Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HahahahahHhahahhHHh, przepraszam, nie mogłem się powstrzymać po tej akcji.
5
Eliminacje wydają się przegrane to chyba czas na nowego trenera?
0
@barcanawieki rózge
1
@kanver_ Two retards fighting. Tak widze ten mecz.
0
No i turbo przynajmniej jakąś klepke gra.
0
Turbo na ratunek.
2
@LM10GOAT Na Estonii to się skończy.
0
To jest pieprzony cyrk.
0
Lewy jest po drugiej stronie rzeki.
4
@Sulimo Krótką pamięć macie. Już któryś raz widze taki sam post.
5
@A4ron Lepiej? Ten sam syf.
3
Polski Bellingham hahahahhahah
0
No nie da się tego na trzeźwo oglądać.
0
Ale drze morde ten Probierz. Ale ma mental. Polski Guardiola.
1
@cris27 To jest dramat.
0
Frankowski chyba się Mbappe za dużo w tej Francji naoglądał.
1
Oglądam ten mecz, ale wiem, że to będą 2 stracone godziny.
1
@DonMatteo901 To w Premier League są jakieś zasady dotyczące wywalania kasy na prawo i lewo? Ciężko w to uwierzyć.
1
@FcPortoFan1999 Jak widać da się wykorzystać słabą grupę
2
@Jersi1 To dobrze trafiłeś bo tutaj ten temat poruszany jest średnio raz na 3 dni.
0
Raczej nie osłabimy się zimą i w najbliższe okienko nie odejdzie, ale jeśli nie zacznie grać lepiej w tym sezonie to w lato musi zostać sprzedany.
1
Co za żenada, powinno być 1:1.
No i się zemściło, brawo.
0
@FcPortoFan1999 W 1 lidze to normalka, tam zawsze jest ścisk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Bartas7VeB Piękny jest ten nasz pressing.
0
Będzie karny. Znaki
3
@Fenelon To jest GTA VI RP?
0
@bartas97 Skoro 'napastnik trzyma obrońce pierwszy' to chyba nie powinno być karnego, nieprawdaż?
5
@bartas97 Jak to jest, że zapasy Araujo na Camavindze to był karny: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13738817#comment-13738914
natomiast nie było karnego dla Sportingu teraz, w sytuacji znacznie bardziej klarownej: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13780081#comment-13780081
No i tak to jest z Wami madryciakami. ;]
7
@Comentateiro Wolałbym nie.