Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta pieprzona skuteczność. Gramy dziś świetnie, ale oczywiście jak zwykle mamy problemy ze skutecznością. Cały czas to samo. 1-0 to żadne prowadzenie, powinno być 3 lub wyżej.
1
@mekston Przeloguj Anka
0
@bartoszplucinski Niech się zamienią miejscami może.
0
Widocznie nie tylko w Hiszpanii są takie sędziowskie asy.
7
@LionelM95 Brzmisz jak wujek Stefan po 12 kieliszku wódki na urodzinach ciotki Grażyny.
0
Haha Darwinka Nunez jaki nur, hahaha.
0
@Encore Żółtko za to być powinno. Na czerwień za mało.
2
To niezłe losowanie.
0
Polacy wiedzieli co się święci i specjalnie z grupy nie awansowali to im jeszcze jakieś baraże dali, po co to komu.
0
Jak można nie dać 20 za taki skok? Co on miał tam jeszcze salto zrobić?
2
@dominox1998 Jutro na pewno nie wygra.
1
@macio_944 To jeszcze z 4 lata czekania i będzie kolejna część GTA na następne 10 lat.
0
Wiadomo, że Aston Villa nie traktuje Ligi Konferencji na 100% poważnie, ale z Legii można być naprawde zadowolonym. Na ten moment wygląda to na mecz dwóch równych drużyn, a przecież grają na wyjeździe.
4
Przecież ten mecz to wygląda jak z okręgówki. Hektary przestrzeni, 0 taktyki. Dawno czegoś takiego nie widziałem.
0
Jak przy takim wyniku MU może mieć tyle miejsca w ataku?
0
Galata to broni w ogóle?
1
@Danny Gaucho Bo 125 wygląda lepiej niż 124. Za rok znowu będzie 125.
3
@kejdzi Przecież Hajto to kretyn, a do tego nie cierpi Barcelony. Jak mozna w ogóle kogoś takiego zapraszać do studia.
0
@kuz Nie żeby coś, ale on tego sam pewnie nie wrzuca.
1
@Rewolucja123 Ferran partidazo za to. Felix beznadziejnie, ale zrobił to co trzeba było, a mógł mieć 2 bramki.
13
@barcelonaLM Zależy, która drużyna by grała.
4
W ogóle ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Barcelona to nie jest drużyna dla Ferrana i Raphinhi? Przychodzi bardzo ważny mecz i jest strzelanie po trybunach. Ferran odmieniony mentalnie przez miesiąc. Raphinha biega szybko do tego zejdzie do środka i wrzuci na drugi słupek, i to tyle. Oni nie są w tej drużynie od 3 miesięcy. Nie da się grać o najwyższe cele z takimi skrzydłowymi, po prostu się nie da.
31
Hajto: Porto miało 12 dobrych sytuacji hahahahahhahahahahahha
Barcelona natomiast fartownie wygrała, 0 sytuacji, sam fart.
0
@kampe Bliska odległość + odbicie od innej części ciała przed dotknięciem ręki. Newcastle okradzione.
1
Od odejścia Neymara ten klub nie ma połowy dobrego skrzydłowego. To jest żałosne żeby przy tylu sytuacjach i do tego tak dogodnych strzelić dwie bramki.
0
@kaamil1910 I niech tak zostanie.
0
Grają dwie wyrównane drużyny. Porto to jest drużyna na 1/8-1/4 i taki jest nasz poziom. Skrzydłowi beznadziejni czyli standard w Barcelonie. Ratują nas umiejętności indywidualne Cancelo co wiele niestety mówi o Xavim.
0
@geass @FcPortoFan1999 zadowolony
0
@Bilon87 Jeśli nie sPEŃA to może, ale nie sądze. Mecz z Rayo pokazał czego można się spodziewać.
1
Będziemy dzisiaj na pewno bardziej stabilni w obronie. Cancelo będzie sobie biegał w te i z powrotem, a Kounde zabezpieczał z drugiej strony. Balde ostatnio był bardzo przeciętny, więc wydaje się, że jest to nasz najmocniejszy skład na chwile obecną.