3

@RoberDzik Roberto albo Alonso, Garcia tuż obok

1



Nowy trailer pajęczaka na PS5, który pokazuje już dość sporo. Pierwszy trailer mnie nie zachwycił natomiast ten kupił mnie całkowicie. Design i głos Venoma świetny, historia prawdopodobnie będzie dosyć mroczna. Klimat też bardzo na plus.

4

@barcanawieki Jeden z najgorszych transferów w ostatnim czasie.

0

@HERORICH2 On i tak nie pasuje do Barcelony. Mógłby tu przyjść tylko jako tanie wypożyczenie. Bardzo dobrze, że Xavi zachowuje zimną głowę. To Wy macie z nim problem, Simeone na bank go nie chce w składzie.

0

@szkutnik91 To już jest niezłe źródło.

19

@gumaz Rodri, Haaland + 50 milionów i dobry trunek dla Laporty za ten sabotaż z Ericiem i Ferranem.

1

@bari_94 Nie no, Bartomeu niech lepiej nie wraca.

1

@bari_94 Nareszcie Neymar wraca. Ile można czekać.

0

W sumie Felix ma już 23 lata, a wydaje się jakby to nadal był nastolatek. Ciągle jest młody, ale 'stracił' kilka ważnych sezonów. On w tym Atletico to może miał z pół roku dobre. Beznadziejny sobie wybrał klub, Atletico też zrobiło przedziwny transfer, zupełnie jak nie oni.

7

@Worny On chce się wyrwać z Atletico. Nie dziwie się, on tam nigdy nie pasował. Całkowicie idiotyczny transfer.

1

@Rust_Cohle Czemu promujesz swoją twórczość?

0

@kuz Chodzi o marke klubu. Tu akurat Felix sam to mówi, ale Bernardo i inni nie.

0

@Kitek1640 Ale w 5 setkach?

0



Ten klub byłby w 14 lidze z 10 miliardami długu, a i tak by pewnie Haalanda i Mbappe z nami łączyli.

0

Zawsze był odklejony, ale po tych Mistrzostwach Świata przechodzi samego siebie. Boli go to bardzo.

1

@Cule1234 Rok temu nie odszedł to teraz tym bardziej.

1

@Deviler Ale oficjalnie?

17

Czyli Juve kupi Kessiego za 60 milionów, a my Rabiota za 55.

0

@MateuszQ Bierz OLEDa, jakiego to już kwestia preferencji, radziłbym poczytać i samemu wybrać.

0

@Ojciec5tkidzieci Wy się wszyscy na tej stronie do Choroszczy nadajecie i to nie na badania - na stałe.

9

@Mario96w Nie jest biały, ale też niestety nie jest wystarczająco czarny. :/

57

@Medium I teraz nie wiadomo kto ma 200 IQ - koleś, który zrobił sobie warsztat koło domu czy koleś, który na jednym zdjęciu zamazał rejestracje, a na drugim już nie.

2

@mercurial2000 Dokładnie, wszystkie plotki o Barcelonie w języku polskim w jednym miejscu. Bardzo wygodne, a tutaj płaczki jeszcze będą narzekać.

1

@LM10GOAT Najlepszy mecz Gaviego w barwach Barcelony.

0

7

@Soetie Ja bym Gaviego sprzedał, za stary już. Tu trzeba grać 16 latkami i ich rozwijać. Yamal in, Gavi out.

0

@Barca1922 Niestety, nie jest to realne, a pewnie wyszłoby na plus sportowo.

0

Czyli Bernardo jakieś 60 milionów i z 8-10 baniek pensji jeśli by się zlitował, Cancelo pensja 8-10 baniek i trzeba błagać City żeby go wypożyczyli, a nie sprzedali komuś innemu co jest dużo bardziej rozsądne. Do tego Bernardo gdzie miałby u Nas grać? Na prawym skrzydle gdzie już jest Raphinha z Dembele? Na sto procent do tego dojdzie.

6

Wypożyczmy cały skład City, do tego Guardiole i będzie piłeczka chodziła.

5

@molibden Był okres gdzie kluby dawały za niego prawie 100 baniek, a teraz do Arabii za 40, nieźle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?