Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem To samo czuczameni
0
Tam był foul w pomocy Bellinghama.
0
Mingueza już 2 wielbłądy
0
Dwie setki już haha
3
@mekston Ten cały element chyba
0
Ale to MU jest memiczne. Tam nawet sztab medyczny nawalił i miał jakiś tam udział w straconej bramce.
1
Bilbao niszczy Espanyol. Pięknie.
15
Linia obrony na 50 metrze i Pena na bramce na Real, i Bayern. Jak ktoś ma słabe nerwy to współczuje.
2
@karolup Ale jaki overall? Pena nie stał raz czy dwa na bramce tylko już kilkanaście. Wystarczy sobie przypomnieć co odwalał w poprzednim sezonie. Wystarczy sobie przypomnieć ostatnią kuriozalną sytuacje z piąstkowaniem. Pena to jest ręcznik, jest to po prostu słaby bramkarz. Bardzo chciałbym żeby nagle zaczął bronić spektakularnie, ale absolutnie nic, ale to nic na to nie wskazuje.
1
Czy Wam też od kilku dni strona działa tragicznie?
0
Świetny stoper, ale też olbrzymia szklanka.
0
@DonAndresFCB Bo gra w Serie A.
1
Oby tylko siniaki.
0
Jak Lewy wyleci...
0
@Consigliere Prawie strzelił
0
I to mi się podoba. Jest walka, jest ofensywa. To się ogląda.
1
Praktycznie każda akcja ofensywna Chorwacji to jest walka o życie...
1
U Niemca by szczelił
0
Zmiany Probierz, zmiany
0
Świderski występ poniżej krytki.
0
Nie no, to jest kocur w ofensywie. Rywal czy dwóch, nie ma różnicy. Dawno takiego piłkarza nie było.
5
Ja jestem w 100% za tym żebyśmy próbowali grać ofensywnie tak jak dzisiaj. Mi osobiście gra kadry za Sousy bardzo się podobała, a teraz widać wiele podobieństw. Na pewno Probierz ma łatwiej tak grać bo ma duże lepsze wahadła w ofensywie. Natomiast on musi zrobić coś z tą obroną, a nie jest przecież z kadrą pierwszy miesiąc - tak szczerze nie jestem pewny czy on jest w stanie to zrobić. Tak czy siak przynajmniej coś w tych meczach się dzieje.
3
Aż się czasy Sousy przypominają.
1
@don'T.R.I.P.e To nie psychika to niedobór umiejętności piłkarskich.
0
@ProMILs Juś dostali.
2
Dobra, zgłaszam się - zostane nowym środkowym obrońcą reprezentacji Polski. Gorszy niż oni nie będę.
4
Szkoda, ale bramka piękna.
3
@MesQueUnClub96 Obaj się trzymali
1
Niech się nauczą grać całe mecze jak pierwsze 4 minuty i będziemy mistrzami świata.
15
Mamy zaraz listopad, a oni znowu to grzeją. Nie przyszedł bo pewnie nie dostał gwarancji, że go zarejestrują i to jest najbardziej logiczne skoro nawet Gundogana odesłali za darmo. W lato pewnie znowu po niego ruszą.