Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczęsny, zakładaj buty.
0
Dzięki Bogu, że szybko padła bramka bo Arteta by murował przez 90 minut.
1
@LaKnightYeah2000 Ławke mamy, ale kontuzjowaną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Arogancki burak - czyli jak 90% piłkarzy białego klubu. Obrzydliwy piłkarz.
1
@norbi77 On tylko upadł w polu karnym. Ta decyzja to kpina, on w żadnym momencie nie był faulowany w polu karnym.
1
@John_Doe coś koło 1.15 było
3
@neymar77 Ale on nie kontynuował w polu karnym tylko poza nim.
1
Widze, że co raz większy szczyt absurdu osiągamy żeby tylko podyktować karnego dla Realu.
3
Jakim cudem to karny jest?
0
@VegetaPolska Przecież Vallejo nie istnieje, jego nikt nigdy na boisku nie widział.
0
Oni mają jeszcze jeden w teorii łatwiejszy mecz i kończy im się ten łatwy terminarz. To, że oni stracili 4 pkt to jest i tak niezły wynik.
1
No i teraz jest po meczu.
0
Dopóki jest jedna bramka przewagi to zawsze jakiegoś farfocla mogą wcisnąć.
0
@Rafalloxfcb był ale nie wiem czy na karny
0
Druga żółta za wybicie piłki
0
No i standardzik.
1
Kurs na karnego dla Realu 1.01
0
I tak wiadomo jak to się skończy, ale i tak cieszy.
0
Nie włączajcie ich meczu! Powtarzam: nie róbcie tego!
0
@Messibestplayerintheworld Jeden Mbappe, ale głównie w bramkarza strzelają.
0
@Messibestplayerintheworld Tak szczerze to nikt, Real jest cienki, Espanyol jest cienki, Mbappe znowu 5 strzałów na połowe, nic nowego.
1
@Comentateiro Co innego trofea, co innego styl gry. Ancelotti to jest beton i żadne trofeum tego nie zmieni.
1
Ancelotti to jest taki beton. Takim składem takie gówno grać... jeszcze przeciwko Asspanyolowi...
0
Oni 3 podań nie potrafią wymienić...
1
I co karny czy nie?
0
Jak na tyle ile Real ma miejsca to i tak nie tworzą aż tak dużo groźnych sytuacji.
0
@MesQueUnClub96 Nie przegrać wyżej niż 3-0. To ich plan.
1
Oglądam ten Real bardzo często bo zawsze tam jakaś szansa, że zgubią punkty jest, nawet u siebie. Ale dzisiaj, ten Espanyol... ciężko jakkolwiek wierzyć, że mogą się postawić.
1
Juventus po 5 kolejkach 0 bramek straconych. Niezły wynik. W tabeli jednak dopiero 4 miejsce.