0

@barcanawieki Szok i niedowierzanie. @TR3YWAY Widzę kolega dobrze poinformowany. ;]

6

@BulaKG La Rambla: The Real Story

3

@DonMatteo901 Tu raczej bym postawił Wirtza jako przykład. Też zerwał więzadła, a gra tak samo dobrze jeśli nie lepiej. No i wiek praktycznie ten sam.

17

@Sysia11 Ale że alkohol o tej godzinie?

8

@IrekPOL Najlepiej to poczekać z 10 lat i wtedy będzie już na pewno wiadomo.

1

@AlwaysBlaugrana Do tego Felix poobijał już pare razy słupki i poprzeczki, a do tego strzelił bardzo ważne gole. Felix > Raphinha w tym sezonie.

1

United ma strzelone 18 bramek w lidze i 23 stracone... w 18 kolejce. To i tak cud, że tak wysoko są. Oni mają ofensywe na poziomie spadkowicza. Luton ma 17 bramek, ale w 16 meczach i są w strefie spadkowej. Burnley 16 bramek w 17 meczach. Cyrk.

10

Vasquez i Roberto bohaterami, Matrix się rozpieprzył. Do tego obaj strzelili z bani...

2

A z tym Nacho co się dzieje? Dobry chłopak przecież był, dzień dobry na Santiago Bernabeu mówił.

0

@maatiixx "Lewaccy zadymiarze chcą wywołać chaos" hahahaha

3

@betonito Nikt nie jest wiecznie młody do tego Xavineta delikatnie mówiąc podcięła skrzydła wszystkim, nie tylko Lewemu.

2

@stickie Tak, NAPRAWDĘ.

1

@Rewolucja123 Przecież Lautaro zjada Lewego w tym sezonie i jeden mecz niczego nie zmienia.

0

@LM10GOAT No i dobrze. Ile lat już się wszyscy głaskają po główkach i jakie są tego rezultaty? Dużo to i tak pewnie nie zmieni, ale przynajmniej nie ma pieprzenia, że byliśmy lepsi.

0

@Pedri16Future Ale niby dlaczego? Przecież to jest idiotyzm. To jest faul jak byk i tak jak mówie, potem koleś zrobił dokładnie to samo tylko, że w innym miejscu boiska i był faul.

1

W ogóle co myślicie o tej sytuacji?



Dla mnie to jest karny. Ewidentnie Cancelo byłby w stanie dośrodkować, a został popchnięty. Nie wydaje się żeby symulował.

Najlepsze jest to, że pare minut później Ramazani zrobił dokładnie to samo tylko, że pod naszym polem karnym i sędzia wskazałby faul tylko zastosował przywilej korzyści.

Wiem, że gramy padake, ale to jak w pierwszej części sezonu nas dymają na karne w lidze to jest jakiś żart.

6



Ansu grający w drużynie pół roku, do tego w większości kopiący się po czole w TOP 4. Ale to jest żenada.

0

@TheRobertos Tymczasem Napoli: 4:0 w plecy i out z pucharu.

1

Two retards fighting.

0

Raphinha od jutra korki z przyjęcia piłki od Roberto.

0

Raphinha chyba trzecia taka sama setka i nadal bez strzału.

0

@BulaKG Tylko dlatego, że jest grudzień, a można powiedzieć, że z ligi się już wypisaliśmy.

0

Ale mnie śmieszą piłkarze, którzy po strzale z metra zatykają sobie uszy, no niesamowite przełamanie. Coutinho robił to samo, a potem zaliczył taki zjazd, że musiał klub opuścić za grosze. Oby Raphinha nie podzielił tego losu.

1

Kto jest w tej drużynie w formie? Każdy gra piach, nawet Araujo...

13

@Cotutajsiedzieje Ulice Barcelony po tym jak Xavineta zdobywa tryplet w sezonie 23/24.

1

@mekston W finale Kopenhaga, która eliminowała faworytów po kolei.

1

@kuz W 1/4 Barcelona - BVB.

1

Roque 3 bramki i łatwy ćwierćfinał.

2

To nie jest zła wiadomość.

1

Nareszcie, nie ma durnych tańców czy śpiewania, które nikogo nie obchodzi. Do roboty, dawać te Kopenhage.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?