Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Eric_Abidal_22 I jest to zrobione z premedytacją żebyś tu wszedł, przeczytał artykuł i napisał komentarz ;]
1
@ArcziArtt Zaskocze Cie, ale mało która osoba idąca głosować zna plan partii na którą głosuje. Tyczy się to PO, PiSu i innych.
2
@mekston Wystarczy, że Włochy zremisują z Hiszpanią i Chorwacja może jechać do domu.
0
Chorwacja gra jak Barcelona w najgorszych momentach. 0 szybkości na skrzydłach bo jakiś Ferran albo inny Coutinho na skrzydle, podania po obwodzie i każda kontra przeciwnika wyglądająca na taką, która skończy się bramką.
2
Na luzie mogło być 3-0 dla Albanii. Dużo lepsza drużyna od Chorwacji.
0
@ArcziArtt Bo umie w drybling i szybko biega. On w reprezentacji nie dojeżdża ogólnie, a zeszły sezon w klubie też przeciętny.
5
Najgorszy mecz Euro. Nawet Angoli się lepiej oglądało.
1
@Comentateiro Niestety mieliśmy analfabete trenerskiego na ławce.
1
@Who_you_mam Nie trafi, nie martw się.
0
@Michalekek Messi oczywiście zawsze był lepszy, ale ten 'kaleka' nie zawsze tak grał.
4
Po raz kolejny, niesamowite Euro. Gruzini są w stanie grac takie akcje, szalone.
0
@artur_26 Barcelona nie ma problemu z brakiem pieniędzy w tym momencie tylko z FFP.
0
Jeśli miałby się ogrywać to 15 mln i odkup koło 30 byłby dobrą opcją. On musi grać, a u Nas jeśli zostanie Araujo to będzie 4/5 do gry (zależy od Inigo).
5
@Popitek12 Znajdź inną bo ta jest chora psychicznie.
3
@Aferzysta To dziwne bo masz 750 komentarzy w 15 dni.
6
@Aferzysta A ty nowym użytkownikiem
3
@macio_944 Tyle naturalnych dziewczyn na trybunach, a oni zawsze muszą wybrać jakiś plastik na 'Miss'.
1
Dla Nas wynik ok, ale mogło być wyżej. Trzeba wygrać z Austrią, ale będzie o to trudno.
6
Austria dobrze pressuje, dobrze gra piłką, ale nie tworzą sytuacji. Tak naprawde mieli jedną.
0
Mecz na remis jak narazie.
8
Ten kretyn Manzano nie dał rożnego...
0
Jakby Lewy czegoś takiego nie strzelił to telewizor przez okno.
2
Chryste, ale ta francuska lewa strona ma przyśpieszenie. Theo + Mbappe...
1
Dzisiaj Manzano rozgrzewka przed tym co będzie drukował pod Mbappe w meczach madryli.
1
Oby tylko ten mecz nie rozczarował tak jak Serbia Anglia bo tam w 70 minucie zasnąłem.
1
Słowacy mieli tego farta, którego Nam zabrakło żeby ten mecz z Holendrami wyciągnąć. Belgowie tak jak Holendrzy mieli sporo okazji, ale marnowali na potęgę. My z przodu byliśmy lepsi od Słowaków, ale na końcu my mamy 0 pkt, a oni 3.
0
Onana to jest fizyczna bestia. Co za powrót. Z piłką przy nodze jednak mocno przeciętny.
0
Openda jakby dostał więcej czasu to może Belgia by to wyciągnęła.
2
Belgia stwarza sytuacje, ale nie wygląda na poukładaną reprezentacje. Ten środek pola jest mierny.
1
Hahahaha, nie moge, hahahaha.