3

To sam na sam Ferrana to było jedno z najgorszych sam na sam jakie widziałem na takim poziomie. On nie grał od początku, więc to nie jest tak, ze nie miał siły. A on nie dość, że nie wszedł przed obrońce to jeszcze wygonił się do rogu. Wykończenie przemilcze.

On miał podobną sytuacje w El Clasico i dokładnie to samo zrobił. Bezpłciowy pilkarz, idealnie wpasujący się w polityke transferową Barcelony ostatnich lat.

0

@norbi77 On po żółtej już był wyoutowany z półfinału.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Tam był chyba spalony i tak.

0

Nie dało się przepchnąć Niemców. Taylor, premii nie będzie.

0

Czemu ten debil tego nie skończył? 2 minuty były przed bramką

0

De La Fuente i tak ma krew na rękach.

4

Ale fart... Ferran jest żenująco beznadziejny.

1

Tak szczerze to z gry Niemcy mieli sporo więcej. Mecz Hiszpanii skończył się gdy strzelili bramke. De La Fuente masterclass.

0

Ferran Torres to nie jest skrzydłowy.

2

Kolejny faul Kroosa.

1

No i zapłacili za to cofnięcie się.

2

Trzecia żółta dla Kroosa. Pieprzony sędzia.

0

Ale gówniany mecz Gundo.

3

Te szwaby wszystkich graczy Nam skasują.

0

Nasza przyszła gwiazda z brameczką.

7

Havertz i Morata, 9 dwóch najlepszych reprezentacji na turnieju.

0

Sane ma jakieś teczki na Nagelsmanna.

1

Teraz sobie o żółtych przypomniał.

0

Madryle brylują w swojej ulubionej kategorii czyli faule i żółte kartki.

5

To jest kpina. Jakbym mecz realu oglądał.

2

Kroos już 3 żółte powinien mieć, teraz stempel na Yamalu.

3

No i po Pedrim, ja pierdole.

5

Nie ma żółtej, co za baran.

2

Żeby ten Pedri jeszcze nauczył się strzelać...

1

@jakub1906 No chłop ma absolutnie wszystko żeby być topem, ale nigdy nie będzie. Strasznie irytujący piłkarz.

0

O kurde, ale to zrobił Tiafoe

4

Tyle czekania żeby zobaczyć 3-0 w karnych...

6

2 zmarnowany karny Penaldo i moge iść spać.

2

Tego wolnego pewnie weźmie Ronaldo.

1

Na szczęście Cristiano biologicznie jest 25-latkiem, więc przed Nim jeszcze wiele takich karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?