3

@kanver_ Przynajmniej średnie IQ na boisku wzrosło.

11

@Kuchar Nie palił, za to Szczęsny na trybunach tak.

0

@kuz Monaco to solidna, wybiegana drużyna. Nie daliby się tak zdominować.

2

Ciekawe kiedy magiczna amortyzacja pozwoli pozbyć się Ferrana. Abde by dał więcej na skrzydle.

25

Ferran nawet na tle Young Boys jest cienki...

0

Kounde na ławe. Pedri też. I inni.

2

@Comentateiro Bo jesteśmy ciency w futbol, pozdrawiam.

0

Licze dzisiaj na dobrą gre, wysokie zwycięstwo i jakieś 10-15 minut+ dla Fatiego i De Jonga.

0

Próbuje Flick budować Ferrana jak może. Oby w końcu mu się czymś odpłacił.

5

Odejdzie za darmo po sezonie do Girony. 4 bańki w plecy.

8

@barteq Czy lepiej to nie wiem bo Messi robił to na większej szybkości i często mijając większą ilość przeciwników, ale na pewno kontrole nad piłką miał nieziemską. Takich piłkarzy jak on już nie ma, oby Pedri chociaż zbliżył się do tego poziomu.

2

@bartekvisca Bo pewnie nie zagramy. Laporta już na konferencjach coś kręci, że może w grudniu, a może w lutym, więc pewnie w lutym.

2

Z Alaves nie gramy u siebie tylko na wyjeździe. Oni całkiem nieźle weszli w sezon, więc to może nie być łatwy mecz.

2

Wygrać ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną i będzie rewelacyjnie. Przynajmniej 3 pkt przewagi przy zdecydowanie trudniejszym terminarzu - Real ma teraz Villareal i kto wie jak to się potoczy. Trzeba pamiętać, że my na początku gramy znacznie częściej na wyjeździe.

Real naprawde miał bardzo łatwy terminarz na początku sezonu oprócz tego meczu z Atletico. Teraz zaczynają im się trudne mecze i w lidze, i w Lidze Mistrzów.

1

I humor gitówa. Jak na to co grało Atletico to remis jest dobrym rezultatem.

0

@Bernard777 Ale to była zasłużona czerwona. Kretyński foul.

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze nie koniec

0

Musi być gol...

0

Przerwa 10 minut, a on dolicza 8 minut? Co to ma być? Cofneli zegar?

1

Z 15 minut musi doliczyć.

2

Ale to Atletico jest cienkie w ofensywie. Zero jakiejkolwiek kreatywności w środku pola, co chwile niecelne podania... a skład na papierze bardzo dobry.

2

Ancelotti i Simeone, dwóch managerów terrorystów, którzy kastrują gre ofensywną.

0

Nie dość, że mecz gówniany to jeszcze go przedłużają...

0

Oby zaczął się mecz teraz.

1

@ACMaldini3 Chyba nie widziałeś czego Suarez ostatnio nie strzelił.

0

Ależ to była żenada.

0

Mecz dla tak zwanych koneserów.

9

Oby Real na łeb dostał.

0

@takisobiektos To nie są okolice kolana tylko dokładnie środek ochraniacza.

1



Czerwona dla Was? Dla mnie nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?