Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może to był koniec ich paktu z diabłem?
0
Mało jakości w tej Borussii, przeciętnie wyglądają.
No i klątwa rzucona, 1:0.
1
Oni atakują w 2-3, a reszta stoi i broni. Laga na Mbappe/Viniego i modlitwa. Obrzydliwy futbol Ancelottiego.
2
Jutro o tej godzinie będziemy zaczynać wojne.
4
@tbas I tak by raczej nie zagrał, ale zawsze jedna opcja mniej.
0
10 kolejka, 33 bramki strzelone czyli 3.3 bramki na mecz, piękna gra, pół składu w szpitalu na początku sezonu - Flick narazie dokonuje cudów. Teraz prawdziwy sprawdzian, oby przyszły tydzień był tak piękny jak początek sezonu.
3
Ale Cubarsi to jest perła. Genialny obrońca, a to przecież nastolatek...
0
@Cvzx Prawda, ale ja się ciesze, że gra. Może trochę się odbuduje żeby być przynajmniej dobrym zmiennikiem.
0
@Faro Bo takie ma wytyczne od Flicka. Wpuszcza Balde na skrzydło.
0
@Faro Przecież wymienność pozycji to bardzo dobra rzecz. Yamal też to czasem robi. Raphinha też. Dzięki temu jesteśmy nieprzewidywalni.
2
Hansi kocham Cie, ale dawaj Szczęsnego już w przerwie.
1
Pedri nie dość, że jest piękny pilkarsko to daje liczby. Fantastyczny gol.
6
11 bramka Lewego w La Liga. 10 kolejka. Potwór.
2
Materace już przegrywają.
5
@Arcybiskup Gavi to może dostanie 8 minut jak będzie korzystny wynik.
0
@Szklaner To w Polsce pożyjesz może 3 dni w roku.
1
@Kidd Tyle tych sensacji było, że ciężko się połapać.
1
Podobno Lewandowski odbił @AlexDark00 Anne, jeszcze wtedy Stachurską, i tak zaczęła się ta nienawiść.
7
Można narzekać na De Jonga, ale osobiście bardzo chętnie zobaczyłbym go w pełnym rytmie meczowym u Flicka. On ma olbrzymi potencjał, który pokazywał tylko w pojedynczych meczach, ale kto wie - może u Flicka to będzie crack?
0
Ta kadra jakoś wreszcie wygląda. Nareszcie.
1
Przyjdzie czas, że im się ten fart skończy. Nie wiem czy za miesiąc, za rok czy za 5 lat - ale to się skończy i odwróci.
1
Pieprzeni farciarze.
0
Oczywiście, no oczywiście
1
Ależ Ci rządowi są ciency...
0
Jak się traci piłke w pomocy średnio raz na 3 minuty to tak się konczy.
0
Ale ta Celta jest elektryczna...
0
Brawo Mbappe, super jesteś
0
Trafił, brawo, w końcu.
0
@Faro W tym sezonie to ja > ten angol
8
2 setki zmarnowane i gol z dupska Realu czyli nic nowego.