tej chwili Haaland robi lepsze niż ta dwójka w tym samym momencie kariery.

0

@BorzyKrzys

80

Przecież oni w poprzednim sezonie grali to samo gówno, różnica była taka, że Bellingham im farfocle na wage 3 pkt strzelał.

Nie ma innej drużyny, której ilość trofeów tak bardzo nie pokrywa się z poziomem gry, nie ma.

Ich gra przez ostatnie lata to ogromna przeciętność przez 80% spotkań. Wygrywali LM, ale ich taktyka to był autobus i lagi na Viniciusa plus mnóstwo szczęścia. Ależ mnie teraz śmieszą narzekania ich kibiców na autobusy w La Liga gdy oni robili to samo w LM.

To ile oni mieli farta w meczach np. z City jest przerażające, do tego sędziowie też lubili się pomylić na ich korzyść w odpowiednim momencie, np. z Lipskiem gdzie Vinicius powinien wylecieć z czerwoną kartką, a 5 minut później strzelił bramke. Oni byli znacznie gorsi w tym dwumeczu.

Mam nadzieje, że utrzymają ten poziom gry i będą mieli tyle szczęścia, i pomocy sędziów co przeciętna drużyna. Wtedy naprawde może być ciekawie.

2

No i gdzie te madrycioczki się podziały tego pięknego wieczora? Widziałem tylko jednego, a tak niby kochają te strone i są bardzo obiektywni.

1

Szkoda, że nie zwycięstwo Las Palmas, ale -4 też jest piękne. Zrobić teraz swoje z Valladolid u siebie. Oni mają teraz Betis u siebie, nie jest to łatwy mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?