Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@PatrykBarca Gdyby się niczym nie wyróżniał to nie chciałoby go City czy Liverpool i nie grałby w kadrze.
2
@FcPortoFan1999 Głównie dlatego są to tortury.
9
@macio_944 Luuk był super, ale te stroje przypominają mi te najmroczniejsze czasy Barcelony.
82
Porównywanie Modricia do Iniesty to jak porównywanie Ronaldo do Messiego - głupota.
0
@Mixtape Widze, że psychika jest twarda u Ciebie.
7
@Cule2013 Tylko blok na wsi.
0
@Jonyx Skoro badali go lekarze kadry to chyba przypadek.
0
@Jonyx Przecież pojechał na kadre i oni sami go odesłali.
2
Ale upadek Sociedad w tym sezonie. Oni teraz są na 16 miejscu...
3
Nie widziałem gorszego bramkarza niż Pena w topowym klubie.
0
@Rewolucja123 Nie ma już sztabu Xaviego.
1
Nie ma sensu trzymać tego Peni nawet na ławie. On jest od razu do odpalenia po sezonie. Nawet na 3 bramkarza bym go nie chciał.
10
Do przewidzenia, zwykła mięśniówka. Nie ma tragedii.
5
@ShawnC Może nie błąd, ale lepszy bramkarz to broni. Pena to ręcznik.
1
Ja mam wrażenie, że my nawet 3 biegu nie wrzuciliśmy, a jest 3-0. Do tego nadal mocno rezerwowym składem.
3
@Arden Albo u Flicka robiłby niesamowite liczby. Ten transfer to była olbrzymia okazja i szkoda, że nie przyszedł.
1
@Lionel_Messi10 Też prawie nie strzelił.
2
Ferranowi tak raz na rok wylosuje się jakiś niezły mecz - a to kiedyś z Cadizem nagle nauczył się dryblować na jeden mecz, a to z Betisem hat tricka walnął i wyglądał jak dobry piłkarz, może akurat dzisiaj kolejny taki mecz.
3
Jak tak dalej pójdzie to bukmacherzy wprowadzą zakłady "Czy w tym meczu jakiś piłkarz zerwie więzadło?". Straszne to jest.
0
Carvajal miał bardzo przeciętny sezon jak narazie, a Vasquez jest niedoceniany. Nie ma tragedii u nich.
2
@VegetaPolska Ja grałem troche na PO, ale niestety dla Was na pewno odmówie.
9
Nie ma bata, że w przeszłości było tyle wiązadeł zerwanych. Jakaś plaga ostatnio.
1
Nie dość, że jajka ucierpiały to i kolano.
3
@JohnnySilverhand Frenkie to jeden z najlepiej grających pod presją zawodników na świecie... Można mu zarzucić braki w defensywie, ale nie częste straty.
1
@norbi77 To uwierz bo podstawowi pomocnicy wracają.
4
@norbi77 Oczywiście, że tak zagra i z Realem, i z Bayernem. Kluczem do wygrania będzie kontrolowanie meczu w środku i brak głupich strat.
1
Tego jednego gola Villarreal powinien dzisiaj mieć.
0
Ale oni marnują tego Mambeppe na 9.
1
Tu był kiedyś chłop, który chyba na serio pisał, że Raphinha jest lepszy niż Mbappe. Może jakiś Nostradamus.
1
@daniel32778 To jest 3 drużyna ligi, 1 pkt za Realem.