2

Strzelam, że Xavi będzie próbował bronić się ilością młodych zawodników. Problem jest taki, że akurat oni nie zawiedli.

Dla mnie nie ma już co tego ciągnąć. Ta drużyna wygląda katastrofalnie. Trzeba cokolwiek zmienić. Nie wierze w żadne trofeum w tym sezonie, ale wierze, że można kolejne miesiące dobrze wykorzystać żeby te drużyne rozwijać.

20

Barcelona w ostatnich 12 meczach zachowała czyste konto tylko raz. W międzyczasie ładowały Nam tuzy z 3 i 4 ligi.

2

Ciekawe ile lat jeszcze trzeba żeby Barcelone ktoś od początku do końca sezonu przygotował fizycznie?

3

Ktoś jest w stanie logicznie wytłumaczyć dlaczego Xavi płacząc o kontuzje Gaviego przyspawał do ławki Fermina, który jest najbardziej do niego podobny?

Dzisiaj zero jakiejkolwiek reakcji gdzie ta drużyna od początku drugiej połowy była martwa.

2

Ta drużyna nie jest przygotowana do gry na najwyższym poziomie. Jak można tak przegrać fizycznie. Gdy przychodził Ferran do tego zespołu to mecz z Athleticiem wyglądał bardzo podobnie. Minęło tyle czasu i nadal jest to samo. Dopóki do tego klubu nie przyjdzie ktoś kto im nie wpoi, że przygotowanie fizyczne to podstawa to nic się nie zmieni. Żenujący występ.

1

Beznadziejny mecz zespołu i beznadziejny mecz trenera.

2

Wyciągniemy wnioski - Sergi Roberto

1

My chcemy w Lidze Mistrzów coś powalczyć z tą fizycznością? Przecież ta druga połowa to jedna wielka żenada. My wyglądamy jak z B klasy.

3

Fizycznie wyglądamy jak gówno szczególnie w porównaniu do Athleticu.

8

@Emhyr Czyli na presezon będzie gotowy. @hayek Zdajesz sobie sprawe, że takie kontuzje hamują jego rozwój?

0

Ogólnie ten mecz jest słaby, po prostu jako widowisko. Dużo pressingu ze strony Bilbao i wiele niedokładności.

2

On ma 16 lat, ja pernole.

2

@blakkudium To chyba będzie trzeba do providenta zadzwonić.

2

Xavi chciał Morate już dawno temu. Wiedział, że to przyszły GOAT.

0

@ViscaelBarca2007 Raphinha to jest do odstrzału bo to jest piłkarz, za którego można dostać dobrą kasę, a jest do zastąpienia. Jak mają szukać kasy w lato to on musi być pierwszym wyborem, nawet nie chce słyszeć o Christensenie albo o Araujo.

6

@JohnA Oczywiście, że nie było. Dzisiaj Almerii też sędzia nie przekręcił. Żyjcie nadal w swoim świecie.

3

Dzisiaj po tej kradzieży przypomniałem sobie ostatnią wygraną Realu w LM.

I tak się zastanawiam dlaczego tak mało mówi się o kluczowej sytuacji w meczu z PSG. Mianowicie o tej:



Do tego momentu wszystko układa się pod PSG i nic nie zapowiada, że Real może wygrać ten dwumecz. 2:0 dla PSG, mają wszystko pod kontrolą.

Oczywiście jest to faul na Donnarummie. Pada jednak bramka, której być nie powinno i wszystko się zmienia.

Dlaczego tak mało się o tym mówiło? Dlaczego po czasie nikt o tym nie wspomina?

Ilość błędów na korzyść Realu w LM w ostatnich latach była tak absurdalna, że już nikt na to nie zwraca uwagi?

0

@Klejnot_Nilu Nie wiem, może w ten sposób, że w 'normalnej' tabeli jest 7 punktów straty, a nie powinno tak być gdyby sędziowie nie popełniali oczywistych błędów? Tak jak napisałem, ta tabela nie jest idealna, ale pokazuje pewien trend. Wystarczy do tego oglądać spotkania obu drużyn żeby stwierdzić, że pewna drużyna jest uprzywilejowana.

3

No i powinny być 4 pkt straty mimo tego, że Manzano bardzo się starał i zupełnie inaczej by tabela wyglądała.

Ilość błędów sędziowskich na niekorzyść Barcelony i na korzyść rządowych jasno pokazuje, że kręcenie sprawy Negreiry oraz filmiki propagandaTV działają.

Tutaj artykuł wraz z tabelą ArchivoVAR gdzie zliczone są punkty bez błędów sędziowskich - https://archivovar.es/laliga-easports/clasificacion-laliga-easports-sin-errores-del-var-20/. Przed tą kolejką obie drużyny powinny mieć tyle samo punktów. Nie jest oczywiście to idealne bo być nie może, ale pokazuje jak dymana jest Barcelona i jak ciągnięty za uszy przez sędziów jest Real.

34

Gdyby nie strzelili na 3-2 to graliby do teraz.

8

Misja wykonana. Mistrzostwo już można przyznać. Żałosna liga.

0

Ta bramka to jest kpina.

0

@shahman Ja gram, co tam?

2

No i gitara, Barcelona zaczęła swój marsz po tryplet rozbijając niebezpiecznego 3-ligowca 3-1, a Real już szans na tryplet nie ma. Xavi jak zwykle górą.

3

Real out, pięknie.

2

@fart Jak Real strzeli to wnosze o banicje dla Ciebie. Edit. Dostaniesz zielonego jednak.

5

@Rust_Cohle Czyli podwójna zmiana?

1

Musi być spalony.

0

Grieeeezu. Zaraz 3-3, spokojnie.

0

Super Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?