0

Może to był koniec ich paktu z diabłem?

0

Mało jakości w tej Borussii, przeciętnie wyglądają.

No i klątwa rzucona, 1:0.

1

Oni atakują w 2-3, a reszta stoi i broni. Laga na Mbappe/Viniego i modlitwa. Obrzydliwy futbol Ancelottiego.

2

Jutro o tej godzinie będziemy zaczynać wojne.

4

@tbas I tak by raczej nie zagrał, ale zawsze jedna opcja mniej.

0

10 kolejka, 33 bramki strzelone czyli 3.3 bramki na mecz, piękna gra, pół składu w szpitalu na początku sezonu - Flick narazie dokonuje cudów. Teraz prawdziwy sprawdzian, oby przyszły tydzień był tak piękny jak początek sezonu.

3

Ale Cubarsi to jest perła. Genialny obrońca, a to przecież nastolatek...

0

@Cvzx Prawda, ale ja się ciesze, że gra. Może trochę się odbuduje żeby być przynajmniej dobrym zmiennikiem.

0

@Faro Bo takie ma wytyczne od Flicka. Wpuszcza Balde na skrzydło.

0

@Faro Przecież wymienność pozycji to bardzo dobra rzecz. Yamal też to czasem robi. Raphinha też. Dzięki temu jesteśmy nieprzewidywalni.

2

Hansi kocham Cie, ale dawaj Szczęsnego już w przerwie.

1

Pedri nie dość, że jest piękny pilkarsko to daje liczby. Fantastyczny gol.

6

11 bramka Lewego w La Liga. 10 kolejka. Potwór.

2

Materace już przegrywają.

5

@Arcybiskup Gavi to może dostanie 8 minut jak będzie korzystny wynik.

0

@Szklaner To w Polsce pożyjesz może 3 dni w roku.

1

@Kidd Tyle tych sensacji było, że ciężko się połapać.

1

Podobno Lewandowski odbił @AlexDark00 Anne, jeszcze wtedy Stachurską, i tak zaczęła się ta nienawiść.

7

Można narzekać na De Jonga, ale osobiście bardzo chętnie zobaczyłbym go w pełnym rytmie meczowym u Flicka. On ma olbrzymi potencjał, który pokazywał tylko w pojedynczych meczach, ale kto wie - może u Flicka to będzie crack?

0

Ta kadra jakoś wreszcie wygląda. Nareszcie.

1

Przyjdzie czas, że im się ten fart skończy. Nie wiem czy za miesiąc, za rok czy za 5 lat - ale to się skończy i odwróci.

1

Pieprzeni farciarze.

0

Oczywiście, no oczywiście

1

Ależ Ci rządowi są ciency...

0

Jak się traci piłke w pomocy średnio raz na 3 minuty to tak się konczy.

0

Ale ta Celta jest elektryczna...

0

Brawo Mbappe, super jesteś

0

Trafił, brawo, w końcu.

0

@Faro W tym sezonie to ja > ten angol

8

2 setki zmarnowane i gol z dupska Realu czyli nic nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?