Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Nie wiem, ale będzie pchany na pewno bo to kibic Barcelony z tego co można przeczytać.
0
@zygzakmaklini Nie wróciliśmy jeszcze do 1:1.
5
@Kapitan hawk Myśle, że myśli dokładnie coś odwrotnego.
0
@Pawel13sz Przecież to ostatnie zdanie od razu skreśla pierwszą dwójke. Jeśli Coman to tylko wypożyczenie bo to kolejna szklanka.
1
@RC28 Może w dryblingu. Liczby Leao nawet nie stoją obok tych Mbappe.
0
@jacobFCB Dla mnie spoko, jeden Leo już był i całkiem nieźle sobie radził.
0
@BORO_12 O jakim kredycie mówisz? Deal z Nike to nie kredyt. Odejście piłkarzy również.
1
@Kibic_83 Eh, ile można. Problemem nie jest brak pieniędzy na Nico tylko Financial Fair Play. Jeśli nie byłoby FFP to Barcelone by było stać na Nico. Olmo to głupi wydatek, ale on nie przekreśla transferu Williamsa. Żeby go sprowadzić potrzeba sprzedaży/odejść z klubu graczy z dużą pensją. Do tego deal z Nike bardzo by pomógł.
39
Piłkarz na kontrakcie, zachowuje się profesjonalnie, uczestniczy w życiu klubu. Nie ma w tym nic dziwnego.
Nie ma pewności, że Barcelona będzie mogła zagwarantowac mu transfer i rejestracje. Do tego wiadomo, że ma szacunek do klubu i miasta. Po prostu nie pali za sobą mostów jak inni piłkarze często mają w zwyczaju.
22
@MesQueUnClub96 Przestań zadawać durne pytania.
2
@mordini123 Laporta z byłym szwagrem Laporty.
0
@Michal_1916 Ja się nie nastawiam, daje jakieś 30% na to, że się uda. Mało czasu zostało, a trzeba jeszcze rejestrować piłkarzy przed pierwszą kolejką.
0
@Pawel13sz Akurat ten tydzień będzie kluczowy. Jeśli będą odejścia z klubu i ewentualny deal z Nike to go podpiszą. Jeśli nie to zostanie.
1
@doc U nas też było jedno se queda i wiemy jak to się skończyło. Może historia właśnie zatacza koło.
2
@Sergio_Devils Ma podobno dostać około 15 minut.
5
@Maker0 Za Olmo zapłacimy w ratach przez x lat, pierwsz rata w grudniu bodajże. Za Nico trzeba od razu zapłacić całość bo ma klauzule. Barcelona ma pieniądze, ale są limity w Financial Fair Play.
2
W przyszłym tygodniu wszystko będzie już jasne. Muszą ogarnąć miejsce w FFP.
0
Czyli podsumowując te wszystkie plotki i ploteczki - Nico dał zielone światło, Laporta osobiście dał gwarancje Nico, więc na dniach w teorii powinno być here we go. W praktyce pewnie nic z tego nie będzie, no ale zobaczymy.
1
@FcBarty Widze, że niedziela weszła mocno.
0
Pytanie czy to Barcelona czeka na decyzje Nico czy może Nico czeka jak się sprawy z tym 1:1 potoczą i zagwarantują mu rejestracje w 100%?
3
@Deviler Dla mnie to też jest głupie. Te medale powinny mieć wartość punktową np. złoty 3 pkt, srebrny 2, brąz 1.
2
Oby, oby!
2
Dawać tego Nico na skrzydło. Jego przyjście odblokuje ten klub, wszystko się spieprzyło odkąd Nam lewoskrzydłowy uciekł i przez tyle lat grali tam ofensywni pomocnicy.
5
Super deal zrobiliśmy, zupełnie nie w naszym stylu.
2
Fermin to jest jeden z moich ulubionych piłkarzy w tej kadrze. Będą mieli krew na rękach jak zatrzymają jego rozwój tym transferem Olmo.
0
@vangoor Tym bardziej dziwi to, że zamiast Oriola nie chciał dać szansy Casado.
0
@Arden A Xavi wolał dawać minuty Oriolowi. Różnice.
0
Zubimendi chce się ruszyć z Sociedad.
0
@kuz Nie sprzedadzą.
3
@A4ron To tak nie działa bo każda drużyna która by wygrała różnicą 4 bramek nie grałaby rewanżu.