8

@PatrykBarca Gdyby się niczym nie wyróżniał to nie chciałoby go City czy Liverpool i nie grałby w kadrze.

2

@FcPortoFan1999 Głównie dlatego są to tortury.

9

@macio_944 Luuk był super, ale te stroje przypominają mi te najmroczniejsze czasy Barcelony.

82

Porównywanie Modricia do Iniesty to jak porównywanie Ronaldo do Messiego - głupota.

0

@Mixtape Widze, że psychika jest twarda u Ciebie.

7

@Cule2013 Tylko blok na wsi.

0

@Jonyx Skoro badali go lekarze kadry to chyba przypadek.

0

@Jonyx Przecież pojechał na kadre i oni sami go odesłali.

2

Ale upadek Sociedad w tym sezonie. Oni teraz są na 16 miejscu...

3

Nie widziałem gorszego bramkarza niż Pena w topowym klubie.

0

@Rewolucja123 Nie ma już sztabu Xaviego.

1

Nie ma sensu trzymać tego Peni nawet na ławie. On jest od razu do odpalenia po sezonie. Nawet na 3 bramkarza bym go nie chciał.

10



Do przewidzenia, zwykła mięśniówka. Nie ma tragedii.

5

@ShawnC Może nie błąd, ale lepszy bramkarz to broni. Pena to ręcznik.

1

Ja mam wrażenie, że my nawet 3 biegu nie wrzuciliśmy, a jest 3-0. Do tego nadal mocno rezerwowym składem.

3

@Arden Albo u Flicka robiłby niesamowite liczby. Ten transfer to była olbrzymia okazja i szkoda, że nie przyszedł.

1

@Lionel_Messi10 Też prawie nie strzelił.

2

Ferranowi tak raz na rok wylosuje się jakiś niezły mecz - a to kiedyś z Cadizem nagle nauczył się dryblować na jeden mecz, a to z Betisem hat tricka walnął i wyglądał jak dobry piłkarz, może akurat dzisiaj kolejny taki mecz.

3

Jak tak dalej pójdzie to bukmacherzy wprowadzą zakłady "Czy w tym meczu jakiś piłkarz zerwie więzadło?". Straszne to jest.

0

Carvajal miał bardzo przeciętny sezon jak narazie, a Vasquez jest niedoceniany. Nie ma tragedii u nich.

2

@VegetaPolska Ja grałem troche na PO, ale niestety dla Was na pewno odmówie.

9

Nie ma bata, że w przeszłości było tyle wiązadeł zerwanych. Jakaś plaga ostatnio.

1

Nie dość, że jajka ucierpiały to i kolano.

3

@JohnnySilverhand Frenkie to jeden z najlepiej grających pod presją zawodników na świecie... Można mu zarzucić braki w defensywie, ale nie częste straty.

1

@norbi77 To uwierz bo podstawowi pomocnicy wracają.

4

@norbi77 Oczywiście, że tak zagra i z Realem, i z Bayernem. Kluczem do wygrania będzie kontrolowanie meczu w środku i brak głupich strat.

1

Tego jednego gola Villarreal powinien dzisiaj mieć.

0

Ale oni marnują tego Mambeppe na 9.

1

Tu był kiedyś chłop, który chyba na serio pisał, że Raphinha jest lepszy niż Mbappe. Może jakiś Nostradamus.

1

@daniel32778 To jest 3 drużyna ligi, 1 pkt za Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?