Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czerwona dla Was? Dla mnie nie.
0
Ciekawe ile Ten Hag jeszcze się utrzyma.
0
@Kgorecki2500 Przecież to dwa mecze tylko.
0
@prokofiew Bo to że trafiasz w piłke nie oznacza, że możesz komuś złamać stope.
0
@prokofiew To jest foul i nie ma żadnej dyskusji
0
@kamiVeB Pierwszy jest cienki, drugi przereklamowany.
1
Pomyślcie teraz jakie ten skład może wyczyniać cuda gdy wreszcie będziemy mieli chociaż te 80-90% podstawowego składu zdrowego. Jeśli tylko w trakcie sezonu nie siądziemy fizycznie to jestem pewny, że będziemy piekielnie mocni. W sumie to już jesteśmy i to tym składem bo ta porażka niczego nie zmienia. Widać jak na dłoni co chce grać drużyna i gdy wróci choć 3-4 graczy to będzie zupełnie inne granie - szczególnie na trudnych wyjazdach.
2
No i brawo Pedri. Oczywista oczywistość.
Co do karnego na Lamine to jeśli chodziło o to trzymanie to tam niczego nie było.
2
@Sulimo ???
Przecież to jest zwykła porażka ligowa. My możemy tracić dużo bramek bo tak gramy. Brakuje jakości na ławce, tyle. Nadal jest bardzo dobra sytuacja w lidze.
0
@Joeblack1989 Zespół nie jest zajechany tylko my ławki nie mamy. Fizycznie nie wyglądaliśmy tragicznie.
19
Sam Araujo to pewnie skasowałby 3/4 tych sytuacji. On jest kluczowy do takiego grania, prawdopodobnie najlepszy obrońca na świecie do tej taktyki.
0
@barcelonaLM Zła? Przecież my jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji.
0
No nic, Flick chciał rotować w takim meczu, ok. 7/8 przy tym terminarzu i kontuzjach, i tak jest fantastyczne. Nie ma co dramatyzować. Połowa dzisiejszego pierwszego składu mogła równie dobrze grać w Barcy B.
2
Ferran kosztował 55 milionów. W kryzysie finansowym.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie, tutaj problemem nie jest mental tylko to, że brakuje jakości w tym składzie żeby prowadzić z Osasuną na wyjeździe. Dominguez, Martin czy Pau Victor to mogliby grać w Barcy B, a Ferran to może w Ekstraklasie.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Przecież to my mieliśmy trudniejszy terminarz na początku, mamy mnóstwo kontuzji, większość spotkań na wyjeździe, a i tak mamy przewage w lidze. Jest dobrze.
2
@Pawci023x No tak, machanie łopatą ma dużo wspólnego z profesjonalnym sportem.
0
@KrychaFCB Akurat dzisiaj nie zawinił
1
@Comentateiro Pedri ogarnie.
0
W meczu z Villarealem Martin i Dominguez mieli problem z trzymaniem liny spalonego, i naprawde czasami ratowały nas centymetry przed utratą bramki i ogólnie to był tragiczny mecz obrony. Obyśmy dzisiaj nie mieli takiego problemu z tyłu.
3
@MesQueUnClub96 Twarze to by były zamykane jakby wydali 100 milionów, a nie 2 miliardy.
1
@MichalZZZ fotmob.com i do wyboru do koloru, gra połowa premier league, serie a i bundesliga też grają
0
Na upartego to mógł być drugi karny. Real by dostał.
7
Zrobić 7/7 w lidze w takim składzie to jest ogromny wyczyn, ale obyśmy się dzisiaj nie zatrzymali.
2
@Kapitan hawk Wystarczy napisać, że Messi ma lepszą średnią bramek na mecz czyli jest nadal lepszy w jedynej rzeczy, w której Cristiano ma jakąkolwiek szanse konkurować.
2
A ludzie i tak powiedzą, że Arsenal nie wygrał nigdy Ligi Mistrzów.
21
Kounde to dzik i fantastyczny człowiek - robi to co lubi, ma gdzieś opinie innych gdy dziwacznie się ubiera bo kocha mode i zawsze wypowiada się z sensem.
1
@karolup 85/15 to jest jak Real gra z jakas Mallorca u siebie, a nie z Atletico na wyjezdzie.
3
@Oblo Mówisz, że mam wyłączyć telewizor i włączyć myślenie?
1
@karolup Przecież oni na wyjeździe z Atletico bardzo często tracą punkty. Nie ma Mbappe. Ten mecz to 50/50.