Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
5 lat temu z zamkniętymi oczami by to władował.
0
@Kwiatek67 Nawet Neymar nie był idealny bo przychodził z Brazylii, a wiadomo jak to jest. Był wyjątkowy, ale ryzyko jakieś było.
0
@BARCA1899Messi On jest przeciętny z piłką przy nodze. To bestia fizyczna, ale nie wiem czy on poradziłby sobie w Barcy. Na pewno jest to spore ryzyko biorąc pod uwage cene.
0
@Varkond No ja Kante widziałbym w Barcelonie, ale nie wierze, że do tego dojdzie. To nie deal w stylu Barcy.
0
W ogóle widzicie na rynku jakiegoś defensywnego pomocnika, który z miejsca wskoczy do pierwszego składu, da jakość i powiedzmy nie kosztuje więcej niż te 50-60 milionów?
Bo ja nie widze. Nie wiem co oni tam z Flickiem wymyślą, ale nie będzie łatwo. Może jakieś eksperymenty z Gavim/Pedrim i np. Merino w 4-2-3-1?
0
@Fake69 Tak, sprzedałbym pomocnika i wymienił na lewoskrzydłowego bo De Jong to nie DM. W pomocy jest Pedri, Gavi, Gundogan, Fermin. Lewoskrzydłowego z krwi i kości nie ma.
Nie zamyka to drzwi przed zakupem defensywnego pomocnika bo De Jong kosztowałby pewnie koło 70 baniek, a i kasa za inne transfery już jest, i pewnie będą jeszcze inne.
Problem z DMem jest taki, że w tej chwili na rynku nie ma optymalnej opcji dla Barcelony, a na pewno nie ma piłkarza, na którego Barcelona przeznaczyłaby fortune.
36
Nico i Yamal całkowicie odmienili Hiszpanie. Gdyby nie oni to znowu pewnie byłoby klepu klepu po obwodzie bo grałby jakiś Olmo, i Ferran, i kto wie jak taki mecz by się ułożył. Schemat bardzo dobrze znany z Barcelony.
13
58 baniek za Nico w dzisiejszych czasach to kradzież. Jakieś boby z Anglii jak Grealish albo brazylijski fidget spinner potrafią kosztować 100 milionów. Nie ma co się dziwić, że Athletic nie chce słyszeć o negocjacjach.
Araujo albo De Jong będzie musiał odejść, inaczej tego nie widze. Bardzo lubie De Jonga, ale chyba wszyscy się zgodzimy, że poświęcenie go na rzecz Nico byłoby wzmocnieniem drużyny?
0
W ogóle jutra zaczyna się okienko transferowe, więc lecimy z karuzelą.
0
Widać, że Yamal dogaduje się z Olmo. Jest ta chemia.
6
Jest 4-1, a oni zapieprzają jakby było 2-0 dla Gruzji. To jest futbol. Taka kiedyś była Barca. Oby to wróciło.
3
Taki lewoskrzydłowy jak Nico Nam, jako kibicom FC Barcelony, się poprostu należy po tych wszystkich latach Coutinho, Griezmannów czy innych Ferranów.
0
Nasz przyszły gracz prawie z golem
0
@lntrowertyk I tak się interesowali. My nie mamy kasy narazie, to jest Nasz problem, a nie inne kluby.
1
Dawać tego Olmo
1
Zobaczcie na ten pressing. Tak pressującą Barce chce oglądać, ale niestety z Lewym to nie będzie możliwe.
0
@kamiVeB Chyba sobie żartujesz.
2
To natomiast musi być gol, nie ma znaczenia ile masz lat.
0
@PJ777 Słaby mecz Pedriego.
7
Ten dzieciak jest inny. Takie piłki nie są normalne. Takie ciasteczka dawał tylko Messi, ale nie na początku kariery...
0
@tbas Oczywiscie, ze nie, ale ja sie boje takich sytuacji.
0
Ciekawego czy spalonego sprawdzą, hahaha
0
Mieć takiego Rodriego, ehhhh
0
Nie no, ale 2 na 2 nie mogą zostawać. To nie 85 minuta.
0
Cubarsi by tak ładnie tego nie wykończył.
0
Le Normand piękny finish.
0
Ale to będzie meczycho!
0
@JohnnySilverhand Tak właśnie grala Hiszpania jak wszystkich gniotła na turniejach...
3
I to jest futbol, a nie to angielskie albo włoskie gówno.
7
@333tricampeones333 Ale Ferran to tez jest dziad, nawet może i gorszy.