0

Ile to lat Borussia nie wygrała w Monachium? 10 lat? Tuchel masterclass.

0

Xavi do Chelsea, widzę to.

0

@MesQueUnClub96 Ale do meczu z Las Palmas niecałe 4 dni...

7

Jeszcze tylko bez żadnego info o kontuzji graczy Barcy i przerwa reprezentacyjna udana.

9

Tak szczerze to dawno nie oglądałem tak wyrównanych drużyn i tak wyrównanego meczu. Do tego obie ekipy miały tego całkowitą świadomość.

0

Będzie rewanż z Francją. Mambeppe szykuj się.

0

@barcelonaLM Ale Polska też nic nie grała

1

Oby potencja Lewego dała Nam bramke.

0

Ciekawe czy dożyje czasów gdzie polska reprezentacja będzie w stanie cokolwiek rozegrać w pomocy.

0

Paquety to już nie powinno być na boisku.

0

Ale placek z tego Paquety.

0

Dawać go na lewe skrzydło.

1

@DonAndresFCB No i na ten moment to Barcelona dostałaby więcej za Raphinhe niż za Niego zapłaciła. Daleko mu do flopa. Flopem to jest Antony.

11

Barcelona nie ma pieniędzy, Felix jest nieregularny, na tej samej pozycji gra Ferran, który też kosztował dużo i wcale nie gra gorzej. Nie dość, że nie mamy kasy to jeszcze trzeba priorytetowo kupić defensywnego pomocnika. Gdyby jeszcze Barcelona była w niezłej kondycji finansowej to można byłoby ryzykować wyłożenie tych ~30-40 baniek bo Felix więcej wart nie jest i liczyć, że odpali.

Dla mnie na ten moment to albo kolejne wypożyczenie z niską pensją albo po prostu trzeba z Niego zrezygnować i skupić się na uzupełnianiu składu na innych pozycjach.

1

@Kratos1990 Tak, 2 czy 5 mln to są grosze...

0

Jak tak się patrzy na te nazwiska w kadrze to naprawde jest kim grać, a i z ławki ma kto wejść.

2

Betoniarek niesamowita reakcja.

0

Znamy faworyta EURO.

0

Mogliby już zakończyć ten mecz tak naprawde.

3

Po co w ogóle takie reprezentacje grają w barażach... W ogóle cały ten system barażowy jest chory.

1

Co to było, hahaha.

3

@Barca2022 Świat schodzi na psy? Świat działał tak zawsze.

1

@agaFCB Bo Tobie tylko ten paletkarz w głowie.

1

@4drian0 To jest Sport, nie bierz na poważnie tego co oni sobie pisza.

12

@ShawnC Weź to usuń bo wstyd.

7

@Klimach fan To jest napastnik, a narazie gra jako skrzydłowy, a i tak już 2 bramki strzelił. Niech pobiega troche na 9 to będzie można go ocenić. Na teraz to można stwierdzić, że wygląda dosyć sztywno w dryblingu.

0

Wygrać z Atletico 3:0 na ich stadionie z połową podstawowego składu w szpitalu, z nastolatkami w pierwszym składzie, to nie jest normalne.

11

@rogal478 Bo on taki już jest i się nie zmieni. Mimo wszystko asyste znowu zrobił. Gdyby zgodził się odejść to tak czy siak my na nim nie stracimy.

0

Felix w swoim stylu. Nic nie gra, ale znowu strzela bardzo ważną bramke. I tak cały sezon.

0

Real prowadził 4:1 i Ancelot dał Gulerowi tylko 5-10 minut? :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?