Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Neymar zagra pół sezonu, Dembele też pół i będą skrzydła hulały. Trzeba tylko zrobić tak żeby Dembele grał od marca bo Neymar akurat wtedy sezon kończy.
2
To jeszcze Alba.
0
@draxidox Myślałem, że on/ona się przed policją chowa.
7
@Deviler Koło 14 roku życia już powinieneś mieszkać sam.
4
@Sinirsey Pokaż się ze dwa razy z jakąś ładną koleżanką to zobaczysz jak szybko zacznie chudnąć. ;]
0
Norwegia po 3 meczach ma 1 pkt. Kolejny wielki turniej bez Haalanda? I to taki na który jedzie 3/4 Europy?
1
Może nie potrafimy szkolić napastników, pomocników ani obrońców, ale całe szczęście zawsze mamy świetnych bramkarzy, którzy troche to maskują.
1
2 zwycięstwo w historii, rozpędzamy się. Jeszcze troche i będzie remis.
0
Jest 1:0, ale jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie...
1
Ale Kimmich daje piłeczki. To samo będzie u Nas.
5
@GadulkiGembulki_FCB Piękna reklama, ah wspomnienia.
1
@Crystal37 Tyś synu widział chociaż jeden mecz w tym sezonie?
0
Ten mecz wygląda jak Barcelona Cadiz za Koemana. Jakieś klepanie po obwodzie w ogóle bez celu, wylew Lengleta przy rożnym i mamy 1:0.
4
Pełna dominacja Polaków. 1:0 to najmniejszy wymiar kary.
9
Niech się MATS cieszy, że nie ma Polski w La Lidze.
0
Maszyna właśnie ruszyła.
0
Oj Lewy... prawie asysta
2
Z Lewandowskim będzie to samo - będzie po 50, a i tak pewnie będzie naszym najlepszym zawodnikiem.
1
@DonCarletto gorszy od Mariano nie będzie
13
@Emhyr 3 siła La Ligi, która nie była źle zarządzana, która co rok gra w LM nie może nikogo kupić. Zaorać te lige.
0
@vangoor Skończy się na 7-8 milionach pewnie.
0
@DonCarletto No tak, on kontrakt przedłużył, zapomniałem.
2
@Emhyr Jeśli ofensywny pomocnik to niech biorą Wirtza za rok.
5
Na ten moment:
Fati - liczy, że odbuduje forme fizyczną w przyszłym sezonie i wróci do dawnej formy. Zostaje.
Ferran - #beastmode, siłka, to będzie jego rok. Zostaje.
Kessie - wyjechał w Bieszczady, nie ma zasięgu, niedługo wraca żeby przygotować się do nowego sezonu. Zostaje.
Lenglet - pół roku newsów, że zostanie wykupiony za 10-15 mln, no ale niestety nie pykło. Stworzy duet marzeń z Ericiem. Zostaje.
I tak to leci w tej Barcelonie.
0
Nie oglądam ligi brazylijskiej, więc nie wiem czy Roque naprawde ma talent na top grajka, ale na pewno przychodzi do Nas w dobrym momencie bo jest Robercik, a od niego może się wiele nauczyć. Jeśli ma poukładane w głowie i jest utalentowany to będzie dobrze.
2
@macio_944 No i pięknie. Nie miałem okazji jeszcze przejść, więc pewnie ogram już dopracowaną grę, a nie niedoróbke jak przy premierze.
10
Madrycioki po tym sezonie psychika do wymiany, a przecież Barcelona się w fazie grupowej wywaliła...
0
Dobra dawać te oficjalke Gundogana, już prawie godzina po finale.
2
@xvcWinterSoldier Ter Stegen za Edersona? :O
0
@DamianBarcaCule Odjedzie na wakacje i wróci.