Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pioter już prawie w Arabii był, a tutaj gola ładuje.
0
@BordowyPtak Ale jakie ma znaczenie, że 'świadomie interweniował'? Joselu brał udział w tej akcji będąc na spalonym, wyskoczył do piłki (!) przez co mógł zmylić obrońce, on nie stał 10 metrów dalej tylko był w grze o piłke.
Jak piłkarz stoi przed bramkarzem na spalonym i go zasłania to zawsze jest spalony, i nie ma znaczenia czy padnie bramka czy nie.
0
@Tasde @bartas97 Tak jak mówiłem. Spalony jest przed ręka Djene.
0
W meczu Realu akceptowalny błąd daje zwycięstwo z Getafe, w meczu Barcelony błąd prawdopodobnie zabrał zwycięstwo. Do tego nie chce mi się znowu wyliczać tych błędów na naszą niekorzyść, natomiast Real już w pierwszym meczu z Athletic miał wałek z karnym po sankach bodajże Militao. Potem braknie 2 pkt do mistrzostwa i nikt nie będzie o tym pamiętał.
0
@bartas97 Ale interwencja Djene jest po spalonym Joselu.
0
Wytłumaczy ktoś logicznie dlaczego Realowi uznali pierwszą bramkę? Przecież to jest żart.
1
@Faro Usuń to bo wstyd.
0
9 minut hahahahahahha
10
Spalony i ręka? Nie ma problemu.
4
Jude za te symulki to już 2 żółte powinien dostać.
5
Ma już DNA Realu Bellingham.
1
Hahahaha jaki nurek
2
@nexxo Będą klaskać i rzucać mu kwiaty pod nogi.
8
@Limit_l3ss Rozumiem, że mistrzostwo to jest nic?
0
Oficjalnie: Pół roku bez karuzeli transferowej.
0
@ProMILs Nikt nie dawal 30, nikt nawet 20 nie dawał.
0
10 wolna Leo, masz jeszcze 13 minut.
0
@RivaldoVitorBorba Pewnie wpadli, ale nie chcą skończyć za kratkami.
0
Cancelo miesiąc na lotnisku czekał to teraz go jeszcze jako drugiego ogłaszają...
5
@Panpiwkarz Oj tak, tęsknie za Koemanem. Tam to piłka chodziła, laga na Pique, który grał na 9, zero akcji bramkowych przeciwko Cadiz. Piękne czasy.
0
@HERORICH2 Od kogo te 8? A właściwie od kogo te 17 bo to Chelsea chyba 8,5 zapłaciła za pół roku.
0
@marcinK0000 Zaraz będzie.
0
Dawać Mbappe i można kończyć okienko.
10
@barcelonaLM Bardziej randomowego transferu chyba świat nie widział.
5
@MarcelNJ11 Bo mieli opcje wykupu coś koło 70 baniek plus Cancelo chciał do Barcy plus Bayern chciał go wziąć dzisiaj gdyby deal z Barcą nie wyszedł.
0
W ogóle Hazard ciągle jest bez klubu. Może wobec problemów kadrowych Real zatrudniłby doświadczonego skrzydłowego?
0
@ranger3120 Już była pare dni temu.
1
@Szmulek Zawodnik ma dużo do gadania. Jeśli zablokuje wszystkie inne kierunki to Barcelona zgarnie go za relatywnie małą kase.
0
@jacobFCB Będzie się z Gavim o lewą strone bił.
2
@Benz A Mbappe będzie kiedyś piłkarzem Realu?