Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Belingham czy CR7, który lepiej nurkuje?
2
@norbi77 Z wirusem nurka
3
Laimer kozacki dwumecz jak narazie
2
@Bulbulator Przecież Liverpool chciałby za niego z 70+ baniek, nie ma opcji, że ten transfer się wydarzy.
0
@MesQueUnClub96 Wierzyłem w ich awans, ale teraz to już po ptakach.
2
Z pewnością Xavi Simons dołączy do Barcelony na wypożyczenie gdy już teraz jest warty kilkadziesiąt baniek, odchodzi Mbappe, no i gra dla P$G.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Zubimendi, Olmo, Foyth i Xavi idzie po tryplet.
3
Nie wiem jak można obwiniać Lucho po tej porażce PSG. Co on mógł więcej zrobić? 6 czy 7 obramowań - to nie jest normalne.
A BVB za wcześnie się cofnęło. Gratulacje dla nich, ale mieli olbrzymiego farta.
0
@pero1983 Bo on strzelił może czterem drużynom w tym sezonie.
1
Tak szczerze to Mbappe dostał w cymbał tyle razy w LM, że idealnym klubem dla Niego byłaby Barcelona.
0
@HavertzKai Gdyby Barca miala tyle farta to grałaby dzisiaj z BVB.
5
Koniec Mbopa w Paryżu. Koniec marzeń PSG o LM. Koniec marzeń, korzeń w chmarzeń.
0
Nic tam nie ma. Bardzo mądre zachowanie obrońcy.
1
Szamani Umtitiego byli obecni dzisiaj na trybunach
2
Ale z dyńki uderzył, hahahaha.
0
Trzeba powiedzieć, że BVB ma sporo farta w tym dwumeczu. Trzeba jednak umieć z tego skorzystać.
1
Reus cwaniacki faul. Do tego przed polem karnym.
0
Szejk zaraz przywiąże Mekambe do wieży Eiffla i tyle będzie z transferu.
3
No nie wiem czy to BVB za wcześnie nie chce się bronić. Sancho nie ma, Adeyemiego nie ma.
1
Ale close to będzie. Uff.
1
Hahahaha, ile oni dali za tego Ramosa?
0
No cóż - farta tez trzeba miec.
0
Swoją drogą Vitinha to dobry grajek. Taki nowy Veratti.
0
Ale mial autostrade Fullkrug. Szkoda, ze go nie widzial.
1
Jak widze jaka jest dziura w środku pola PSG jak mają bronić/wracać to jakbym Barcelone widział.
0
@Gaz Bayern to weźmie
2
Hahahahhaha, pięknieee
0
@MesQueUnClub96 Barcelona też jest znana z tego, że nie potrafi bronić.
0
@Kaamilos87 Takie coś przerżnąć to mogła tylko Barcelona.