4

2 punkty do Realu odrobione.

0

Ale to kozak jest. 8 goli w lidze...

2

Cały sezon Cancelo wyglądał jak ten dzisiejszy mecz.

0

Ale Oriol będzie zapieprzal u Flicka.

32

10 lat w City, 4 w Barcelonie. Nie tak to powinno wyglądać.

4

Pedri łapie forme czyli na Euro będzie znowu jechanka po 120 min co mecz.

0

Bramka na konto MATSa i środka pomocy.

0

Ale Xavi maszyne zostawi.

1

Co znaczy skrzydłowy z dryblingiem na autobus. To był dokładnie taki sam mecz jak z Realem i dokładnie ten sam zawodnik zrobił różnice. Czasem nie da się podaniami stwarzać sytuacji, nie ważne jak dobrych zawodników - Barcelona Pepa też miała takie same problemy.

0

Środek pola City w obronie no jakbym Barce widział. Oni się tam czołgali, a nie biegli.

1

@DonCarletto Zobaczymy, na pewno przyszły sezon będzie bardzo ciekawy. Bardzo dużo nowych drużyn w LM, nowi trenerzy na ławkach wielu zespołów. Będzie się działo.

0

Ten Kompany w Bayernie to jak Greenwood w Getafe, randomowy transfer. Bayern jeszcze 12 milionów Burnley zapłacił...

0

Girona w poprzednim sezonie 49 pkt, w tym 81. Czyli w kolejnym 113 pkt tylko nie wiem w jaki sposób.

6

@Herato Usuń to bo aż mi szkoda oczu jak na to patrze.

4

@kuz Koleś od Conte jest już dogadany. Podobno kozak.

1

Chelsea nadal bez trenera. Xavi z nieograniczonym budżetem to by było coś.

0

@Kalipso To chyba nie oglądałeś Barcy Setiena i taktyki 1000 podań bez zdobywania terenu.

0

@Cule1234 Oby pozytywnych.

2

@TR3YWAY Araujo zostanie, Christensen i Cubarsi to nie jest obrona na LM.

1

@Kengo Krzywde robią tej dziewczynie, ona w sumie sobie też godząc się na to.

0

Ogólnie od parunastu tygodni cały czas była narracja, że Flick chce bardzo dołączyć do Barcelony i w sumie się sprawdziło, więc mam nadzieje, że on naprawde ma przygotowany plan na te drużyne. Nowy trener to zawsze jest trochę rzut monetą, a w przypadku Flicka może troche większy, ale ja osobiście mam spore oczekiwania w szczególności jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne bo słabe przygotowanie fizyczne to dla mnie jest źródło wszystkich problemów od jakiś 10 lat. Jeśli będziemy dobrze przygotowani to będę spokojny o przyszły sezon.

27

@FabianekMrozek Mogę wiedzieć o jakich modelach symulacyjnych piszesz?

0

@cules100pro U Nas 4-2-3-1 nigdy nie działało. Mam nadzieje, że ogarnie w końcu przygotowanie fizyczne bo jak nie on to kto.

0

@chavez Xavinety już nie będzie. W niedziele ostatni mecz.

7

Jeśli chodzi o trenera to chce wreszcie takiego, który nauczy ich biegać, chce zobaczyć drużyne, która będzie topką jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. Mam dosyć oglądania człapania w środku pola i badziewnego pressingu.

0

@FcPortoFan1999 niby go kopnal, ale przysymulowal, karny bedzie mimo wszystko - a jednak nie ma

1

Nie ma ratunku dla tego klubu.

0

@Alan_fcbfan Bellingham gra tak cały sezon i mu chcą złotą piłkę dać.

0

No i piękna strata Felixa

0

Gdyby tylko Felix umiał tak dryblować zawsze, a nie raz na 8 spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?