Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@RoberDzik Roberto albo Alonso, Garcia tuż obok
1
Nowy trailer pajęczaka na PS5, który pokazuje już dość sporo. Pierwszy trailer mnie nie zachwycił natomiast ten kupił mnie całkowicie. Design i głos Venoma świetny, historia prawdopodobnie będzie dosyć mroczna. Klimat też bardzo na plus.
4
@barcanawieki Jeden z najgorszych transferów w ostatnim czasie.
0
@HERORICH2 On i tak nie pasuje do Barcelony. Mógłby tu przyjść tylko jako tanie wypożyczenie. Bardzo dobrze, że Xavi zachowuje zimną głowę. To Wy macie z nim problem, Simeone na bank go nie chce w składzie.
0
@szkutnik91 To już jest niezłe źródło.
19
@gumaz Rodri, Haaland + 50 milionów i dobry trunek dla Laporty za ten sabotaż z Ericiem i Ferranem.
1
@bari_94 Nie no, Bartomeu niech lepiej nie wraca.
1
@bari_94 Nareszcie Neymar wraca. Ile można czekać.
0
W sumie Felix ma już 23 lata, a wydaje się jakby to nadal był nastolatek. Ciągle jest młody, ale 'stracił' kilka ważnych sezonów. On w tym Atletico to może miał z pół roku dobre. Beznadziejny sobie wybrał klub, Atletico też zrobiło przedziwny transfer, zupełnie jak nie oni.
7
@Worny On chce się wyrwać z Atletico. Nie dziwie się, on tam nigdy nie pasował. Całkowicie idiotyczny transfer.
1
@Rust_Cohle Czemu promujesz swoją twórczość?
0
@kuz Chodzi o marke klubu. Tu akurat Felix sam to mówi, ale Bernardo i inni nie.
0
@Kitek1640 Ale w 5 setkach?
0
Ten klub byłby w 14 lidze z 10 miliardami długu, a i tak by pewnie Haalanda i Mbappe z nami łączyli.
0
Zawsze był odklejony, ale po tych Mistrzostwach Świata przechodzi samego siebie. Boli go to bardzo.
1
@Cule1234 Rok temu nie odszedł to teraz tym bardziej.
1
@Deviler Ale oficjalnie?
17
Czyli Juve kupi Kessiego za 60 milionów, a my Rabiota za 55.
0
@MateuszQ Bierz OLEDa, jakiego to już kwestia preferencji, radziłbym poczytać i samemu wybrać.
0
@Ojciec5tkidzieci Wy się wszyscy na tej stronie do Choroszczy nadajecie i to nie na badania - na stałe.
9
@Mario96w Nie jest biały, ale też niestety nie jest wystarczająco czarny. :/
57
@Medium I teraz nie wiadomo kto ma 200 IQ - koleś, który zrobił sobie warsztat koło domu czy koleś, który na jednym zdjęciu zamazał rejestracje, a na drugim już nie.
2
@mercurial2000 Dokładnie, wszystkie plotki o Barcelonie w języku polskim w jednym miejscu. Bardzo wygodne, a tutaj płaczki jeszcze będą narzekać.
1
@LM10GOAT Najlepszy mecz Gaviego w barwach Barcelony.
0
@MesQueUnClub_87 to też
7
@Soetie Ja bym Gaviego sprzedał, za stary już. Tu trzeba grać 16 latkami i ich rozwijać. Yamal in, Gavi out.
0
@Barca1922 Niestety, nie jest to realne, a pewnie wyszłoby na plus sportowo.
0
Czyli Bernardo jakieś 60 milionów i z 8-10 baniek pensji jeśli by się zlitował, Cancelo pensja 8-10 baniek i trzeba błagać City żeby go wypożyczyli, a nie sprzedali komuś innemu co jest dużo bardziej rozsądne. Do tego Bernardo gdzie miałby u Nas grać? Na prawym skrzydle gdzie już jest Raphinha z Dembele? Na sto procent do tego dojdzie.
6
Wypożyczmy cały skład City, do tego Guardiole i będzie piłeczka chodziła.
5
@molibden Był okres gdzie kluby dawały za niego prawie 100 baniek, a teraz do Arabii za 40, nieźle.