Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ali3gator Przecież tu nie chodzi o brak pieniędzy bo pieniądze są tylko o zacofaną mentalność. My nie potrafimy szkolić.
5
Zobaczcie jaka jest różnica w poruszaniu naszego skrzydłowego i ich. Ten drybling wygląda komicznie.
3
Bednarek to ma chyba jakiś rekord samobójów w Premier League, więc to nie jest byle jaki piłkarzyna.
0
Tam byłby spalony.
2
Betoniarek klasycznie hahahahahha
1
@tbas Polska reprezentacja nie zna terminu "pressing"
0
Grajcie na Semedo on jest cienki
3
Jednak jesteśmy najlepsi.
0
Skorupski super interwencja i super mecz generalnie.
0
70 minuta, a oni mają 2,82 xG. Straszne to jest.
0
Kiedy my ostatnio z jakąś poważną reprezentacją wygraliśmy?
1
Chłop ich mija jak tyczki. Znowu. Oyedele tragiczny mecz.
5
Dobrze, że Ronaldo gra bo z normalnym napastnikiem to już 4-0 by było.
0
@LukaszFan To algorytm jest. Ronaldo strzelił bramke, Leao nie. Dla algorytmu strzał w słupek to strzał niecelny.
0
@Encore No to jest bramka na konto defensywnego pomocnika. Każdy wie, że nasi obrońcy mają zerową zwrotność. To powinien być ostry wślizg i tyle - albo piłka albo żółta, ale nie byłoby bramki.
17
My mamy obrone na poziomie jakiejś Łotwy. W ofensywie źle nie wyglądamy i w sumie te jedną bramke na luzie powinniśmy mieć, ale ta obrona to jest dno. Ale skoro Bednarek jest podstawowym obrońcą to jak może być dobrze...
0
Jeszcze niech tylko Lewy wyleci...
0
@Cvzx On jest cholernie nieregularny.
1
Ależ mamy potężną obrone.
1
@SirBobby Doping trwał tyle ile nasza dobra gra - jakieś 2 minuty.
0
Ten pressing hahahhaa
0
Ale brama. Ale piłka.
0
@A4ron Jeśli nie uwzględnimy ich 3 sytuacji 100% to tak jedziemy z nimi
0
Coś tam próbujemy w ofensywie. Problem jest taki, że my mamy cienkich obrońców.
0
15 minuta, mogło być 3-0
0
W jakim stopniu jesteście pijani?
2
@Faro Pedri jest najlepszy
0
Wałek w meczu Belgii? Wyglądało to na karnego.
8
@PatrykBarca Gdyby się niczym nie wyróżniał to nie chciałoby go City czy Liverpool i nie grałby w kadrze.
2
@FcPortoFan1999 Głównie dlatego są to tortury.