Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To w tym tygodniu Olmo, w ostatnim tygodniu jakieś wypożyczenia z klubu, a w ostatni dzień pewnie Cancelo i można zamykać to okienko. Kolejny sezon bez lewego skrzydła i jakościowego defensywnego pomocnika.
0
@Herbert Ta druga opcja.
0
@MOLESTA Podchodze do objawien tego turnieju z dystansem i dlatego nie chce Olmo.
0
@MOLESTA Tak, oglądałem Euro, oglądałem też wiele poprzednich spotkań Hiszpanii gdy nie mieli Nico i Yamala na skrzydłach, i pamiętam jak to wyglądało.
0
Czyli Olmo na lewym skrzydełku, ale to będzie chodzić. Znowu będzie granie do tyłu i po obwodzie. Gdyby Olmo grał na skrzydle zamiast Nico to Hiszpanii nawet w finale by nie było.
Nie było pewnie pieniędzy na klauzule Nico, ale trzeba kogoś kupić no to padnie na Olmo bo tutaj można płacić w ratach, a to, że nie jest tej kadrze potrzebny i przepalamy pieniądze? Trudno. Ważne żeby na prezentacji powiedzieć jak to Barcelona może nadal ściągać świetnych piłkarzy.
2
A może by tak sprzedać Fermina za 15 baniek i kupic Olmo za 70?
0
@Faro Nie martw się, Fermin będzie miał wystarczającą konkurencje: Pedriego, Olmo, Gundogana. Torre to pewnie na wypożyczenie pójdzie.
0
@HERORICH2 Super transfery takie akurat na 3 miejsce w lidze.
0
Ale choke o matko.
0
@HypeR O, to może wróce do oglądania Marvela, tylko jak ja przebije się przez te wszystkie beznadziejne filmy i seriale z 4 fazy. Ostatni film jaki obejrzałem to bodajże Thor: Love and Thunder i to już było za dużo.
0
@agaFCB OUT Oriol IN Pau Victor
7
@MarFan Brzmisz jak 47 letni Janusz na imieniach u cioci Krystyny.
0
@MarFan A w krajach zamożnych jest większy dostęp do komputerów i telefonów, a to one dominują na Igrzyskach.
15
@MarFan W Indiach dzieciaki nie mają komputerów i telefonów bo są za biedne, Indie mają jakieś 1,4 miliarda ludzi, a i tak są za Polską w klasyfikacji medalowej. Wyciągnij wnioski.
2
Ja za to jestem pewny, że ten transfer to ogromny błąd.
0
@bartas97 Miał farta, że nie trafił bezpośrednio w noge. Żółta.
21
@MarFan No tak bo tylko w Polsce dzieciaki mają komórki i komputery. To nie tak, że ogólnie nasz kraj ma problem ze szkoleniem w sporcie.
1
@fart O, Audi Tour czy to nie przypadkiem jedyne trofeum Totków o ile trofeum można to nazwać?
4
@Wojtek57 Gdyby tylko u Nas grał Fermin Lopez, który ma instynkt killera i świetnie się rozwija... A no właśnie, gra u Nas i zakup takiego Olmo może bardzo utrudnić mu dalszy rozwój.
3
@Azi Nie, to ty dalej niczego "nie ogarniasz" i w to brniesz. Wysyłasz mi rysunek taktyczny, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistymi pozycjami w trakcie meczu. Kliknij sobie "Średnia pozycja zawodników" i zobacz gdzie grał Pedri w każdym meczu.
https://zapodaj.net/plik-qJFGGDxtfL
https://zapodaj.net/plik-Ui7FnIGyy1
https://zapodaj.net/plik-qKWfagAjaO
Dla podpowiedzi 7 to Morata, 20 to Pedri. Meczu z Albanią nie uwzględniam bo tam pozycje wyglądały dziwnie z powodu tego jak wyglądał mecz.
Tutaj też wypowiedź Pedriego - https://sport.tvp.pl/79117932/pedri-na-dziesiatce-stwarzam-duzo-wieksze-niebezpieczenstwo
W sumie nie wiem dlaczego nadal to ciągne... przecież to jest oczywiste gdzie poruszał się Pedri podczas Euro.
Zacząłem te dyskusje tylko dlatego, że prześmiewczo nazwałeś kogoś "ekspertem" bo podważył De La Fuente, a zrobiłeś dokładnie to samo.
1
@Azi Oczywiście, że kończymy bo nie masz argumentów i przechodzisz do obrażania, typowe. :)
1
@Azi W którym miejscu neguje to źródło?
1
@Azi Aha czyli pokazałem Ci heatmape z całego Euro, a ty mi pokazujesz screenshoty z ustawienia z Sofascore z jednego meczu, gratulacje.
1
@Azi Napisz więcej XD, wyglądasz wtedy dojrzalej i wzmacnia to twoje argumenty.
:) Tu masz więcej jeśli chciałbyś poczytać - https://www.barcablaugranes.com/2024/6/24/24184874/barcelonas-pedri-loving-new-role-closer-to-the-danger-zone-with-spain
https://m.allfootballapp.com/news/La-Liga/%E2%80%9CWe-don%E2%80%99t-know-what-his-best-version-is%E2%80%9D-%E2%80%93-Luis-de-la-Fuente-on-Pedri/3399650
Ale nie, on nie grał na 10. XD XD
2
@Pedri16Future Też zrozumiałem, ale trochę to trwało. Nadałbym się do łamaniu szyfru Enigmy.
0
@Azi Oczywiście, że grał na 10 pomiędzy linią pomocy, a Moratą. https://www.sofascore.com/pl/zawodnik/pedri/992587
1
@Azi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14681987#comment-14682002 - no prosze, widze, że ty też kwestionujesz decyzje selekcjonera, który w pięknym stylu wygrał Euro bo akurat u Niego Pedri gra na 10. :) Nie wiedziałem, że mamy takiego eksperta na La Bambie.
35
@Arden Boże co to był za piłkarz. To przyśpieszenie młodego Messiego...
21
@Sapos93 Zdajesz sobie sprawe, że Pedri w każdym z ostatnich 3 sezonów grał więcej od Olmo? Tutaj masz jak to wygląda dokładnie - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14674649
4
Flickowi wystarczyło pare treningów i szybciutko pożegnał Oriola. Piękny to był transfer.
Naprawde warto było mu dawać te końcówki w poprzednim sezonie zamiast wprowadzać Casado...