Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kanver_ Przynajmniej średnie IQ na boisku wzrosło.
11
@Kuchar Nie palił, za to Szczęsny na trybunach tak.
0
@kuz Monaco to solidna, wybiegana drużyna. Nie daliby się tak zdominować.
2
Ciekawe kiedy magiczna amortyzacja pozwoli pozbyć się Ferrana. Abde by dał więcej na skrzydle.
25
Ferran nawet na tle Young Boys jest cienki...
0
Kounde na ławe. Pedri też. I inni.
2
@Comentateiro Bo jesteśmy ciency w futbol, pozdrawiam.
0
Licze dzisiaj na dobrą gre, wysokie zwycięstwo i jakieś 10-15 minut+ dla Fatiego i De Jonga.
0
Próbuje Flick budować Ferrana jak może. Oby w końcu mu się czymś odpłacił.
5
Odejdzie za darmo po sezonie do Girony. 4 bańki w plecy.
8
@barteq Czy lepiej to nie wiem bo Messi robił to na większej szybkości i często mijając większą ilość przeciwników, ale na pewno kontrole nad piłką miał nieziemską. Takich piłkarzy jak on już nie ma, oby Pedri chociaż zbliżył się do tego poziomu.
2
@bartekvisca Bo pewnie nie zagramy. Laporta już na konferencjach coś kręci, że może w grudniu, a może w lutym, więc pewnie w lutym.
2
Z Alaves nie gramy u siebie tylko na wyjeździe. Oni całkiem nieźle weszli w sezon, więc to może nie być łatwy mecz.
2
Wygrać ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną i będzie rewelacyjnie. Przynajmniej 3 pkt przewagi przy zdecydowanie trudniejszym terminarzu - Real ma teraz Villareal i kto wie jak to się potoczy. Trzeba pamiętać, że my na początku gramy znacznie częściej na wyjeździe.
Real naprawde miał bardzo łatwy terminarz na początku sezonu oprócz tego meczu z Atletico. Teraz zaczynają im się trudne mecze i w lidze, i w Lidze Mistrzów.
1
I humor gitówa. Jak na to co grało Atletico to remis jest dobrym rezultatem.
0
@Bernard777 Ale to była zasłużona czerwona. Kretyński foul.
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze nie koniec
0
Musi być gol...
0
Przerwa 10 minut, a on dolicza 8 minut? Co to ma być? Cofneli zegar?
1
Z 15 minut musi doliczyć.
2
Ale to Atletico jest cienkie w ofensywie. Zero jakiejkolwiek kreatywności w środku pola, co chwile niecelne podania... a skład na papierze bardzo dobry.
2
Ancelotti i Simeone, dwóch managerów terrorystów, którzy kastrują gre ofensywną.
0
Nie dość, że mecz gówniany to jeszcze go przedłużają...
0
Oby zaczął się mecz teraz.
1
@ACMaldini3 Chyba nie widziałeś czego Suarez ostatnio nie strzelił.
0
Ależ to była żenada.
0
Mecz dla tak zwanych koneserów.
9
Oby Real na łeb dostał.
0
@takisobiektos To nie są okolice kolana tylko dokładnie środek ochraniacza.
1
Czerwona dla Was? Dla mnie nie.