4

Tu trzeba sobie whisky pierdolnąć bo na trzeźwo się tego nie da oglądać.

3

@Domin7777 Nie.

0

VARowcy musieli po owcy dostać, że tu karnego nie było.

0

Prawie to wkręcił

0

Wolałbym nawet przegrać ten mecz z Realem żeby każdy z nich się w spokoju wyleczył. Problem jest tylko taki, że tutaj co chwile ktoś wylatuje. Pedri wraca na pare spotkań i potem wypada na pare tygodni. Kadra jest mocna, ale dosyć krótka, więc te kontuzje bardzo bolą.

1

@MichuZ44 Wydoił Real i odchodzi. Legenda.

6

@FCB_dimiC Masz otwartą głowę, widziałbym Cię w polityce z takimi rozkminami.

1

@Aragorn33 Przynajmniej 3 takie sytuacje w tym meczu były, a pewnie nawet więcej. 2 razy piłkarze Granady, raz Araujo zrobił to samo. To jest patologia, że oni tego nie gwiżdżą.

2

@Emhyr Ciekawe ile xG miał gol Yamala.

0

Chciałbym przypomnieć, że zostało jeszcze 29 kolejek, a my mamy 3 pkt straty czyli równie dobrze możemy być liderem po pierwszym meczu po reprezentacji. W tamtym roku Real po pierwszym El Clasico już tutaj był mistrzem Hiszpanii, teraz niektórzy już nie widzą Barcelony w TOP 4.

Martwi gra, ale sezon jest długi, to dopiero początek - tu się jeszcze wiele zmieni w jedną i drugą stronę.

0

@karolup Oho, już lecimy w drugą skrajność. Przed chwilą był słaby Real, łatwy mistrz, teraz nie będzie nas w 4. Hahahaha

1

@tristan87 Akurat tutaj ma racje.

0

Według przepisów poprawny spalony przestańcie płakać. Zagraliśmy gówno z beznadziejną Granadą. Tyle.

0

@jaras121 Już 5.

3

@Kaamilos87 Powiedz mi jak sztab medyczny ma zapobiegać kontuzjom takim jak ta Kounde? Mają go folią bombelkową owinąć? W Barcelonie jest jedna mięśniówka...

3

Kovacić na boisku, nieźle.

1

@MesQueUnClub_87 Za Viniciusa się przebierz.

0

City powinno prowadzić, ale również powinno grać w 10. Narazie typowe szachy jakich można było się spodziewać.

3

Negreira przekupił sędziego w Anglii.

4

Dla mnie to jest czerwień.

3

Super mecz Brightonu z Liverpoolem. Otwarty, dużo emocji.

1

Jednak Ansu wejdzie na jakieś 7 minut.

1

Ale teraz Brighton spieprzyło setke na 3-2. Fati chyba cały mecz spędzi na ławie.

9

@tbas Każdy ma tyle na ile sobie zapracuje (nie licząc złodzei itp.). Natomiast każdy człowiek powinien mieć zapewnione minimum do godnego życia, ale świat był, jest i będzie okrutny i niesprawiedliwy.

0

@BorzyKrzys Oczywiście żadna parta nie odpowiada moim poglądom bo jak masz trochę oleju w głowie to nie opowiadasz się za skrajnościami, a tak działają partie polityczne w tym kraju i nie tylko.

0

Chelsea zjazd do bazy już?

1

@paweuwarrior Zawsze tak jest w FIFIE. Na marquee matchups zawsze się dobrą kasę robiło gdy wiedziałeś kogo kupić przed wyjściem SBC.

14

Te 3 pkt są na wage złota bo pozwolą nam prawie na pewno zająć 1 miejsce w grupie, a to prawdopodobnie pozwoli uniknąć najlepsze drużyny takie jak City. Trzeba zacząć grać lepiej, ale też trzeba docenić to zwycięstwo. Tutaj wiele osób deprecjonuje Porto, a to oni grali w zeszłym sezonie w 1/8 w przeciwieństwie do Barcelony.

2

@Marcelinho99 W sezonie 21/22 nie mieliśmy 6 pkt po 2 kolejkach.

0

@ludnek To nie był foul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?