2

Gdyby ktoś z przyszłości mi powiedział, że Inter wygra ten finał to tak wyobrażałbym sobie ten mecz. Mnóstwo niechlujstwa i ogólnie poziom zaskakująco niski. Do tego kontuzja De Bruyne i tylko czekać na jakąś bramke z łba Dzeko.

Pep musi nimi wstrząsnąć bo grają naprawde słabo.

20

Ten mecz to taka 38 kolejka w wykonaniu Barcelony.

0

@doc 2 dni temu był Ferran przed Fatim, wczoraj Fati przed Ferranem i tak w kółko.

0

Psycha jej siadła ewidentnie.

2

@bartas97 Oprócz tego co napisałeś Barcelona po prostu nie chce mieć nic wspólnego z Realem po tym nożu w plecy w sprawie Negreiry. Superliga też pewnie padnie.

3

@peetwithbarca Ale brednie. Za Roberto by wzięli 50 baniek nie 20.

1

@Lordzi Taki skład to może ze 3 razy w sezonie zobaczysz na jakiś Cadiz czy inne Getafe. De Jong to nie DM.

1

Ah, gdyby tego Kimmicha jakimś cudem udało się wyciągnąć z Bayernu i mieć pomoc Kimmich, De Jong, Pedri, Gavi, Gundogan... piękne by to było.

0

@Criss18Barca miejsca 8-12 hahahahah

60

No jak pewien czarnoskóry gracz może machać łapami co mecz i nie dostawać żadnych kartek, a jak już dostanie to mu ją anulują to się nie dziwie, że mają 25 kartek mniej niż inni.

6

@Lukas90 Messi wygrał MŚ i już mu po prostu wisi. Swoje wygrał i ma pełne prawo do emerytury nawet jeśli nadal jest w formie nieosiągalnej dla 99% piłkarzy. Dla kibica jest to smutne, ale taka jest rzeczywistość.

1

@Kamiloza91 Średniak ligowy z samego dołu tabeli

0

W przyszłym sezonie nareszcie zostanie rozstrzygnięte kto jest GOATem - Messi czy Puig.

4

@Deviler Za 2 lata.

1

Tymczasem u Fatiego w domu impreza na całego bo 10 zostaje u niego. Pytanie na jak długo.

1

@Sulimo Przypominam, że Barcelona ma jakiś miliard długu.

0

@Herato No i Barcy nie opuścił, opuścił PSG.

0

@A4ron Jasne, że krętacz bo to polityk, ale chce dla klubu dobrze.

1

Mi się wydaje, że Messi ma też trochę wyrąbane po zdobyciu MŚ - nawet wspomniał w tym wywiadzie, że zdobył już wszystko. On już jest syty, całą kariere chciał wygrać MŚ i mu się udało. Gdyby Barcelona miała normalną sytuacje finansową i mogła go podpisać od ręki to pewnie by wrócił, ale skoro musiałby czekać to woli iść na emeryture. Kibicom może się wydawać, że jest za wcześnie i pewnie jest, ale on ma już to czego chciał.

1

@barcelonaLM "many other things" czyli sprzedaże... przecież to było wiadome od początku.

1

Powiem tylko tyle: nie tak powinno to wszystko z Messim się skończyć. Teraz to jest oficjalny koniec Messiego w Barcelonie, niektórzy sobie mogą wymyślać, że wróci za rok, dwa, dziesięć - nie wróci.

5

@Lionel_Messi10 Żyjesz chłopie?

1

@Kgorecki2500 Czyli mogą chcieć zabić 95%+ ludzkości żeby zamaskować problemy wewnętrzne? Nieźle.

0

@Kazragore Tom Hanks: "Jeśli ktokolwiek uważa, że Ronaldo jest lepszy od Messiego to niech przerzuci się na snookera."

0

Dobra to jak Messi u Amerykańców to dawać teraz plotki o Kimmichu w Barcy bo coś już nudą wieje.

1

@Nazio87 Polakowi? Taka natura ludzka. Narodowość nie ma żadnego znaczenia.

0

@chavez Gdzie on ma niby grać? Ani to skrzydłowy ani to 9. Do tego co chwile łapie kontuzje. 12 milionów wyrzucone w błoto.

2

@AlexDark00 Chcemy nowego Coutinho albo Griezmanna? Super pomysł.

1

@Deviler 20 domów zamiast 3.

1

@KyngPyng Dokładnie, a jutro kolejne piwko i przełożenie na kolejne jutro. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?