0

HahahahahHhahahhHHh, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać po tej akcji.

5

Eliminacje wydają się przegrane to chyba czas na nowego trenera?

0

@barcanawieki rózge

1

@kanver_ Two retards fighting. Tak widze ten mecz.

0

No i turbo przynajmniej jakąś klepke gra.

0

Turbo na ratunek.

2

@LM10GOAT Na Estonii to się skończy.

0

To jest pieprzony cyrk.

0

Lewy jest po drugiej stronie rzeki.

4

@Sulimo Krótką pamięć macie. Już któryś raz widze taki sam post.

5

@A4ron Lepiej? Ten sam syf.

3

Polski Bellingham hahahahhahah

0

No nie da się tego na trzeźwo oglądać.

0

Ale drze morde ten Probierz. Ale ma mental. Polski Guardiola.

1

@cris27 To jest dramat.

0

Frankowski chyba się Mbappe za dużo w tej Francji naoglądał.

1

Oglądam ten mecz, ale wiem, że to będą 2 stracone godziny.

1

@DonMatteo901 To w Premier League są jakieś zasady dotyczące wywalania kasy na prawo i lewo? Ciężko w to uwierzyć.

1

@FcPortoFan1999 Jak widać da się wykorzystać słabą grupę

2

@Jersi1 To dobrze trafiłeś bo tutaj ten temat poruszany jest średnio raz na 3 dni.

0

Raczej nie osłabimy się zimą i w najbliższe okienko nie odejdzie, ale jeśli nie zacznie grać lepiej w tym sezonie to w lato musi zostać sprzedany.

1

Co za żenada, powinno być 1:1.

No i się zemściło, brawo.

0

@FcPortoFan1999 W 1 lidze to normalka, tam zawsze jest ścisk.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Bartas7VeB Piękny jest ten nasz pressing.

0

Będzie karny. Znaki

3

@Fenelon To jest GTA VI RP?

0

@bartas97 Skoro 'napastnik trzyma obrońce pierwszy' to chyba nie powinno być karnego, nieprawdaż?

5

@bartas97 Jak to jest, że zapasy Araujo na Camavindze to był karny: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13738817#comment-13738914

natomiast nie było karnego dla Sportingu teraz, w sytuacji znacznie bardziej klarownej: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13780081#comment-13780081

No i tak to jest z Wami madryciakami. ;]

7

@Comentateiro Wolałbym nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?