Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ShawnC Nie mieliśmy kontroli? Przecież oni z gry stworzyli jakieś 0,35 xG. To był mecz kontrolowany przez pełne 90 minut wyłączając tylko tego karnego. To był świetny mecz. Za Xaviego jednobramkowe prowadzenie kończyło się obroną Częstochowy przez 10-15 ostatnich minut, a w meczu z Bilbao (i Valencia) wszystko kontrolowaliśmy i byliśmy znacznie lepsi fizycznie.
0
@Messibestplayerintheworld Pedri i Yamal to goście z największym potencjałem. Jeśli Pedri będzie zdrowy to według mnie będzie top 3 pomocników na świecie, ludzie już zapomnieli jak dobry on jest.
0
@Arden Wszedł ze dwa razy w drybling, uderzył z dystansu, dobrze pressował. Z nim trzeba szukać jakichkolwiek pozytywów, na pewno był lepszy niż z Valencią. Skoro go nie chcą sprzedać to niech Flick go próbuje jakkolwiek odbudować.
16
@Arden Wczoraj nie był wcale taki słaby. Daleko mu jeszcze do dobrego poziomu, ale jakiś postęp był widoczny.
5
@kanver_ Christensen/Cubarsi za Inigo
48
Eh, oglądanie Pedriego to jest taka przyjemność dla oczu, ruchy jak Don Andres Iniesta. On daje tyle spokoju w środku pola, oby się już nie łamał.
19
Jak przypomne sobie jak Athletic Nas niszczył fizycznie w Pucharze Króla to dzisiaj to wyglądało jak inne uniwersum. Oni już w 40 minucie byli wyraźnie słabsi fizycznie, my przez 95 minut praktycznie 0 przestojów. Jeśli tak będzie to wyglądało przez cały sezon to ja już jestem zadowolony.
1
Jutro Valladolid wali na łeb madrycioków i -5 w sierpniu. Będę tam.
1
@Culer9002 Moje źródła mówią też, że i na Haalanda może starczyć.
2
Zastawiaj zawartość swojej lodówki Laporta i ściągaj tego Nico bo mnie coś strzela jak widze ile on traci w tym Bilbao.
1
Nie było obrony Częstochowy po raz kolejny przy jednobramkowym prowadzeniu jak za Xaviego, a to jest olbrzymia robota trenera. Brawo Flick.
21
Kocham Cie Fermin. To jest team spirit.
0
Manzano bedzie szukal.
6
@vincentPL Chyba sobie żartujesz. Balde w obronie jest niezły. Cancelo w obronie to dramat.
0
Nie zasługujemy na ten remis. Powinniśmy prowadzić. Balde kryminał.
0
Balde disasterclass.
1
Dla dobra Laporty lepiej żeby Barcelona dzisiaj punktów nie straciła.
0
Zobaczymy co sardynka dzisiaj ugotuje. Chciałbym w niego wierzyć, ale tak przeciętnego piłkarza na skrzydle to dawno nie widziałem.
2
Ale mamy ławke potężną, o Cie panie.
0
Podobno Barcelona zdecydowanie rusza po Leao, a jak starczy czasu to i Haalanda wezmą.
7
@regatta52 Ja czekam. Byłem wielkim przeciwnikiem tego transferu, ale skoro już jest to mu kibicuje. Po za tym to nie jest zły piłkarz.
0
@abram3k Szklanka do sprzedania
5
@KrwawiaceoczyVEB Kounde jeszcze jest.
0
@Messibestplayerintheworld Pokryjemy tylko 99% pensji.
1
@icon3520 A o czym innym można pisać jak przerwa między meczami trwa tydzień?
0
@BTW To jak pierwsze sezony TWD Cię nie wciągają to potem już będzie tylko gorzej. Pierwsze sezony TWD są świetne, później poziom spada.
20
Dobry ten Guiu.
12
Fort to w ogóle zagrał jakiś słaby mecz? Bo z tego co pamiętam to Xavi go potrafił z lodówki wyjąć nawet na Atletico, a on i tak poniżej poziomu nie schodził, a ma 18 lat...
0
@tomek8756 Oczywiście, że to fejk, ale bawi
0
@lntrowertyk Niestety, nie udało się. Jest jeszcze gorzej.
https://x.com/ManagingBraca/status/1825559285046411390