Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Emhyr Z tego co pamiętam to Mbappe do finału miał bardzo przeciętny turniej, a do finału to ich Griezmann ciągnał.
3
Piłkarz z wielkim charakterem na boisku i poza nim. Piękna wypowiedź.
0
@Muevertigo Dziwne, że nikt inny o tym "karnym" nie pisze tylko kibice Realu, nawet jest to tweet kibica Realu. Tak jak mówie, trzeba czegoś szukać gdy sędzia nie gwiżdze ewidentnego karnego dla drużyny przeciwnej.
0
@mientusek1407 No bo nie ma tu żadnego karnego. No chyba, że jesteś ślepy albo jesteś kibicem Realu.
2
Ten "karny" dla Realu. Kibice tego klubu muszą czegoś szukać po ewidentnej kradzieży w pierwszej połowie. Nic tutaj oczywiście nie ma, Camavinga ciągnie Araujo ze sobą na ziemie.
0
@Rewolucja123 Tam nie ma żadnego karnego, polecam powtórke obejrzeć. Camavinga ciągnie Araujo ze sobą na ziemie - to on go pierwszy łapie.
0
@aqqi Nie było żadnego karnego dla Realu. Araujo nie faulował.
8
Najbardziej boli to, że graliśmy dobrze. Tutaj ludzie czepiają się o zmiany, ale gołym okiem bylo widać, że Nam brakuje już trochę sił koło 55-60 minuty gdzie Real zaczął dominować. Brakowało głębi składu przez kontuzje.
Tak jak pisałem, ten zespół ma ogromny problem ze skutecznością. Oni mieli pół sytuacji i strzelili 2 bramki, my z gry mieliśmy więcej.
Gil Manzano oczywiście wykonał zadanie - brak ewidentnego karnego na Araujo. 2:0 do przerwy to byłaby ogromna zaliczka. Ale kto tam o tym będzie pamiętał. Real Madryt TV zaraz walnie jakiś film jak to są pokrzywdzeni i jedziemy dalej.
0
@bartas97 No zapasy gdzie Camavinga ciągnie Araujo na ziemie. Niezły karny.
0
@bartas97 Gdzie ten karny dla Realu?
25
2 słupki, niepodyktowany karny vs strzał życia i farfocel. Yep to był mecz z Realem Madryt.
1
@Gibbon_FCB Oglądałeś jakiś inny mecz w tym sezonie?
5
Zaczynamy wałki. Żałosne to jest.
0
@bari_94 Ten mecz w ogóle nie jest intensywny.
0
Teraz tylko czekać na karnego z dupy dla Realu i mecz dla Gila Madrytano udany.
8
Przecież to jest karny na Araujo!
1
@LM10GOAT Tak będzie.
0
Niech mi ktoś wytłumaczy jak można wydać miliard na kadre i walczyć o 10 miejsce w lidze. Przecież ten ich skład nadal wygląda przeciętnie... W obronie biega 60 letni Thiago Silva, a z przodu Jackson, który nic wielkiego w Villarealu nie zrobił.
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze tylko 2 miesiące do okienka transferowego to będą mogli wzmocnić kadre.
0
@QQL5 Felix, Fermin
2
@MesQueUnClub96 Bo to nie byłaby 5 tylko 4-4-2.
13
@LaLigaPD No dlatego właśnie szkoda. ;]
0
@LaLigaPD Szkoda, że nie Camavinga za Kroosa. Mimo kontuzji można ich ograć na spokojnie.
1
@Katalończyk 99 Oficjalny skład Barcelony jest zawsze godzine przed meczem. Real podaje skład chyba 2 godziny przed meczem jeśli nic się nie zmieniło od poprzedniego sezonu.
16
Wynik oczywiście jest bardzo ważny, ale błagam, niech znowu nikt się nie połamie na kolejne pare tygodni - mam tu na myśli głównie wracających po kontuzji.
0
@kamilop Przy tej ilości meczów to 4 zdrowych obrońców to idealny układ i nikt nie będzie narzekał na brak gry.
0
Kounde miał wrócić gdzieś koło połowy listopada, a już trenuje z zespołem. Takich ludzi trzeba w tej drużynie szczególnie biorąc pod uwage nasze szczęście co do kontuzji.
0
Kto szybszy - Oriol czy Busquets?
0
Xavi zmieniaj Cancelo. Nawet ja mogę wejść.
0
Ale to kozak jest.