Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Who_you_mam Yamala to nie ma sensu porównywać do żadnego dzieciaka bo nawet Messi nie robił takich rzeczy w jego wieku.
0
Ten skład Hiszpanii na papierze nie wygląda wybitnie, niektórzy powiedzieliby, że nawet dosyć średnio, a grają zdecydowanie najlepiej. Każdy ich mecz to uczta dla oczu w przeciwieństwie do tych na papierze mocniejszych reprezentacji. Futbol dzisiaj wygrał i oby wygrał też w finale.
1
To będzie bramka o której będziemy mówić za 20 lat.
2
Kolo Muani zrobił to co powinien Fabian Ruiz.
0
Aż mi się nie chce oglądać kolejnego meczu.
0
I teraz znowu będzie nuda aż do karnych.
1
77 minuta Anglia 0 strzałów na bramke. To samo chyba było ze Słowacją.
0
No i może zacznie się mecz teraz.
2
@A4ron Ten nowy przepis o spalonym to kretynizm i widziałbyś jeszcze więcej autobusów.
0
Dajcie już te Barce bo mnie coś strzeli zaraz.
0
Ten mecz to znowu będzie widowisko jak Francja Portugalia coś czuje...
2
Reprezentacja narodowa zakładnikiem jednego zawodnika...
1
Nah, nah, nah, nah.
1
0-0 grając w 10 przeciwko Francji to i tak dobry wynik.
1
I jak tu nie zasnąć?
3
Najbardziej przereklamowany pomocnik na świecie - Camavinga. Zaraz po nim Tchouameni.
0
Witamy w kolejnym odcinku Koła Fortuny.
1
Ale Kounde dał ciasteczko.
0
Tchouameni dobrze w obronie, pewne wybicie na aut.
4
@szymonekk Kibicujemy żeby obydwa zespoły otrzymały po 5 czerwonych kartek i nastąpił obustronny walkower.
3
Nie chce nic mówić, ale odkąd Mbappe dołączył do rządowych to same złe rzeczy mu się przytrafiają i słabo też gra. A mógł wybrać słoneczną Barcelone i rywalizacje z Ferranem Torresem.
0
Nawet sędziemu nie chciało się tego dłużej oglądać.
3
@ViscaelBarca2007 Trochę lepszy Ferran
2
Zabrał mu hahahaha, widzieliście jego reakcje?
3
Oho, wolny, kryć się bo Ronaldo przy piłce.
0
Boże... co za gówniany mecz.
1
Ten mecz to jak PSG - Real - najlepiej jakby skończył się obustronnym walkowerem.
11
Dla dobra futbolu niech Hiszpania wygra ten turniej...
6
Trzeba powiedzieć, że Olmo masterclass w dogrywce. Chłop wziął gre na swoje barki i dał ciasteczko do Merino. Drybling też mu wychodził i to spektakularnie.
0
Curvajal wylatuje tylko na półfinał czy za czerwo 2 mecze absencji? Bo tak czy siak po żółtej już pauzował.