0

@Filipem To samo czuczameni

0

Tam był foul w pomocy Bellinghama.

0

Mingueza już 2 wielbłądy

0

Dwie setki już haha

3

@mekston Ten cały element chyba

0

Ale to MU jest memiczne. Tam nawet sztab medyczny nawalił i miał jakiś tam udział w straconej bramce.

1

Bilbao niszczy Espanyol. Pięknie.

15

Linia obrony na 50 metrze i Pena na bramce na Real, i Bayern. Jak ktoś ma słabe nerwy to współczuje.

2

@karolup Ale jaki overall? Pena nie stał raz czy dwa na bramce tylko już kilkanaście. Wystarczy sobie przypomnieć co odwalał w poprzednim sezonie. Wystarczy sobie przypomnieć ostatnią kuriozalną sytuacje z piąstkowaniem. Pena to jest ręcznik, jest to po prostu słaby bramkarz. Bardzo chciałbym żeby nagle zaczął bronić spektakularnie, ale absolutnie nic, ale to nic na to nie wskazuje.

1

Czy Wam też od kilku dni strona działa tragicznie?

0

Świetny stoper, ale też olbrzymia szklanka.

0

@DonAndresFCB Bo gra w Serie A.

1

Oby tylko siniaki.

0

Jak Lewy wyleci...

0

@Consigliere Prawie strzelił

0

I to mi się podoba. Jest walka, jest ofensywa. To się ogląda.

1

Praktycznie każda akcja ofensywna Chorwacji to jest walka o życie...

1

U Niemca by szczelił

0

Zmiany Probierz, zmiany

0

Świderski występ poniżej krytki.

0

Nie no, to jest kocur w ofensywie. Rywal czy dwóch, nie ma różnicy. Dawno takiego piłkarza nie było.

5

Ja jestem w 100% za tym żebyśmy próbowali grać ofensywnie tak jak dzisiaj. Mi osobiście gra kadry za Sousy bardzo się podobała, a teraz widać wiele podobieństw. Na pewno Probierz ma łatwiej tak grać bo ma duże lepsze wahadła w ofensywie. Natomiast on musi zrobić coś z tą obroną, a nie jest przecież z kadrą pierwszy miesiąc - tak szczerze nie jestem pewny czy on jest w stanie to zrobić. Tak czy siak przynajmniej coś w tych meczach się dzieje.

3

Aż się czasy Sousy przypominają.

1

@don'T.R.I.P.e To nie psychika to niedobór umiejętności piłkarskich.

0

@ProMILs Juś dostali.

2

Dobra, zgłaszam się - zostane nowym środkowym obrońcą reprezentacji Polski. Gorszy niż oni nie będę.

4

Szkoda, ale bramka piękna.

3

@MesQueUnClub96 Obaj się trzymali

1

Niech się nauczą grać całe mecze jak pierwsze 4 minuty i będziemy mistrzami świata.

15

Mamy zaraz listopad, a oni znowu to grzeją. Nie przyszedł bo pewnie nie dostał gwarancji, że go zarejestrują i to jest najbardziej logiczne skoro nawet Gundogana odesłali za darmo. W lato pewnie znowu po niego ruszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?