0

Jest tu ktoś kto ogląda Everton? Czy Onana techinicznie ogarnia na tyle żeby grać w Barcelonie czy to taki Kessie albo Romeu?

6

@Jakchcesz Usuń to TV. Nigdy nie byliśmy tak żałośni jak Real Madryt.

0

@kigani Ja mam wrażenie, że Barcelona (albo Xavi) Nico po prostu nie chce. Xavi wolałby na bank Olmo.

1

@Bykunn Od 2020 wlatuje, więc to może nie być takie proste.

Kasa na trenera i sztab by się znalazła jestem przekonany, ale to jest duży wydatek tak czy siak szczególnie dla Barcelony.

0

@Deviler Inne kluby nie są w takim kryzysie finansowym.

1

@Iniesta997 W teorii jak sprzedasz kogoś za 100 baniek to możesz te 100 baniek potem wydać. Teraz mamy 1:3 więc z 60 baniek zarobionych 20 możemy wydać.

0

@TheNekro94 Akurat Silva jest grajkiem chcianym w City, ale priorytet to musi być defensywny pomocnik jeśli oni chcą zostawić Xaviego.

1

@MesQueUnClub96 Prawda, ale teraz to chyba chodzi o ten nowy kontrakt z Nike bo to jest dużo kasy, więc jest szansa na 1:1.

1

Oj De Jong będzie musiał zapierać się chyba jeszcze mocniej niż 2 lata temu żeby go nie sprzedali. Duża pensja i kontrakt do 2026. Wiemy, że defensywnego pomocnika z niego nie będzie, więc walczy o miejsce z Pedrim, Gavim, Ferminem i Gundoganem. Xavi będzie chciał Bernardo i myśle, że będzie go stawiał wyżej od De Jonga. Będzie ciekawie.

2

@abram3k 22/23 33 mecze 1 bramka 6 asyst

On ma 20 lat dopiero. Potencjału nie można mu odmówić, a to czy się rozwinie to inna sprawa.

2

@Arden On ogólnie w taktyce Xaviego jest bardzo ważnym zawodnikiem. Xavi chce grać lewoskrzydłowym schodzącym do środka, grającym obok napastnika (dlatego pewnie też chce Olmo), a Balde ma sobie biegać po całej długości. On ma olbrzymi potencjał przez jego niesamowitą fizyczność. Natomiast dużo pracy przed nim bo drybling ma bardzo przeciętny i ostatnie podanie szwankuje.

0

@vangoor @Bobo25 Racja, o Neymarze też będzie pare newsów. On nawet jak kariere skończy to nadal będzie chciał przecież wrócić.

0

@Zoker Z tym Bernardo to będą jaja jak cholera w tym okienku. On dla Barcelony w obecnej sytuacji finansowej jest za drogi, no ale jest w zasięgu mimo wszystko bo ma 30 lat i 2 lata kontraktu. Do tego on tu się pcha tak jak Cancelo i Felix. On i Kimmich to będzie newsowa jazda bez trzymanki.

0

Już w to lato:
1241 newsów o Bernardo,
1117 newsów o Kimmichu,
987 newsów o Olmo,
735 newsów o Zubimendim,
312 newsów o Foythie,
218 newsów o Moracie
i z 5 randomowych o Haalandzie.

Nie mogę się doczekać.

1

@HighestInTheRoom Bo mylą się w obie strony tylko problem jest taki, że w meczach Realu mylą się na ich korzyść zdecydowanie częściej.

2

@Kidd Zapomniałeś o największym wzmocnieniu czyli powrót Gaviego i Balde z kontuzji.

2

Wyszedłby Laporta, potępił brak goal-line'u i podał w wątpliwość niektóre wczorajsze decyzje i byłoby git. Nie można dawać się przez cały sezon dymać sędziom.

Ale nie, trzeba było wyskoczyć z powtórzeniem meczu... Przecież to jest taki kretynizm.

Tak, padł gol, ale tam nie było powtórki żeby stwierdzić to na 100%. Tebas to kretyn i to jest w 100% jego wina. To nie znaczy jednak, że trzeba gadać takie głupoty... Nie rozumiem tego klubu, naprawde.

1

Czyli Foyth, Zubimendi, Bernardo, Olmo i Morata w lato.

2

@LosBlankos On w rytm meczowy nie może wejść. Kontuzja -> 4 mecze -> kolejna kontuzja i tak w kółko. No nie da się na tym nic zbudować.

5

Tak tylko przypomne, że Soto Grado sędziował Barcelonie mecz w pierwszej kolejce z Getafe i nie podyktował karnego w doliczonym czasie gry. :)

Wczoraj wszystkie sytuacje 50/50 na korzyść Realu.

Cały sezon nas dymali sędziowie i to jest fakt.

Edit. I jak kolega niżej napisał miał jeszcze 2:2 z Granadą i tego spalonego Ferrana. Wszystkie 50/50 na niekorzyść Barcelony.

6



Chyba najlepsza powtórka. Według ArchivoVAR też bramka.

0

@HypeR MCU to po 3 fazie wykoleiło się jak Barcelona po 2015.

2

@michal26 Xavi zostanie. Nie będzie żadnej rewolucji, Xavi nie dostanie piłkarzy jakich chce bo nie ma nawet pieniędzy na nowego trenera + sztab.

Nasz sukces w przyszłości opiera się w tej chwili głównie na tym jak rozwiną się młodzi pilkarze i czy Xavi będzie w stanie uczyć się na tyle szybko żeby robić progres jako trener.

3

@Pawci023x



Oczywiście, że tak.

0

@krol211 Xavi chce Zubimendiego nie Kimmicha.

0

@Arczek2001 Ja do Xaviego nie mam nic. Przyszedł w trudnym momencie i robi co może. Natomiast widać gołym okiem, że brakuje mu doświadczenia i cały czas się uczy. Samo to, że łapie tyle czerwonych kartek pokazuje, że nie radzi sobie z emocjami podczas spotkań.

Mam za to dużo co do tego jak była Barcelona przez lata zarządzona, że Xavi po epizodzie u szejków jest pierwszym trenerem Barcelony.

0

Czyli w skrócie: Laporta wypowiedział się publicznie, że gdyby to nie był Xavi czyli legenda klubu to już by go zwolnił.

Minęło pare tygodni, zagraliśmy jeden dobry mecz, pare średnich i przynajmniej dwa słabe/katastrofalne, a codziennie z różnych źródeł słyszymy, że Laporta bardzo chce aby Xavi został.

Witamy w Barcelonie. Sytuacja finansowa nadal jest beznadziejna i szybko się to nie zmieni. Xavi po prostu się będzie tutaj uczył trenerki i zbierał doświadczenie, a nie np. w takim Ajaxie.

1

@bartas97 No akurat miał "asyste" bo po jego strzale dobił Fermin. Gola też by miał gdyby Tebas miał rozum.

2

@kondziu88 Ee, co? Jak odstawia noge to źle, jak nie odstawia to też źle?

1

@Arczek2001



No dla mnie to nie jest linia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?