Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Merino prawdopodobnie w Arsenalu.
23
Xavi miał cały sezon żeby wprowadzać Casado do składu to on się uparł żeby ogony dawać Oriolowi. To jego jedna z najgłupszych decyzji obok odstawienia Fermina na wiele tygodni po dobrym El Clasico.
3
@Kidd Człowieku, kajakarstwem interesuje się od dziecka. Jak miałem 4 lata dostałem pierwszy kajak.
4
@szymekdymek Ciężko być kapitanem ze szpitala. Pedri to niech się skupi żeby pół sezonu zagrać bez kontuzji.
0
Czekasz na piłke klubową tygodniami, doczekasz jakoś do tego 17 sierpnia na pierwszą kolejke, obejrzysz 4 mecze i zacznie się przerwa reprezentacyjna... i znowu 2 tygodnie bez piłki klubowej.
4
@dzefrej234 Jak Romeu to teraz będzie miał przez ten tydzień swój prime.
0
@Emerald Oraz Fermina, który miał świetny sezon. To nie są wymysły słabych źródeł bo każdy lepszy dziennikarz o tym pisze. Oni go kupią.
0
@Bartas7VeB 40 baniek na Roque
1
@MesQueUnClub_87 Bokserki + podkoszulka, po co mi jakaś pidżama.
3
Nie wiem jak to w ogóle skomentować. Chcemy zapłacić 50 baniek w kryzysie finansowym za piłkarza, który kompletnie nie jest potrzebny tej kadrze. Ale skoro oni potrafią wydać 30-40 milionów za piłkarza, którego po miesiącu chcą się pozbyć to nic już mnie nie zdziwi. Amatorszczyzna Barcelony na rynku transferowym trwa w najlepsze.
3
@dzefrej234 Oboje wiemy, że jutro znowu tutaj będziesz.
0
@adrian89 Jak to jest Antoine Griezmann. Znowu będzie na skrzydełku podawał do tyłu.
9
@4drian0 Przecież to powinno być karalne. Te dzieci będą miały olbrzymie problemy w przyszłości, pewnie już mają.
0
@Kazragore Źródła z artykułu są beznadziejne.
1
@FCB_dimiC To wolałbym zostawić te pieniądze, a to na pewno się nie stanie.
0
Gdybym kibicował innemu klubowi to nawet bym się jakoś bardzo nie zmartwił gdyby Nico nie przyszedł bo pewnie byłby taki plan B żeby poszukać piłkarza o zbliżonym profilu. Niestety, kibicuje Barcelonie i jak Nico nie przyjdzie to na 100% kupią Olmo, i to znowu będzie kasa wywalona w błoto.
1
@Pedri16Future Wkrętka, ale on i tak zostanie w Bilbao na rok.
12
Rapha to dobry piłkarz, ale niekoniecznie na skrzydło. Liczby da na pewno drużynie, ale ja za 70 baniek bym go sprzedał.
0
@tbas On grał w podstawie bo był okres gdzie był najlepszym środkowym obrońcą w kadrze. Ile miał tych słabszych meczów pod koniec, 3? Gdy liczyliśmy się w walce o tytuły grał jak profesor.
1
@vangoor - nie ma kobiet, nie ma kasy, nie ma klasy
41
@Led Mówimy o twoim nowym koncie bo 6 poprzednich zostało zbanowanych.
5
Będzie wypychanko. Co za kretyński transfer. Szkoda chłopaka.
0
@4drian0 Wystarczy prowadzenie 1 bramką koło 75 minuty i dosłownie możesz spamować tym co chwile. Teoretycznie 16 razy możesz wykonać taki foul bez czerwonej kartki.
4
@blakkudium Oby, oby. Kompletnie zbędny transfer dla Nas.
0
@Arden nie ma bata, że to jest prawda
0
@Hindus Nigdy nie uwierze w to, że Flick woli Olmo od Nico gdzie on uwielbia przebojowych skrzydłowych. Olmo to wynalazek zarządu, od kilku lat go próbują tu wcisnąć.
0
Najlepsze jest to, że nawet transfer Felixa wyszedłby taniej niż Olmo, a liczby pewnie zrobiliby podobne i Felix się tak nie łamie.
1
@pt9 Pedri, Fermin, Gundogan, Felix w przypadku pozostania w klubie. Nawet Ferran lepiej grałby podwieszony pod 9 niż na skrzydle. Nie ma żadnego uzasadnienia ten transfer szczególnie, że Olmo przez ostatnie lata ciągle wypada przez kontuzje.
3
Jak oni kupią tego Olmo to mnie coś strzeli. 60 baniek na najlepiej obsadzoną pozycje w klubie. Może naprawde lepiej gdyby ten klub jechał na wychowankach bo gdy tylko są pieniądze to rozum im odbiera.
7
@MesQueUnClub96 Wreszcie jakiś normalny post od Ciebie.