28

Ciekawostka:

Casemiro grał przez 9 sezonów w lidze Negreiry i otrzymał zawrotne 2 czerwone kartki. W Premier League wystarczył jeden sezon aby otrzymał tą samą ilość czerwonych kartek.

44

Dlaczego liga nie reaguje na to reżimowe gówno? Pewnie boją się, że Vinicius ich o rasizm posądzi. Żałosny klub.

18

Na Dembele nie da się oprzeć drużyny, która walczy o najwyższe cele. Przekonała się o tym Barcelona, przekonała się o tym Francja i przekona się o tym PSG. To byłby fajny zawodnik z ławki, który może sobie pokręcić trochę na skrzydle zmęczonego rywala, a nie podstawowy skrzydłowy, który przez cały sezon nazbiera z 5 bramek i zmarnuje ze 30 sytuacji.

20



Na boisku jest już bezkarny, ale pozazdrościł Valverde bycia bezkarnym po za nim, więc chciał przenieść się na parking.

2

@Kapitan hawk Przeciętny dziennikarz sportowy w Polsce. W sumie to może nawet nie przeciętny bo przecież głosował w głosowaniu, które jest prestiżowe.

37

Przecież to jest jawna kpina, że Vinicius jest całkowicie bezkarny w tej lidze. My już trochę zaczynamy się do tego przyzwyczajać, że co by nie zrobił to sędzia go po prostu nie wyrzuci, ale to po prostu jest żart. Koleś macha łapami przed oczami sędziego, prowokuje, robi absolutnie wszystko żeby dostać czerwoną, a sędziowie to wszystko olewają. Chore.

6

Właśnie Real Madryt TV uploaduje filmik jak to sędzia nie podyktował im 3 karnych i nie pokazał 5 czerwonych kartek rywalom. Oni by to wygrali, ale sędzia przeszkodził.

1

No cóż trzeba mieć mental żeby takie mecze przepychać. Nie każda drużyna to ma. 2 punkty odrobione.

1

Wślizg od tyłu? Nie ma kartki.

1

Czyżby wracała fantastyczna skuteczność Viniciusa?

6

Faulował Vinicius kartke dostał rywal.

0

Niezłe wykończenie ma to Rayo.

0

Co on sobie bark wybił? W ogóle czemu on tego normalnie nogą nie podał.

15

@MesQueUnClub96 Witam gorące.

7

@FcPortoFan1999 No przecież napisał, że nie ma co oglądać.

2

Pressing Barcelony w tym sezonie to jest absolutna porażka, a to jest coś co w zeszłym sezonie działało nieźle. Przecież oni biegają jak dzieci we mgle, ten ich pressing rywale mijają jednym podaniem.

1

@FCB_dimiC Przecież Barcelona nawet jak ma kontre to gra do tyłu. Ten klub ma alergie na szybki atak.

0

Gdyby dzisiaj Barcelonie założyli koszulki reprezentacji Polski to pewnie mało kto zauważyłby różnice. Zdarzały się Barcelonie Xaviego słabe mecze, ale ten i to z takim składem? To była absolutna żenada. Nic się w tym meczu nie zgadzało, absolutnie nic.

1

@Hajny Mama kontra mama.

4

@kakusus Nigdy nie wyjdziemy takim składem na poważnego rywala. Frenkie to nie był, nie jest i nie będzie solo DM, on potrzebuje mieć obok siebie kogoś od defensywnej roboty.

3

@Comentateiro To święto to walka kto będzie miał ładniejszą wiązanke i większe znicze. Przygotowania do tego trwają tygodniami.

5

@ini_barca Nikt nie jest bardziej obiektywny od Ciebie. Pod każdym newsem krytykujesz Barcelone z każdej strony i chwalisz Real Madryt. Prawdopodobnie jesteś kolejną podszywką, która ma smutne życie albo próbujesz być superobiektywny i Ci nie wychodzi. Wystarczy przejrzeć twoje komentarze.

3

Wyląduje w City za jakieś 100 baniek i może przyjdzie za jakieś 5 lat jak Barcelona stanie na nogi finansowo.

7

@macio_944 Przecież ma p0lak w nazwie to jego opinia nie dziwi.

2

@Emhyr Na razie ma Haalanda. Musiala jest świetny, Bellingham odpalił, a pewnie pojawią się też inni.

4

Gdyby Złota Piłka faktycznie była przyznawana dla najlepszego gracza INDYWIDUALNIE to Messi już dawno miałby dwucyfrówke. Wtedy co roku praktycznie by to zgarniał, może ze 2 razy daliby Krisztianu i to tyle. Nikt, ale to nikt nie miał, nie ma i nie będzie miał podjazdu do Messiego. Niech się madryciaki cieszą, że Ronaldo ma te 5 bo to i tak dużo.

0

@Volk W styczniu wraca do Barcy, wali 20 goli w Lidze Mistrzów, wygrywa tryplet i 9 balon.

1

W tym tempie to zanim oni balona 2023 przyznają to już 2024 będzie można też wręczyć.

5

@Dominx Ter Stegen był najlepszy, ale nie wygra przez LM.

1

@MessiForeverTheBest No i chyba godnie reprezentuje w tym sezonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?