0



Merino prawdopodobnie w Arsenalu.

23

Xavi miał cały sezon żeby wprowadzać Casado do składu to on się uparł żeby ogony dawać Oriolowi. To jego jedna z najgłupszych decyzji obok odstawienia Fermina na wiele tygodni po dobrym El Clasico.

3

@Kidd Człowieku, kajakarstwem interesuje się od dziecka. Jak miałem 4 lata dostałem pierwszy kajak.

4

@szymekdymek Ciężko być kapitanem ze szpitala. Pedri to niech się skupi żeby pół sezonu zagrać bez kontuzji.

0

Czekasz na piłke klubową tygodniami, doczekasz jakoś do tego 17 sierpnia na pierwszą kolejke, obejrzysz 4 mecze i zacznie się przerwa reprezentacyjna... i znowu 2 tygodnie bez piłki klubowej.

4

@dzefrej234 Jak Romeu to teraz będzie miał przez ten tydzień swój prime.

0

@Emerald Oraz Fermina, który miał świetny sezon. To nie są wymysły słabych źródeł bo każdy lepszy dziennikarz o tym pisze. Oni go kupią.

0

@Bartas7VeB 40 baniek na Roque

1

@MesQueUnClub_87 Bokserki + podkoszulka, po co mi jakaś pidżama.

3



Nie wiem jak to w ogóle skomentować. Chcemy zapłacić 50 baniek w kryzysie finansowym za piłkarza, który kompletnie nie jest potrzebny tej kadrze. Ale skoro oni potrafią wydać 30-40 milionów za piłkarza, którego po miesiącu chcą się pozbyć to nic już mnie nie zdziwi. Amatorszczyzna Barcelony na rynku transferowym trwa w najlepsze.

3

@dzefrej234 Oboje wiemy, że jutro znowu tutaj będziesz.

0

@adrian89 Jak to jest Antoine Griezmann. Znowu będzie na skrzydełku podawał do tyłu.

9

@4drian0 Przecież to powinno być karalne. Te dzieci będą miały olbrzymie problemy w przyszłości, pewnie już mają.

0

@Kazragore Źródła z artykułu są beznadziejne.

1

@FCB_dimiC To wolałbym zostawić te pieniądze, a to na pewno się nie stanie.

0

Gdybym kibicował innemu klubowi to nawet bym się jakoś bardzo nie zmartwił gdyby Nico nie przyszedł bo pewnie byłby taki plan B żeby poszukać piłkarza o zbliżonym profilu. Niestety, kibicuje Barcelonie i jak Nico nie przyjdzie to na 100% kupią Olmo, i to znowu będzie kasa wywalona w błoto.

1

@Pedri16Future Wkrętka, ale on i tak zostanie w Bilbao na rok.

12

Rapha to dobry piłkarz, ale niekoniecznie na skrzydło. Liczby da na pewno drużynie, ale ja za 70 baniek bym go sprzedał.

0

@tbas On grał w podstawie bo był okres gdzie był najlepszym środkowym obrońcą w kadrze. Ile miał tych słabszych meczów pod koniec, 3? Gdy liczyliśmy się w walce o tytuły grał jak profesor.

1

@vangoor - nie ma kobiet, nie ma kasy, nie ma klasy

41

@Led Mówimy o twoim nowym koncie bo 6 poprzednich zostało zbanowanych.

5



Będzie wypychanko. Co za kretyński transfer. Szkoda chłopaka.

0

@4drian0 Wystarczy prowadzenie 1 bramką koło 75 minuty i dosłownie możesz spamować tym co chwile. Teoretycznie 16 razy możesz wykonać taki foul bez czerwonej kartki.

4

@blakkudium Oby, oby. Kompletnie zbędny transfer dla Nas.

0

@Arden nie ma bata, że to jest prawda

0

@Hindus Nigdy nie uwierze w to, że Flick woli Olmo od Nico gdzie on uwielbia przebojowych skrzydłowych. Olmo to wynalazek zarządu, od kilku lat go próbują tu wcisnąć.

0

Najlepsze jest to, że nawet transfer Felixa wyszedłby taniej niż Olmo, a liczby pewnie zrobiliby podobne i Felix się tak nie łamie.

1

@pt9 Pedri, Fermin, Gundogan, Felix w przypadku pozostania w klubie. Nawet Ferran lepiej grałby podwieszony pod 9 niż na skrzydle. Nie ma żadnego uzasadnienia ten transfer szczególnie, że Olmo przez ostatnie lata ciągle wypada przez kontuzje.

3

Jak oni kupią tego Olmo to mnie coś strzeli. 60 baniek na najlepiej obsadzoną pozycje w klubie. Może naprawde lepiej gdyby ten klub jechał na wychowankach bo gdy tylko są pieniądze to rozum im odbiera.

7

@MesQueUnClub96 Wreszcie jakiś normalny post od Ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?