21

Neymar zagra pół sezonu, Dembele też pół i będą skrzydła hulały. Trzeba tylko zrobić tak żeby Dembele grał od marca bo Neymar akurat wtedy sezon kończy.

2



To jeszcze Alba.

0

@draxidox Myślałem, że on/ona się przed policją chowa.

7

@Deviler Koło 14 roku życia już powinieneś mieszkać sam.

4

@Sinirsey Pokaż się ze dwa razy z jakąś ładną koleżanką to zobaczysz jak szybko zacznie chudnąć. ;]

0

Norwegia po 3 meczach ma 1 pkt. Kolejny wielki turniej bez Haalanda? I to taki na który jedzie 3/4 Europy?

1

Może nie potrafimy szkolić napastników, pomocników ani obrońców, ale całe szczęście zawsze mamy świetnych bramkarzy, którzy troche to maskują.

1

2 zwycięstwo w historii, rozpędzamy się. Jeszcze troche i będzie remis.

0

Jest 1:0, ale jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie...

1

Ale Kimmich daje piłeczki. To samo będzie u Nas.

5

@GadulkiGembulki_FCB Piękna reklama, ah wspomnienia.

1

@Crystal37 Tyś synu widział chociaż jeden mecz w tym sezonie?

0

Ten mecz wygląda jak Barcelona Cadiz za Koemana. Jakieś klepanie po obwodzie w ogóle bez celu, wylew Lengleta przy rożnym i mamy 1:0.

4

Pełna dominacja Polaków. 1:0 to najmniejszy wymiar kary.

9

Niech się MATS cieszy, że nie ma Polski w La Lidze.

0

Maszyna właśnie ruszyła.

0

Oj Lewy... prawie asysta

2

Z Lewandowskim będzie to samo - będzie po 50, a i tak pewnie będzie naszym najlepszym zawodnikiem.

1

@DonCarletto gorszy od Mariano nie będzie

13

@Emhyr 3 siła La Ligi, która nie była źle zarządzana, która co rok gra w LM nie może nikogo kupić. Zaorać te lige.

0

@vangoor Skończy się na 7-8 milionach pewnie.

0

@DonCarletto No tak, on kontrakt przedłużył, zapomniałem.

2

@Emhyr Jeśli ofensywny pomocnik to niech biorą Wirtza za rok.

5

Na ten moment:

Fati - liczy, że odbuduje forme fizyczną w przyszłym sezonie i wróci do dawnej formy. Zostaje.
Ferran - #beastmode, siłka, to będzie jego rok. Zostaje.
Kessie - wyjechał w Bieszczady, nie ma zasięgu, niedługo wraca żeby przygotować się do nowego sezonu. Zostaje.
Lenglet - pół roku newsów, że zostanie wykupiony za 10-15 mln, no ale niestety nie pykło. Stworzy duet marzeń z Ericiem. Zostaje.

I tak to leci w tej Barcelonie.

0

Nie oglądam ligi brazylijskiej, więc nie wiem czy Roque naprawde ma talent na top grajka, ale na pewno przychodzi do Nas w dobrym momencie bo jest Robercik, a od niego może się wiele nauczyć. Jeśli ma poukładane w głowie i jest utalentowany to będzie dobrze.

2

@macio_944 No i pięknie. Nie miałem okazji jeszcze przejść, więc pewnie ogram już dopracowaną grę, a nie niedoróbke jak przy premierze.

10

Madrycioki po tym sezonie psychika do wymiany, a przecież Barcelona się w fazie grupowej wywaliła...

0

Dobra dawać te oficjalke Gundogana, już prawie godzina po finale.

2

@xvcWinterSoldier Ter Stegen za Edersona? :O

0

@DamianBarcaCule Odjedzie na wakacje i wróci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?