Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby ktoś z przyszłości mi powiedział, że Inter wygra ten finał to tak wyobrażałbym sobie ten mecz. Mnóstwo niechlujstwa i ogólnie poziom zaskakująco niski. Do tego kontuzja De Bruyne i tylko czekać na jakąś bramke z łba Dzeko.
Pep musi nimi wstrząsnąć bo grają naprawde słabo.
20
Ten mecz to taka 38 kolejka w wykonaniu Barcelony.
0
@doc 2 dni temu był Ferran przed Fatim, wczoraj Fati przed Ferranem i tak w kółko.
0
Psycha jej siadła ewidentnie.
2
@bartas97 Oprócz tego co napisałeś Barcelona po prostu nie chce mieć nic wspólnego z Realem po tym nożu w plecy w sprawie Negreiry. Superliga też pewnie padnie.
3
@peetwithbarca Ale brednie. Za Roberto by wzięli 50 baniek nie 20.
1
@Lordzi Taki skład to może ze 3 razy w sezonie zobaczysz na jakiś Cadiz czy inne Getafe. De Jong to nie DM.
1
Ah, gdyby tego Kimmicha jakimś cudem udało się wyciągnąć z Bayernu i mieć pomoc Kimmich, De Jong, Pedri, Gavi, Gundogan... piękne by to było.
0
@Criss18Barca miejsca 8-12 hahahahah
60
No jak pewien czarnoskóry gracz może machać łapami co mecz i nie dostawać żadnych kartek, a jak już dostanie to mu ją anulują to się nie dziwie, że mają 25 kartek mniej niż inni.
6
@Lukas90 Messi wygrał MŚ i już mu po prostu wisi. Swoje wygrał i ma pełne prawo do emerytury nawet jeśli nadal jest w formie nieosiągalnej dla 99% piłkarzy. Dla kibica jest to smutne, ale taka jest rzeczywistość.
1
@Kamiloza91 Średniak ligowy z samego dołu tabeli
0
W przyszłym sezonie nareszcie zostanie rozstrzygnięte kto jest GOATem - Messi czy Puig.
4
@Deviler Za 2 lata.
1
Tymczasem u Fatiego w domu impreza na całego bo 10 zostaje u niego. Pytanie na jak długo.
1
@Sulimo Przypominam, że Barcelona ma jakiś miliard długu.
0
@Herato No i Barcy nie opuścił, opuścił PSG.
0
@A4ron Jasne, że krętacz bo to polityk, ale chce dla klubu dobrze.
1
Mi się wydaje, że Messi ma też trochę wyrąbane po zdobyciu MŚ - nawet wspomniał w tym wywiadzie, że zdobył już wszystko. On już jest syty, całą kariere chciał wygrać MŚ i mu się udało. Gdyby Barcelona miała normalną sytuacje finansową i mogła go podpisać od ręki to pewnie by wrócił, ale skoro musiałby czekać to woli iść na emeryture. Kibicom może się wydawać, że jest za wcześnie i pewnie jest, ale on ma już to czego chciał.
1
@barcelonaLM "many other things" czyli sprzedaże... przecież to było wiadome od początku.
1
Powiem tylko tyle: nie tak powinno to wszystko z Messim się skończyć. Teraz to jest oficjalny koniec Messiego w Barcelonie, niektórzy sobie mogą wymyślać, że wróci za rok, dwa, dziesięć - nie wróci.
5
@Lionel_Messi10 Żyjesz chłopie?
1
@Kgorecki2500 Czyli mogą chcieć zabić 95%+ ludzkości żeby zamaskować problemy wewnętrzne? Nieźle.
0
@Kazragore Tom Hanks: "Jeśli ktokolwiek uważa, że Ronaldo jest lepszy od Messiego to niech przerzuci się na snookera."
0
Dobra to jak Messi u Amerykańców to dawać teraz plotki o Kimmichu w Barcy bo coś już nudą wieje.
1
@Nazio87 Polakowi? Taka natura ludzka. Narodowość nie ma żadnego znaczenia.
0
@chavez Gdzie on ma niby grać? Ani to skrzydłowy ani to 9. Do tego co chwile łapie kontuzje. 12 milionów wyrzucone w błoto.
2
@AlexDark00 Chcemy nowego Coutinho albo Griezmanna? Super pomysł.
1
@Deviler 20 domów zamiast 3.
1
@KyngPyng Dokładnie, a jutro kolejne piwko i przełożenie na kolejne jutro. ;]