1



Czerwona dla Was? Dla mnie nie.

0

Ciekawe ile Ten Hag jeszcze się utrzyma.

0

@Kgorecki2500 Przecież to dwa mecze tylko.

0

@prokofiew Bo to że trafiasz w piłke nie oznacza, że możesz komuś złamać stope.

0

@prokofiew To jest foul i nie ma żadnej dyskusji

0

@kamiVeB Pierwszy jest cienki, drugi przereklamowany.

1

Pomyślcie teraz jakie ten skład może wyczyniać cuda gdy wreszcie będziemy mieli chociaż te 80-90% podstawowego składu zdrowego. Jeśli tylko w trakcie sezonu nie siądziemy fizycznie to jestem pewny, że będziemy piekielnie mocni. W sumie to już jesteśmy i to tym składem bo ta porażka niczego nie zmienia. Widać jak na dłoni co chce grać drużyna i gdy wróci choć 3-4 graczy to będzie zupełnie inne granie - szczególnie na trudnych wyjazdach.

2

No i brawo Pedri. Oczywista oczywistość.

Co do karnego na Lamine to jeśli chodziło o to trzymanie to tam niczego nie było.

2

@Sulimo ???

Przecież to jest zwykła porażka ligowa. My możemy tracić dużo bramek bo tak gramy. Brakuje jakości na ławce, tyle. Nadal jest bardzo dobra sytuacja w lidze.

0

@Joeblack1989 Zespół nie jest zajechany tylko my ławki nie mamy. Fizycznie nie wyglądaliśmy tragicznie.

19

Sam Araujo to pewnie skasowałby 3/4 tych sytuacji. On jest kluczowy do takiego grania, prawdopodobnie najlepszy obrońca na świecie do tej taktyki.

0

@barcelonaLM Zła? Przecież my jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji.

0

No nic, Flick chciał rotować w takim meczu, ok. 7/8 przy tym terminarzu i kontuzjach, i tak jest fantastyczne. Nie ma co dramatyzować. Połowa dzisiejszego pierwszego składu mogła równie dobrze grać w Barcy B.

2

Ferran kosztował 55 milionów. W kryzysie finansowym.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie, tutaj problemem nie jest mental tylko to, że brakuje jakości w tym składzie żeby prowadzić z Osasuną na wyjeździe. Dominguez, Martin czy Pau Victor to mogliby grać w Barcy B, a Ferran to może w Ekstraklasie.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież to my mieliśmy trudniejszy terminarz na początku, mamy mnóstwo kontuzji, większość spotkań na wyjeździe, a i tak mamy przewage w lidze. Jest dobrze.

2

@Pawci023x No tak, machanie łopatą ma dużo wspólnego z profesjonalnym sportem.

0

@KrychaFCB Akurat dzisiaj nie zawinił

1

@Comentateiro Pedri ogarnie.

0

W meczu z Villarealem Martin i Dominguez mieli problem z trzymaniem liny spalonego, i naprawde czasami ratowały nas centymetry przed utratą bramki i ogólnie to był tragiczny mecz obrony. Obyśmy dzisiaj nie mieli takiego problemu z tyłu.

3

@MesQueUnClub96 Twarze to by były zamykane jakby wydali 100 milionów, a nie 2 miliardy.

1

@MichalZZZ fotmob.com i do wyboru do koloru, gra połowa premier league, serie a i bundesliga też grają

0

Na upartego to mógł być drugi karny. Real by dostał.

7

Zrobić 7/7 w lidze w takim składzie to jest ogromny wyczyn, ale obyśmy się dzisiaj nie zatrzymali.

2

@Kapitan hawk Wystarczy napisać, że Messi ma lepszą średnią bramek na mecz czyli jest nadal lepszy w jedynej rzeczy, w której Cristiano ma jakąkolwiek szanse konkurować.

2



A ludzie i tak powiedzą, że Arsenal nie wygrał nigdy Ligi Mistrzów.

21

Kounde to dzik i fantastyczny człowiek - robi to co lubi, ma gdzieś opinie innych gdy dziwacznie się ubiera bo kocha mode i zawsze wypowiada się z sensem.

1

@karolup 85/15 to jest jak Real gra z jakas Mallorca u siebie, a nie z Atletico na wyjezdzie.

3

@Oblo Mówisz, że mam wyłączyć telewizor i włączyć myślenie?

1

@karolup Przecież oni na wyjeździe z Atletico bardzo często tracą punkty. Nie ma Mbappe. Ten mecz to 50/50.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?