5

@Jakchcesz Przecież ta formuła już jest testowana w meczach Realu Madryt. Wystarczy zobaczyć ostatniego karnego podyktowanego na Endricku.

0

@Lordzi Widziałem, z Lille też w łeb chociaż tam chyba trochę sędzia odwalił.

0

Ktoś ogląda Atletico? Betis oddał 14 strzałów przeciwko nim do przerwy. Aż tak ich cisną?

0

Juventus przed tą kolejką miał 1 bramke straconą w lidze, a dzisiaj wyglądają jak totalni amatorzy z tyłu.

0

@sidi12843 No ich wyniki są imponujące, 9-2 w LM... Z nami też zagrali dobrze dlatego to zwycięstwo tak cieszy.

0

Niech się Ancelotti z Ten Hagiem zamienią miejscami. Byłoby śmiesznie.

0

No i ciekawe czy Ten Hag zostanie zwolniony.

0

Maszyna Ten Haga znowu w plecy, 2-1 WHU. Ten karny takie 50/50, niby go kopnął, gracz WHU nie miał kontroli nad piłką, ale z drugiej strony kontakt był ewidentny i solidny. Ciężka decyzja dla sędziego, ale z obu się obroni.

0

Maszyna Ten Haga znowu w plecy, 1-0 WHU.

13



To był niesamowicie ważny moment tamtego meczu. Było 2:0 i wiadomo, że Real się rzuci do ataku. Wiemy jak te ich mecze u siebie wyglądają, potrafią strzelić bramke kontaktową i wtedy momentum całkowicie się zmienia, i potrafią się napędzić. Dlatego tak cholernie ważne było wytrzymać te pierwsze 5 minut. Robert nie dość, że z przodu fantastycznie to naprawde pomógł z tyłu to przetrzymać. Niemal idealny występ wczoraj.

5

@tbas Fermin wydaje się, że ma mniejszy potencjał od Olmo czy Frenkiego. Mimo wszystko ja i tak go uwielbiam bo to jest trochę inny pomocnik niż wszyscy z La Masii - lubi uciekać za plecy obrońców czy uderzyć z dystansu. On po transferze Olmo może najwięcej stracić bo Olmo jest do niego podobny tylko gra lepiej między liniami i wydaje się po prostu lepszy piłkarsko. Co do defensywy to Fermin haruje w pressingu niesamowicie. Nie sądze żeby Fermin był titularem przy pełnym składzie, ale to nadal jest dobry gracz, który może dać wiele na przestrzeni sezonu.

7



Jak się ogląda same highlightsy to można by było powiedzieć, że podaje do najbliższego i tyle. Jak ktoś ma oczy i oglądał cały mecz to wie, że jego zmiana była kluczowa. Mieliśmy olbrzymi problem w pierwszej połowie w środku pola. Jak bardzo lubie Fermina tak po prostu z Realem zagrał słabo, nie mógł się odnaleźć na boisku. Frenkie gre uspokoił, nadawał akcjom tempo, znajdował przestrzenie do gry. Kluczowa zmiana Flicka i dobrze, że nie czekał do 60 minuty. Bez niego nie byłoby tego zwycięstwa.

3

@bart_azz Jak nie, pół Twittera o Peni pisze, tutaj też po meczu dużo postów.


0

@Pojedzone No mamy jakiegoś GOATa od przygotowania fizycznego i to bardzo pomaga.

0

@pyku91 Moim detoxem organizmu był ten tydzień w wykonaniu Barcelony. Zadziałał bardzo dobrze i polecam.

12



Ile takich sytuacji przeszło już mu płazem? Pena zrobił tylko 3 kroki do sędziego bo chciał drugą kartke dla Viniciusa i z miejsca został ukarany. Czy La Liga czy Liga Mistrzów, on po prostu ma immunitet. To jest kpina.

7

@DonAndresFCB Do tego to jest reprezentant Hiszpanii, który dał im mistrzostwo Europy.

1

@Messi1000000 Pedri to najlepszy pomocnik na świecie. Sam zjada całe to stado czarnoskórych graczy Realu.

3

@cosinus90 To nie wrażenie, to fakt. Każde 50/50 w strone Realu. Obrzydliwe sędziowanie, pisałem o tym w przerwie. Tak jak mówisz to przejdzie bez echa bo skończyło się 4-0.

0

@mokrychlopiec Ja za to oglądam prawie wszystkie mecze Realu i tak - przez to, że Mbappe przyszedł ma więcej zadań defensywnych. Nie wbiega już tak często za plecy obrońców, a jeśli już wbiega to mam wrażenie, że kluby w La Liga już troche do tego przywykły. On w tym sezonie głównie biega, nie za dużo w tym jakości piłkarskiej.

9



No ten foul Czuczameniego pod interwencje VARu, a tam nawet foulu nie odgwizdał.

2

@MessiForeverTheBest full matches and replays w google albo dorwać powtórke na eleven/canal+, na pewno jakaś będzie

1

@Trojanek23 Witam. Tak krótko. Merytorycznie. Ale Barcelona. Wczoraj. Nie zasłużyła. Na 3 punkty. Gdyby. Mbappe. Miał wczoraj lepszy dzień. Byłoby 4-0. Ale dla Realu. Tyle ode mnie.

A tak serio to też sobie obejrze, przynajmniej początek.

0

@sevs Zobaczymy. On jak wróci to będzie grał bo w ataku nie ma aż takiego przesytu jak chociażby w pomocy. Na pewno będzie mógł się pokazać.

1

Po tym wczorajszym meczu Peñi jestem w stanie uwierzyć, że Ferran wróci i będzie wartością dodaną dla tego zespołu.

0

@Who_you_mam tam był spalony Raphy

0

Tak bardzo mnie bawi gdy kibice Realu śmieją się z tych 2-8 z Bayernem jednocześnie będąc niszczonym tak często przez Barcelone. Już nawet nie jestem w stanie spamiętać ile było z nimi wygranych 3+ bramkami w XXI wieku? 8? 10? Oni dosłownie średnio co 2 lata dostają taki oklep, a sami dopiero w ostatnich klasykach potrafili wygrać 4-0 czy 4-1. Piękny był to wczoraj mecz i oby ten tydzień to była zapowiedź pięknych czasów.

16



Ale to jest kretyn.

25

https://x.com/UtdEIIis/status/1850294039414706442

O panie, fotazo. Pedri to magik. Najlepszy pomocnik na świecie obecnie.

6

@Tasde Ale on dzisiaj zrobił różnice. Nasz środek pola do przerwy nie grał za dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?