0

@krol211 Gdyby wszystkie transfery tak wyglądały...

0

To co się odpieprza z tym klubem w ostatnich miesiącach przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy widzi, że ten transfer nie ma sensu, a oni i tak to pchają, i chcą zapłacić chore pieniądze. Czy naprawde w zarządzie nie ma kilku osób, które mają głowe na karku i widzą jak poroniony jest to pomysł? W sumie to chyba nie skoro Laporta otoczył się kolegami i szwagrem.

0

Widze, że zawodnicy robią co mogą i dzisiaj Fermin waląc 2 przepiękne bramy spróbował udaremnić ten kretyński transfer Olmo. Niestety, znając profesjonalizm naszego zarządu to pewnie nawet nie wiedzieli, że jest taki mecz.

0

@ShawnC Transfer Roque jak najbardziej miał sens bo miał być zmiennikiem Lewego. To, że może się do tego nie nadawać to już kwestia nieudolności scoutów.

8



Ten zarząd to skończeni kretyni. Mieć takiego piłkarza, który się świetnie rozwija, mieć Pedriego czyli piłkarza, który posadził na ławce Olmo w reprezentacji i mieć Gundogana... a oni i tak przepalą 60 milionów. Ręcę opadają. Szczerze to nie pamiętam głupszego transferu odkąd kibicuje Barcelonie, no nic się tu nie spina.

6

@Pawlak1992 Tak, zawodniczka numer 1 ma słabą psyche.

0

@Colon Wpisz to samo w Google. Nawet nie będziesz musiał żadnej innej strony otwierać.

5

@Przemek2323 A co w tym smutnego, że nastolatki idą na koncert?

9



Piękne.

4

@Arcybiskup Przecież to jest fajna inicjatywa. Klub nie zbiednieje od 300 troche tańszych biletów.

1

@Kidd Akurat FDJ to praktycznie w ogóle nie wypadał mniej więcej do końca 2023.

1

@MichuZ44 Patologia

2

@Kidd Z ogniska, zawsze to jakoś lepiej smakuje niż z grilla.

0

Skoro mają te pieprzone ~60-70 baniek wolnych nawet po wpłaceniu klauzuli za Nico to dlaczego oni do cholery nie poszukają 9 skoro pivota nie chcą... Nie zdziwie się jak Lewy w przyszłym sezonie będzie bardzo przeciętny, będzie się ciężko go oglądało i nawet Flick nic nie poradzi. Tak szczerze to nawet się tego spodziewam po tym jak to wyglądało w poprzednim sezonie... i wtedy zostaniemy praktycznie bez żadnego zmiennika. Roque nie licze bo on pewnie odejdzie, Pau Victor to nadal wielka niewiadoma.

Nie wiem, może oni chcą Ferrana wcisnąć na 9. Dla mnie to nie byłby głupi pomysł bo on nigdy nie miał dryblingu ani wybitnej szybkości. Nawet Pep go pchał na 9 w City. On jest beznadziejny na skrzydle, więc może jakimś cudem na 9 by odpalił.

Tak czy inaczej ten transfer Olmo to straszna głupota, a lada moment stanie się to rzeczywistością.

0

@lntrowertyk Nie ma, w szachach też mężczyźni dominują.

0

@Sulimo Nie tylko w naszym, taka jest natura ludzka.

3

@Litman Najbardziej januszowy komentarz dnia już mamy.

0

Ale fart, ło matko.

0

Iga teraz przełamie i się skończy 6:3.

10

Ależ Lipsk pięknie wydyma Barcelone. Wydoją od Deco i Laporty z 70 baniek na Olmo i wezmą sobie za darmo Xaviego Simonsa z PSG. Jakościowo nic nie stracą, a finansowo zyskają bardzo dużo. Barcelona wypromowała tych zawodników, a teraz będzie się dała dymać. Niesamowite to jest. A tak Laporta pięknie mówił, że wychowankowie muszą wracać do Barcelony za darmo.

Do tego Olmo pewnie jeszcze jakiś Felix na koniec okienka. Potem znowu będziemy grać po obwodzie jak Hiszpania za Enrique po tym jak zajedziemy 17 letniego Yamala bo tylko on będzie potrafił minąć przeciwnika dryblingiem. Nie mogę się doczekać.

0

@MesQueUnClub96 No i klątwa została rzucona...

6



Ktoś go w ogóle oglądał? Ktoś miał na Niego jakikolwiek plan? Czy w ogóle ktokolwiek w tym klubie coś planuje?

0

A czy Laporta nie powiedział przypadkiem, że wychowankowie muszą wracać do klubu za darmo? W sumie on dużo rzeczy mówił.

1

@Bzyczekk Na szczęście "eksperci" w Barcelonie są znani z tego, że potrafią dokonywać świetnych transferów.

27

Olmo 23/24: 1715 minut rozegranych
Olmo 22/23: 1638 minut rozegranych
Olmo 21/22: 1500 minut rozegranych

Pedri 23/24: 2027 minut rozegranych
Pedri 22/23: 2715 minut rozegranych
Pedri 21/22: 1790 minut rozegranych

Przez ostatnie 3 sezony Olmo grał mniej od szklanego Pedriego. Oni na łeb upadli w tej Barcelonie.

0

@barcafan1789 Casado, ale nie wiem czy będzie pukał czy po prostu będzie grał biorąc pod uwage nasze wyczyny w tym okienku transferowym.

2

@ricardo0705 Z Felixa żaden skrzydłowy bo nie ma dryblingu, ale lepiej dogadać się z Atletico i próbować go odbudować (chociaż ja w niego nie wierze) niż wywalać 60 baniek na niepotrzebnego gracza.

0

@Barcasub Akurat Pedri za miesiąc wróci. Może Olmo wytrzyma.

1



Czyli próbujemy innowacyjnej taktyki czterech '10' w ataku. Niestety, może być z tym ciężko skoro Olmo to taka sama szklanka jak Pedri. Może przynajmniej będą się wymieniać w tym szpitalu, ale znając życie to będą leżeć tam razem. O ile na początku kadencji Laporcie można było niewiele zarzucić, tak teraz... ten transfer to będzie tylko wisienka na torcie.

32

@Trojanek23 Niesamowita historia, czekam na więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?