1

Szczęsny, zakładaj buty.

0

Dzięki Bogu, że szybko padła bramka bo Arteta by murował przez 90 minut.

1

@LaKnightYeah2000 Ławke mamy, ale kontuzjowaną.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Arogancki burak - czyli jak 90% piłkarzy białego klubu. Obrzydliwy piłkarz.

1

@norbi77 On tylko upadł w polu karnym. Ta decyzja to kpina, on w żadnym momencie nie był faulowany w polu karnym.

1

@John_Doe coś koło 1.15 było

3

@neymar77 Ale on nie kontynuował w polu karnym tylko poza nim.

1

Widze, że co raz większy szczyt absurdu osiągamy żeby tylko podyktować karnego dla Realu.

3

Jakim cudem to karny jest?

0

@VegetaPolska Przecież Vallejo nie istnieje, jego nikt nigdy na boisku nie widział.

0

Oni mają jeszcze jeden w teorii łatwiejszy mecz i kończy im się ten łatwy terminarz. To, że oni stracili 4 pkt to jest i tak niezły wynik.

1

No i teraz jest po meczu.

0

Dopóki jest jedna bramka przewagi to zawsze jakiegoś farfocla mogą wcisnąć.

0

@Rafalloxfcb był ale nie wiem czy na karny

0

Druga żółta za wybicie piłki

0

No i standardzik.

1

Kurs na karnego dla Realu 1.01

0

I tak wiadomo jak to się skończy, ale i tak cieszy.

0

Nie włączajcie ich meczu! Powtarzam: nie róbcie tego!

0

@Messibestplayerintheworld Jeden Mbappe, ale głównie w bramkarza strzelają.

0

@Messibestplayerintheworld Tak szczerze to nikt, Real jest cienki, Espanyol jest cienki, Mbappe znowu 5 strzałów na połowe, nic nowego.

1

@Comentateiro Co innego trofea, co innego styl gry. Ancelotti to jest beton i żadne trofeum tego nie zmieni.

1

Ancelotti to jest taki beton. Takim składem takie gówno grać... jeszcze przeciwko Asspanyolowi...

0

Oni 3 podań nie potrafią wymienić...

1

I co karny czy nie?

0

Jak na tyle ile Real ma miejsca to i tak nie tworzą aż tak dużo groźnych sytuacji.

0

@MesQueUnClub96 Nie przegrać wyżej niż 3-0. To ich plan.

1

Oglądam ten Real bardzo często bo zawsze tam jakaś szansa, że zgubią punkty jest, nawet u siebie. Ale dzisiaj, ten Espanyol... ciężko jakkolwiek wierzyć, że mogą się postawić.

1

Juventus po 5 kolejkach 0 bramek straconych. Niezły wynik. W tabeli jednak dopiero 4 miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?