Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli co, wypożyczenie do Betisu? Nie ma opcji, że są w stanie wyłożyć 30 baniek na Roque.
0
@Aragorn33 Dlatego czekam na to jak rozwiążą te sytuacje. Jeśli rozwiążą z Nim kontrakt albo po prostu odejdzie za darmo to jest to kretynizm i kolejna kompromitacja.
0
Ja się zastanawiam gdzie jest ta nowa umowa z Nike i inne umowy o których mówi się przez ostatnie tygodnie/miesiące? Na co oni czekają?
1
Jak oni oddadzą tego Gundogana za darmo albo rozwiążą mu kontrakt to ich powinni tam na taczkach wywieźć. Tego będzie już za wiele.
2
Powiedzmy sobie szczerze to Mallorca straciła dzisiaj 2 punkty.
1
To powinno być 3-1
0
Dobrze gra Mallorca. Tak naprawde z gry bardziej na remis narazie.
0
Dobry mecz do oglądania jak narazie. Mallorca będzie miała swoje szanse. Pytanie tylko ile bramek stracą.
0
@busel004 A jaki jest kurs na gola Realu z taka Mallorca, 1.10?
18
Najbardziej logiczna opcja. Gdyby nie było nic na rzeczy to od razu po Euro ukróciłby wszystkie plotki.
0
@Fabik87 Akurat dryblingu to on nie ma w ogóle. Balde całkowicie bazuje na szybkości.
3
Będąc całkowicie szczerym nie wiem czy można gorzej prowadzić klub niż aktualnie robi to spółka Laporta & Friends. Jak na początku miało to ręce i nogi bo sukcesywnie kadra była przebudowywana czy wydatki na pensje były zmniejszane, tak teraz to jest jakiś sabotaż. Przecież sam transfer Roque i teraz próba jego wypchnięcia to działanie na szkode klubu - finansowo oraz wizerunkowo. Do tego wydawanie olbrzymich pieniędzy na najlepiej obsadzoną pozycje w klubie czy podpisywanie umów z firmami, które nie płacą, ciągłe przekładanie wszystkiego, np. prezentacji nowych koszulek czy podpisania umowy z Nike, działania na rynku transferowym na ostatnią chwile.
Nawet ta sytuacja z Gundoganem - na początku myślałem, że to głupia plotka, ale po słowach Flicka widać, że jest coś na rzeczy. Oni naprawde po roku chcą wypchnąć jednego z najlepszych piłkarzy bo ma za duży kontrakt, który sami mu dali do podpisania.
Załóżmy, że teraz Laporta i Deco mają pieniądze do dyspozycji, takie jak miał Bartomeu. Skoro my w takiej sytuacji finansowej nadal nie szukamy jakichś mądrych transferów, okazji rynkowych, a nadal kupujemy piłkarzy za ogromne pieniądze i dajemy duże kontrakty to czym Laporta różni się od znienawidzonego przez wszystkich byłego prezesa? Jaka jest pewność, że klub z Laportą u steru znowu nie znalazłby się w beznadziejnej sytuacji finansowej? Troszke lepsza sytuacja w FFP i nie wiadomo czy za tydzień nie widzielibyśmy Luisa Diaza na lewym skrzydle kupionego za 75 milionów.
36
Chyba 90% piłkarzy Barcelony było już sprzedawanych przez różnych dziennikarzy, ale nie on - Ferran Torres. Ochrzcił się rekinem i jest niesprzedawalny bo mityczna amortyzacja na to nie pozwala. To nigdy nie będzie skrzydłowy, nigdy. Jeśli nie widzimy go na 9 to on w pierwszej kolejności powinien być do sprzedaży.
0
To są 3 punkty na wage złota. Nie dopuściliśmy do wielu sytuacji co jest na pewno dużym plusem. Z przodu brakowało jakości, ale to się zmieni gdy wrócą podstawowi piłkarze w pomocy. Mimo, że to nie był piękny mecz to ja jestem bardzo zadowolony.
1
Diaz teraz akcja jak Dembele w prime.
5
@Ironman A to nie można oglądać i nie popadać w skrajne nastroje?
0
Oby Flick sobie poradził bo Barcelona nie ma już miejsca na pomyłki. Pressing to coś co kocham w futbolu, więc głęboko wierze, że ten sezon będzie udany. Bardziej od naszej kadry niepokoi mnie niekompetencja zarządu, a ryba często psuje się od głowy niestety.
0
@Kubsoleon To prawda. Dostali fantastyczne pieniądze już za wiekowego piłkarza, a sukcesy jak mieli przed Ronaldo tak mają i po.
0
@BorzyKrzys W sumie on i Ronaldo mogliby szlifować swoje rekordy. Ronaldo gdyby nie odszedł z Realu, a Messi gdyby zamiast PSG poszedł do City.
2
@Rust_Cohle Świetna kreskówka i świetne koszulki.
0
Niech to się 13-12 skończy.
1
To niezłe karne. Brawo sędzia.
0
Czyli Valverde 1 pkt po dwóch meczach, słabiutki start.
10
@kanver_ Przecież to kretynizm, no i kto niby ma zrezygnować z przewagi własnego boiska? Co, jeden mecz zagramy w USA, a drugi np. w Madrycie? Przecież to wypacza idee sportu czyli równej rywalizacji.
6
W ogóle najlepsze jest to, że tutaj ludzie się śmieją, że piłkarze mają mentalność przegrywów, a potem po 60 minutach pierwszego meczu sezonu stwierdzają, że już nie ma po co grać. Hahahaha.
13
Śmieszy mnie ten Wasz płacz. Można kończyć sezon bo Real wygrywa z Atalantą 2-0. To koniec.
0
@macio_944 W tamtym sezonie była narracja, że skład był dobry. Nie ma Felixa i Cancelo na ten moment, jest Olmo. Nagle słaba kadra?
3
@Marcelinho99 Bzdury
0
Czy tylko mi Canal+ Online tnie się jak cholera?
2
Akcja imienia Realu Madryt.