Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah, Sterling jak dzik leci.
1
Enzo jednak flop.
1
@pt9 kotletiko pewnie
0
Zobaczcie sobie skład PSG. O ile obrona jest okej tak pomoc i atak to śmiech na sali. Nawet jak Mbappe wróci to nic szczególnego. Dembele to koło fortuny wiadomo, a do tego szklanka.
0
Przypomne, że w 1 kolejce już był wałek bo Athletic powinien dostać karnego.
0
Gdyby to była Barca to ten VAR trwałby 5 minut, sędzia by podszedł i coś znalazł.
4
No i gdzie linia, cokolwiek?
2
Obejrzałbym ten Real, ale to stracone 2 godziny... no chyba, że punkty stracą to wtedy nie.
6
@FCBMati10 To jest pasta. ;]
0
Polskim drużynom coś w głowach przeskoczyło?
3
@Brashearr Oglądałem każdy mecz z zaciekawieniem od początku do końca gdy grał Luuk z przodu i Mingueza z tyłu. Sezon w tym składzie jest dla mnie bardzo interesujący chociażby ze względu na Gundogana i Cancelo, który pewnie zaraz przyjdzie. ;]
0
@Katalonbar Przecież w presezonie Raphinha strzelił...
0
@MesQueUnClub96 Przecież jest cienki, więc pewnie nic nie strzeli.
0
@lukas5544 Narazie tak.
2
@lukas5544 Pedri = Musiala, Bellingham, Gavi, Camavinga
6
Masakra co się dzieje z tym sportem. Chelsea wydaje miliard euro zajmując 12 miejsce w lidze. Saudyjczycy kupują co raz lepszych zawodników, to już nie tylko zawodnicy po 30, którzy idą na emeryture. Co raz mniej na boiskach dobrze wyszkolonych technicznie graczy, którzy bawią się grą takich jak Neymar, który też wylądował na pustyni...
6
Brawo Raków! Zwycięstwo, awans i kolejne punkty do rankingu.
0
Czy @MesQueUnClub96 to jakiś eksperyment społeczny?
0
Dawać go do Barcy to może ktoś będzie z wolnych strzelał.
0
Raków to nie ma jakiegoś szybkiego skrzydłowego? Grają autobus, a tu nawet nie ma na kogo lagi zagrać bo każdy rusza się jak wóz z węglem.
4
@DonCarletto Możesz nie umrzeć.
0
Mam wrażenie, że Chelsea przez ostatni rok kupowała zawodnika codziennie.
2
@MOLESTA Ale gdyby był efektywny czas gry to mecz nie trwałby 90 minut tylko prawdopodobnie właśnie 60.
2
@MOLESTA ??? Przecież efektywny czas gry tego meczu wynosił 60 minut i ileś tam sekund, więc wyszłoby na to samo.
6
@esem91 Nie i nie.
8
A za tydzień kolejna uczta. Tym razem Cadiz. Kolejna piękna, bardzo ofensywna drużyna. Gdyby mieli Bordalasa jako trenera to mecz wyglądałby dokładnie tak samo, a nawet bez niego będzie bardzo podobny. No może zamiast 25 fauli, będzie 18.
3
@dejwor Dostanie ze 2 mecze zawieszenia. Gdyby był jednak czarny i/lub grał w Realu to by mu czerwoną anulowali.
0
@Emhyr Helena chyba pijana po meczu. Przynajmniej mam taką nadzieje.
1
@barcelonaLM Za tydzień z Cadizem będzie podobnie bo to kolejna piękna defensywna drużyna z Hiszpanii.
3
Jedź tam z nimi Xavi. 100% prawdy.