2

0

@Who_you_mam Chyba bonusy ma do 16 milionów czy coś takiego.

2

@regatta52 Z tego co wiem to stadion musi być neutralny.

5

@Vampir707 Messi to jest jakieś 3000 miejsc nad Ronaldo, proszę ich nie stawiać w jednym rzędzie.

6

@JohnnyBarca Ale głupoty.

9

Nie sądziłem, że Hiszpania wygra to Euro. Myślałem, że zabraknie im zimnej krwi w kluczowych momentach, a oni potrafili odwracać wynik i strzelać w końcówkach. Przecież oni będą tylko silniejsi, mają mnóstwo młodych zawodników. To była przyjemność oglądac ich gre na tym Euro - każdy jeden mecz.

0

Rodri po balona.

2




Żałosna drużyna. To obraza dla futbolu, że oni dzisiaj grali w finale.

0

@tomek8756 Gdzie Nico?

0

2:1 to najniższy wymiar kary. To się powinno skończyć 4-5:2.

1

Nasze skrzydła!

1

Trzeba otwarcie powiedzieć, że Hiszpanii brakuje jakości w ostatniej tercji boiska. Cieszy dyspozycja Nico, ale tam ktoś musi obok niego wskoczyć na wyższy poziom. Morata spieprzył koncertowo jedno podanie gdzie mógł wypuscić kolege praktycznie na sam na sam. Yamal narazie przeciętnie. Olmo przez pierwsze 20 minut niewidoczny. Trzeba czegoś więcej gdy gra się na taki beton.

10

Nawet Hiszpania nie jest w stanie przebić tego betonu Southgate'a. Mecz Angoli = nuda.

1

@Blanco16 To nie idź do roboty, a idź na urodziny.

2

@JohnnyBarca Jaka gra taka okładka.

0

Southgate lepiej przeczytał gre od Koemana, dużo to mówi o nim jako o trenerze.

15

Upadek futbolu, że ta gówno reprezentacja zagra w finale.

0

Może przemawia do mnie niechęć do Anglików, ale sędzia swoimi błędnymi decyzjami przyczynił się do tej bramki. Momentum było po stronie Anglii, a mogło być inaczej.

5

Sędzia opłacony przez Angoli chyba.

0

@Encore W pierwszej połowie też był autobus, a jakoś byli w stanie grać dobrze. Ale prawda, Holandia jest beznadziejna.

1

Ale nuda. Widocznie 45 minut dobrej gry na cały turniej to był max Anglików.

0

Żałosna ta Holandia jak narazie. To nie jest poziom na półfinał.

0

Upadając... taki strzał. Wow.

7

@Lucyfffer Jak @MesQueUnClub96 mówi, że ktoś wygra to stawiasz na odwrót. Zawsze działa.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jak to co, to nasza pomoc na pierwszy mecz ligowy.

1

@lucca87 Ruiz miał 2 bardzo groźne straty, ale ogólnie robił Hiszpanom gre w środku pola tak jak cały turniej. Nie był to jego najlepszy mecz, ale nie grał źle.

8

@A4ron A moim zdaniem nic by to nie dało. Enrique nie miał do dyspozycji Yamala i Williamsa bo byli za młodzi, a to oni robią 90% gry w ofensywie. Wrzuć za nich Ferrana i Olmo na skrzydło i Hiszpania równie dobrze mogła odpaść z Gruzją po tym 1-0 bo graliby po obwodzie cały mecz. To co robią teraz Ci młodzi Hiszpanie pokazuje jak ważne są przebojowe skrzydła w dzisiejszym futbolu - my kibice Barcelony doskonale o tym wiemy bo przez lata graliśmy jakimiś Griezmannami na skrzydle.

5

@macio_944 2020, przecież to jakby było wczoraj.

5

W ogóle czemu jest taki hejt na Rabiota? Z tego co widze powiedział tylko, że Yamal będzie musiał zrobić coś więcej żeby znaleźć się w finale i w sumie to miał racje.

1

Chciałbym żeby po Deschampie Francje objął ktoś kto nie chce grać 3 defensywnymi pomocnikami, ktoś kto chce grać w piłke. Rzygam już tym betonem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?