Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tu trzeba sobie whisky pierdolnąć bo na trzeźwo się tego nie da oglądać.
3
@Domin7777 Nie.
0
VARowcy musieli po owcy dostać, że tu karnego nie było.
0
Prawie to wkręcił
0
Wolałbym nawet przegrać ten mecz z Realem żeby każdy z nich się w spokoju wyleczył. Problem jest tylko taki, że tutaj co chwile ktoś wylatuje. Pedri wraca na pare spotkań i potem wypada na pare tygodni. Kadra jest mocna, ale dosyć krótka, więc te kontuzje bardzo bolą.
1
@MichuZ44 Wydoił Real i odchodzi. Legenda.
6
@FCB_dimiC Masz otwartą głowę, widziałbym Cię w polityce z takimi rozkminami.
1
@Aragorn33 Przynajmniej 3 takie sytuacje w tym meczu były, a pewnie nawet więcej. 2 razy piłkarze Granady, raz Araujo zrobił to samo. To jest patologia, że oni tego nie gwiżdżą.
2
@Emhyr Ciekawe ile xG miał gol Yamala.
0
Chciałbym przypomnieć, że zostało jeszcze 29 kolejek, a my mamy 3 pkt straty czyli równie dobrze możemy być liderem po pierwszym meczu po reprezentacji. W tamtym roku Real po pierwszym El Clasico już tutaj był mistrzem Hiszpanii, teraz niektórzy już nie widzą Barcelony w TOP 4.
Martwi gra, ale sezon jest długi, to dopiero początek - tu się jeszcze wiele zmieni w jedną i drugą stronę.
0
@karolup Oho, już lecimy w drugą skrajność. Przed chwilą był słaby Real, łatwy mistrz, teraz nie będzie nas w 4. Hahahaha
1
@tristan87 Akurat tutaj ma racje.
0
Według przepisów poprawny spalony przestańcie płakać. Zagraliśmy gówno z beznadziejną Granadą. Tyle.
0
@jaras121 Już 5.
3
@Kaamilos87 Powiedz mi jak sztab medyczny ma zapobiegać kontuzjom takim jak ta Kounde? Mają go folią bombelkową owinąć? W Barcelonie jest jedna mięśniówka...
3
Kovacić na boisku, nieźle.
1
@MesQueUnClub_87 Za Viniciusa się przebierz.
0
City powinno prowadzić, ale również powinno grać w 10. Narazie typowe szachy jakich można było się spodziewać.
3
Negreira przekupił sędziego w Anglii.
4
Dla mnie to jest czerwień.
3
Super mecz Brightonu z Liverpoolem. Otwarty, dużo emocji.
1
Jednak Ansu wejdzie na jakieś 7 minut.
1
Ale teraz Brighton spieprzyło setke na 3-2. Fati chyba cały mecz spędzi na ławie.
9
@tbas Każdy ma tyle na ile sobie zapracuje (nie licząc złodzei itp.). Natomiast każdy człowiek powinien mieć zapewnione minimum do godnego życia, ale świat był, jest i będzie okrutny i niesprawiedliwy.
0
@BorzyKrzys Oczywiście żadna parta nie odpowiada moim poglądom bo jak masz trochę oleju w głowie to nie opowiadasz się za skrajnościami, a tak działają partie polityczne w tym kraju i nie tylko.
0
Chelsea zjazd do bazy już?
1
@paweuwarrior Zawsze tak jest w FIFIE. Na marquee matchups zawsze się dobrą kasę robiło gdy wiedziałeś kogo kupić przed wyjściem SBC.
14
Te 3 pkt są na wage złota bo pozwolą nam prawie na pewno zająć 1 miejsce w grupie, a to prawdopodobnie pozwoli uniknąć najlepsze drużyny takie jak City. Trzeba zacząć grać lepiej, ale też trzeba docenić to zwycięstwo. Tutaj wiele osób deprecjonuje Porto, a to oni grali w zeszłym sezonie w 1/8 w przeciwieństwie do Barcelony.
2
@Marcelinho99 W sezonie 21/22 nie mieliśmy 6 pkt po 2 kolejkach.
0
@ludnek To nie był foul.