3

@Who_you_mam Yamala to nie ma sensu porównywać do żadnego dzieciaka bo nawet Messi nie robił takich rzeczy w jego wieku.

0

Ten skład Hiszpanii na papierze nie wygląda wybitnie, niektórzy powiedzieliby, że nawet dosyć średnio, a grają zdecydowanie najlepiej. Każdy ich mecz to uczta dla oczu w przeciwieństwie do tych na papierze mocniejszych reprezentacji. Futbol dzisiaj wygrał i oby wygrał też w finale.

1

To będzie bramka o której będziemy mówić za 20 lat.

2

Kolo Muani zrobił to co powinien Fabian Ruiz.

0

Aż mi się nie chce oglądać kolejnego meczu.

0

I teraz znowu będzie nuda aż do karnych.

1

77 minuta Anglia 0 strzałów na bramke. To samo chyba było ze Słowacją.

0

No i może zacznie się mecz teraz.

2

@A4ron Ten nowy przepis o spalonym to kretynizm i widziałbyś jeszcze więcej autobusów.

0

Dajcie już te Barce bo mnie coś strzeli zaraz.

0

Ten mecz to znowu będzie widowisko jak Francja Portugalia coś czuje...

2

Reprezentacja narodowa zakładnikiem jednego zawodnika...

1

Nah, nah, nah, nah.

1

0-0 grając w 10 przeciwko Francji to i tak dobry wynik.

1

I jak tu nie zasnąć?

3

Najbardziej przereklamowany pomocnik na świecie - Camavinga. Zaraz po nim Tchouameni.

0

Witamy w kolejnym odcinku Koła Fortuny.

1

Ale Kounde dał ciasteczko.

0

Tchouameni dobrze w obronie, pewne wybicie na aut.

4

@szymonekk Kibicujemy żeby obydwa zespoły otrzymały po 5 czerwonych kartek i nastąpił obustronny walkower.

3

Nie chce nic mówić, ale odkąd Mbappe dołączył do rządowych to same złe rzeczy mu się przytrafiają i słabo też gra. A mógł wybrać słoneczną Barcelone i rywalizacje z Ferranem Torresem.

0

Nawet sędziemu nie chciało się tego dłużej oglądać.

3

@ViscaelBarca2007 Trochę lepszy Ferran

2

Zabrał mu hahahaha, widzieliście jego reakcje?

3

Oho, wolny, kryć się bo Ronaldo przy piłce.

0

Boże... co za gówniany mecz.

1

Ten mecz to jak PSG - Real - najlepiej jakby skończył się obustronnym walkowerem.

11

Dla dobra futbolu niech Hiszpania wygra ten turniej...

6

Trzeba powiedzieć, że Olmo masterclass w dogrywce. Chłop wziął gre na swoje barki i dał ciasteczko do Merino. Drybling też mu wychodził i to spektakularnie.

0

Curvajal wylatuje tylko na półfinał czy za czerwo 2 mecze absencji? Bo tak czy siak po żółtej już pauzował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?