5

@ali3gator Przecież tu nie chodzi o brak pieniędzy bo pieniądze są tylko o zacofaną mentalność. My nie potrafimy szkolić.

5

Zobaczcie jaka jest różnica w poruszaniu naszego skrzydłowego i ich. Ten drybling wygląda komicznie.

3

Bednarek to ma chyba jakiś rekord samobójów w Premier League, więc to nie jest byle jaki piłkarzyna.

0

Tam byłby spalony.

2

Betoniarek klasycznie hahahahahha

1

@tbas Polska reprezentacja nie zna terminu "pressing"

0

Grajcie na Semedo on jest cienki

3

Jednak jesteśmy najlepsi.

0

Skorupski super interwencja i super mecz generalnie.

0

70 minuta, a oni mają 2,82 xG. Straszne to jest.

0

Kiedy my ostatnio z jakąś poważną reprezentacją wygraliśmy?

1

Chłop ich mija jak tyczki. Znowu. Oyedele tragiczny mecz.

5

Dobrze, że Ronaldo gra bo z normalnym napastnikiem to już 4-0 by było.

0

@LukaszFan To algorytm jest. Ronaldo strzelił bramke, Leao nie. Dla algorytmu strzał w słupek to strzał niecelny.

0

@Encore No to jest bramka na konto defensywnego pomocnika. Każdy wie, że nasi obrońcy mają zerową zwrotność. To powinien być ostry wślizg i tyle - albo piłka albo żółta, ale nie byłoby bramki.

17

My mamy obrone na poziomie jakiejś Łotwy. W ofensywie źle nie wyglądamy i w sumie te jedną bramke na luzie powinniśmy mieć, ale ta obrona to jest dno. Ale skoro Bednarek jest podstawowym obrońcą to jak może być dobrze...

0

Jeszcze niech tylko Lewy wyleci...

0

@Cvzx On jest cholernie nieregularny.

1

Ależ mamy potężną obrone.

1

@SirBobby Doping trwał tyle ile nasza dobra gra - jakieś 2 minuty.

0

Ten pressing hahahhaa

0

Ale brama. Ale piłka.

0

@A4ron Jeśli nie uwzględnimy ich 3 sytuacji 100% to tak jedziemy z nimi

0

Coś tam próbujemy w ofensywie. Problem jest taki, że my mamy cienkich obrońców.

0

15 minuta, mogło być 3-0

0

W jakim stopniu jesteście pijani?

2

@Faro Pedri jest najlepszy

0

Wałek w meczu Belgii? Wyglądało to na karnego.

8

@PatrykBarca Gdyby się niczym nie wyróżniał to nie chciałoby go City czy Liverpool i nie grałby w kadrze.

2

@FcPortoFan1999 Głównie dlatego są to tortury.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?