0

@Klejnot_Nilu Co ty porównujesz w ogóle. To jest atak na szyje. Gavi uderzył Fernandesa barkiem w plecy...

1

Hahaha, chyba sobie jaja robią.

5

Czerwień dla tego kasztana. Jak to nie będzie czerwień to kpina.

1

Belingam to nie jest ZidaneE.

1

Aż dziwne, że im to nie wpadło.

4

Teraz tylko czekać na lage, jakiś fartowny kozioł plus błąd bramkarza i będzie można wyłączyć.

0

To może być dłuuuuga noc dla Grabary.

3

To jest niesamowite, że co roku redakcja może napisać artykuł "Są szanse, że Pedri zdąży wyleczyć się na Klasyk", a nawet bardzo często 2 artykuły. Może warto zrobić po prostu jeden i aktualizować co pół roku gdy wypada Klasyk.

1

@kanver_ A to sztab medyczny wydał takie komunikaty czy dziennikarzyny?

8

@AFA Muller jest uniwersalnym piłkarzem, ale obrońcą bym go nie nazwał.

0

No i to jest momentum. Strzelasz bramke i lecisz na entuzjazmie. Powinno być 2:0. Barcelona tego nie ma.

0

Szybciutko się zemściło.

0

Ajajaj, Lazio powinno prowadzić.

0

@kanver_ Sane to w Barcelonie pół roku byłby kontuzjowany.

0

Fermin mecz dzisiaj beznadziejny, ale co jeszcze rzucało się w oczy, że on już koło 80 minuty ledwo biegał, a wszedł w 28...

3

MOTM to dzisiaj sędzia powinien dostać bo przynajmniej nic nie zawalił co jest świętem, a żaden piłkarz nie zasłużył. Meczu ciężkiego nie miał, ale zawsze coś.

0

8 dni od ostatniego meczu... cóż to był za paździerz.

1

@seba1324 Przejdzie do historii? Malaga - Real 16/17, ten sam arbiter, bramka dla Malagi po gwizdku nieuznana. Nawet w poprzednim sezonie Real Valladolid miał podobną sytuacje...




2

@AmigoBlancos Samo to, że tworzysz kolejny post zamiast odpisać już w istniejącym potwierdza te teze.

0

Jeszcze z 8 takich decyzji i będziemy na równo w tym sezonie.

0

4

Perez właśnie anuluje jeden z comiesięcznych przelewów.

0

Kto dostał czerwone?

7

@MarioVeB! Czego 10 ml, wódki?

0

@Ptasior To, że ich stać to nie znaczy, że nie będą kombinować żeby jak najkorzystniej na tym wyjść.

3

@Kazragore Oglądałem i tam nie powinno być bramki. Ogólnie sędzia miał pecha bo miał dwie bardzo trudne sytuacje.

0

@Emhyr Przecież Antony ma tyle samo goli i asyst w tym sezonie Premier League co ja. Nie ma co w ogóle stawiać tego flopa w jednym rzędzie z Raphinhą.

1

Bardzo ciężka sytuacja do oceny w meczu Wisła - Widzew. Miękki ten konktakt. Spalony raczej był.

1

@Rust_Cohle Przecież Leo Messi nigdy nie grał w Premier League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?