Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
2 punkty do Realu odrobione.
0
Ale to kozak jest. 8 goli w lidze...
2
Cały sezon Cancelo wyglądał jak ten dzisiejszy mecz.
0
Ale Oriol będzie zapieprzal u Flicka.
32
10 lat w City, 4 w Barcelonie. Nie tak to powinno wyglądać.
4
Pedri łapie forme czyli na Euro będzie znowu jechanka po 120 min co mecz.
0
Bramka na konto MATSa i środka pomocy.
0
Ale Xavi maszyne zostawi.
1
Co znaczy skrzydłowy z dryblingiem na autobus. To był dokładnie taki sam mecz jak z Realem i dokładnie ten sam zawodnik zrobił różnice. Czasem nie da się podaniami stwarzać sytuacji, nie ważne jak dobrych zawodników - Barcelona Pepa też miała takie same problemy.
0
Środek pola City w obronie no jakbym Barce widział. Oni się tam czołgali, a nie biegli.
1
@DonCarletto Zobaczymy, na pewno przyszły sezon będzie bardzo ciekawy. Bardzo dużo nowych drużyn w LM, nowi trenerzy na ławkach wielu zespołów. Będzie się działo.
0
Ten Kompany w Bayernie to jak Greenwood w Getafe, randomowy transfer. Bayern jeszcze 12 milionów Burnley zapłacił...
0
Girona w poprzednim sezonie 49 pkt, w tym 81. Czyli w kolejnym 113 pkt tylko nie wiem w jaki sposób.
6
@Herato Usuń to bo aż mi szkoda oczu jak na to patrze.
4
@kuz Koleś od Conte jest już dogadany. Podobno kozak.
1
Chelsea nadal bez trenera. Xavi z nieograniczonym budżetem to by było coś.
0
@Kalipso To chyba nie oglądałeś Barcy Setiena i taktyki 1000 podań bez zdobywania terenu.
0
@Cule1234 Oby pozytywnych.
2
@TR3YWAY Araujo zostanie, Christensen i Cubarsi to nie jest obrona na LM.
1
@Kengo Krzywde robią tej dziewczynie, ona w sumie sobie też godząc się na to.
0
Ogólnie od parunastu tygodni cały czas była narracja, że Flick chce bardzo dołączyć do Barcelony i w sumie się sprawdziło, więc mam nadzieje, że on naprawde ma przygotowany plan na te drużyne. Nowy trener to zawsze jest trochę rzut monetą, a w przypadku Flicka może troche większy, ale ja osobiście mam spore oczekiwania w szczególności jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne bo słabe przygotowanie fizyczne to dla mnie jest źródło wszystkich problemów od jakiś 10 lat. Jeśli będziemy dobrze przygotowani to będę spokojny o przyszły sezon.
27
@FabianekMrozek Mogę wiedzieć o jakich modelach symulacyjnych piszesz?
0
@cules100pro U Nas 4-2-3-1 nigdy nie działało. Mam nadzieje, że ogarnie w końcu przygotowanie fizyczne bo jak nie on to kto.
0
@chavez Xavinety już nie będzie. W niedziele ostatni mecz.
7
Jeśli chodzi o trenera to chce wreszcie takiego, który nauczy ich biegać, chce zobaczyć drużyne, która będzie topką jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. Mam dosyć oglądania człapania w środku pola i badziewnego pressingu.
0
@FcPortoFan1999 niby go kopnal, ale przysymulowal, karny bedzie mimo wszystko - a jednak nie ma
1
Nie ma ratunku dla tego klubu.
0
@Alan_fcbfan Bellingham gra tak cały sezon i mu chcą złotą piłkę dać.
0
No i piękna strata Felixa
0
Gdyby tylko Felix umiał tak dryblować zawsze, a nie raz na 8 spotkań.