Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klejnot_Nilu Co ty porównujesz w ogóle. To jest atak na szyje. Gavi uderzył Fernandesa barkiem w plecy...
1
Hahaha, chyba sobie jaja robią.
5
Czerwień dla tego kasztana. Jak to nie będzie czerwień to kpina.
1
Belingam to nie jest ZidaneE.
1
Aż dziwne, że im to nie wpadło.
4
Teraz tylko czekać na lage, jakiś fartowny kozioł plus błąd bramkarza i będzie można wyłączyć.
0
To może być dłuuuuga noc dla Grabary.
3
To jest niesamowite, że co roku redakcja może napisać artykuł "Są szanse, że Pedri zdąży wyleczyć się na Klasyk", a nawet bardzo często 2 artykuły. Może warto zrobić po prostu jeden i aktualizować co pół roku gdy wypada Klasyk.
1
@kanver_ A to sztab medyczny wydał takie komunikaty czy dziennikarzyny?
8
@AFA Muller jest uniwersalnym piłkarzem, ale obrońcą bym go nie nazwał.
0
No i to jest momentum. Strzelasz bramke i lecisz na entuzjazmie. Powinno być 2:0. Barcelona tego nie ma.
0
Szybciutko się zemściło.
0
Ajajaj, Lazio powinno prowadzić.
0
@kanver_ Sane to w Barcelonie pół roku byłby kontuzjowany.
1
@MichuZ44 https://x.com/patrello99/status/1764821831242912023
0
Fermin mecz dzisiaj beznadziejny, ale co jeszcze rzucało się w oczy, że on już koło 80 minuty ledwo biegał, a wszedł w 28...
3
MOTM to dzisiaj sędzia powinien dostać bo przynajmniej nic nie zawalił co jest świętem, a żaden piłkarz nie zasłużył. Meczu ciężkiego nie miał, ale zawsze coś.
0
8 dni od ostatniego meczu... cóż to był za paździerz.
1
@seba1324 Przejdzie do historii? Malaga - Real 16/17, ten sam arbiter, bramka dla Malagi po gwizdku nieuznana. Nawet w poprzednim sezonie Real Valladolid miał podobną sytuacje...
2
@AmigoBlancos Samo to, że tworzysz kolejny post zamiast odpisać już w istniejącym potwierdza te teze.
0
Jeszcze z 8 takich decyzji i będziemy na równo w tym sezonie.
0
@Who_you_mam Amen
4
Perez właśnie anuluje jeden z comiesięcznych przelewów.
0
Kto dostał czerwone?
7
@MarioVeB! Czego 10 ml, wódki?
0
@Ptasior To, że ich stać to nie znaczy, że nie będą kombinować żeby jak najkorzystniej na tym wyjść.
3
@Kazragore Oglądałem i tam nie powinno być bramki. Ogólnie sędzia miał pecha bo miał dwie bardzo trudne sytuacje.
0
@Emhyr Przecież Antony ma tyle samo goli i asyst w tym sezonie Premier League co ja. Nie ma co w ogóle stawiać tego flopa w jednym rzędzie z Raphinhą.
1
Bardzo ciężka sytuacja do oceny w meczu Wisła - Widzew. Miękki ten konktakt. Spalony raczej był.
1
@Rust_Cohle Przecież Leo Messi nigdy nie grał w Premier League.