6

@Eric_Abidal_22 I jest to zrobione z premedytacją żebyś tu wszedł, przeczytał artykuł i napisał komentarz ;]

1

@ArcziArtt Zaskocze Cie, ale mało która osoba idąca głosować zna plan partii na którą głosuje. Tyczy się to PO, PiSu i innych.

2

@mekston Wystarczy, że Włochy zremisują z Hiszpanią i Chorwacja może jechać do domu.

0

Chorwacja gra jak Barcelona w najgorszych momentach. 0 szybkości na skrzydłach bo jakiś Ferran albo inny Coutinho na skrzydle, podania po obwodzie i każda kontra przeciwnika wyglądająca na taką, która skończy się bramką.

2

Na luzie mogło być 3-0 dla Albanii. Dużo lepsza drużyna od Chorwacji.

0

@ArcziArtt Bo umie w drybling i szybko biega. On w reprezentacji nie dojeżdża ogólnie, a zeszły sezon w klubie też przeciętny.

5

Najgorszy mecz Euro. Nawet Angoli się lepiej oglądało.

1

@Comentateiro Niestety mieliśmy analfabete trenerskiego na ławce.

1

@Who_you_mam Nie trafi, nie martw się.

0

@Michalekek Messi oczywiście zawsze był lepszy, ale ten 'kaleka' nie zawsze tak grał.

4

Po raz kolejny, niesamowite Euro. Gruzini są w stanie grac takie akcje, szalone.

0

@artur_26 Barcelona nie ma problemu z brakiem pieniędzy w tym momencie tylko z FFP.

0

Jeśli miałby się ogrywać to 15 mln i odkup koło 30 byłby dobrą opcją. On musi grać, a u Nas jeśli zostanie Araujo to będzie 4/5 do gry (zależy od Inigo).

5

@Popitek12 Znajdź inną bo ta jest chora psychicznie.

3

@Aferzysta To dziwne bo masz 750 komentarzy w 15 dni.

6

@Aferzysta A ty nowym użytkownikiem

3

@macio_944 Tyle naturalnych dziewczyn na trybunach, a oni zawsze muszą wybrać jakiś plastik na 'Miss'.

1

Dla Nas wynik ok, ale mogło być wyżej. Trzeba wygrać z Austrią, ale będzie o to trudno.

6

Austria dobrze pressuje, dobrze gra piłką, ale nie tworzą sytuacji. Tak naprawde mieli jedną.

0

Mecz na remis jak narazie.

8

Ten kretyn Manzano nie dał rożnego...

0

Jakby Lewy czegoś takiego nie strzelił to telewizor przez okno.

2

Chryste, ale ta francuska lewa strona ma przyśpieszenie. Theo + Mbappe...

1

Dzisiaj Manzano rozgrzewka przed tym co będzie drukował pod Mbappe w meczach madryli.

1

Oby tylko ten mecz nie rozczarował tak jak Serbia Anglia bo tam w 70 minucie zasnąłem.

1

Słowacy mieli tego farta, którego Nam zabrakło żeby ten mecz z Holendrami wyciągnąć. Belgowie tak jak Holendrzy mieli sporo okazji, ale marnowali na potęgę. My z przodu byliśmy lepsi od Słowaków, ale na końcu my mamy 0 pkt, a oni 3.

0

Onana to jest fizyczna bestia. Co za powrót. Z piłką przy nodze jednak mocno przeciętny.

0

Openda jakby dostał więcej czasu to może Belgia by to wyciągnęła.

2

Belgia stwarza sytuacje, ale nie wygląda na poukładaną reprezentacje. Ten środek pola jest mierny.

1

Hahahaha, nie moge, hahahaha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?