1

@bart_azz To się nieźle zdziwisz bo okienko nawet nie jest jeszcze otwarte. Po za tym już na ten moment jest więcej transferów niż sam Inigo.

1

@Eto'o9 R10 Nah, rok to za mało. Sam Laporta mówił, że z 3 lata przynajmniej z tego co pamiętam.

0

@abram3k aha znaki

0

Jesteśmy w czarnej d..ziurze jeśli chodzi o pivota. Nie ma kasy, nie ma sensownych opcji. Zaraz naprawde trzeba będzie po Busquetsa dzwonić.

0

Możecie wybrać tylko jednego: Brozović czy Guler?

0

Jakiś klimatyczny postapo film na wieczór?

7

@cules100pro Może mają nielimitowaną kase, ale głupi nie są. Wiedzą, że jesteśmy pod ścianą i musimy sprzedawać.

5

30-40 baniek za Kessiego i byłoby git.

0

@esem91 Nie ma bo nie było sprzedaży. Jak będą to i kasa się znajdzie.

6



Wszyscy są zainteresowani projektem Xaviego. Nie wiem co on im tam mówi, ale jakbyśmy mieli więcej kasy to pewnie na defensywnym już by biegał Rodri, a na skrzydle Mbappe. Wystarczyłoby Xaviego wysłać.

1

@SuperPatsonFCB Przecież Azpilicueta jest ze 2 sezony całkowicie bez formy, kibice Chelsea cieszą się, że odchodzi.

0

@ObiwanKenobi Trzeba trochę miasto zdewastować bo za dobrze im się tam żyje.

1

Skoro Neves kosztował 55 mln to Kessie ze 100 przynajmniej.

1

Skoro miałby być Parejo to w takim razie trzeba wypożyczyć Busquetsa na rok z tego Miami. Słuchaj Sergio, głupia sprawa...

1

@LaLigaPD Ta gra to będzie to samo co roku tylko nazwe i numerek zmienią. No i oczywiście pare nowych bugów będzie.

0

@Emhyr Brozović pójdzie do Arabów i skończymy z Parejo.

0

@gumaz Pierożyn wraca do Moskwy?

0

Koniec marzeń, korzeń w chmarzeń.

0

Ponoć na Twitterze to zdementował, teraz znowu się zatrzymał... przelew wolno szedł?

3

@LucasW123 A co niby Łukaszenka miałby mieć do powiedzenia? Przecież to pionek.

5

@Matheu12 Biorąc pod uwage jak szybko zdobywa teren to jest zupełnie odwrotnie. To, że jest psycholem to nie ma żadnych wątpliowości.

0

Ten Brozović musi wypalić bo jeśli nie on to zostanie Zubimendi, który jest o jakieś 30 baniek za drogi.

4

@Comentateiro Ten upadek Hazarda jest absolutnie niewytłumaczalny przecież on przed przyjściem do Realu był niesamowity, szczególnie na Mistrzostwach Świata. Widocznie odechciało mu się grać w piłke albo jest tajnym agentem Barcelony tak jak Bartomeu był Realu.

0

@arasz1819 To prawda, strasznie dużo jest tutaj panikarzy, ale Mbappe to nie Hazard. On będzie topowym grajkiem przez najbliższe lata, ale tak czy siak by tam poszedł prędzej czy później. My po prostu musimy robić swoje, nie mamy słabego składu.

2

Jeśli Mbappe faktycznie do Realu przejdzie to coś czuje, że nagle temat Neymara stanie się bardzo gorący. Jeszcze jest opcja z Bernardo Silvą.

1

Mbop jest świetny, ale jeśli przyjdzie to kto tam teraz na lewym skrzydle będzie grał? Przecież on niejednokrotnie płakał, że nie lubi grać na 9.

0



To niezły Rice dla Arsenalu.

10

@MesQueUnClub96 Słońce przygrzało widze.

0

@FrankliN7 Zobaczymy, ale nie sądze żeby Raphinha był zainteresowany grą na wahadle.

7

@Pewex Nie wiem jaka będzie La Rambli, ale wiem jaka będzie twoja bo piszesz o tym 24/7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?