Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz pewnie przez kolejne 10 lat nawet blisko nie będą i tak to się kręci w tej Bundeslidze.
0
Cyrk. To jest cyrk.
102
@Emhyr Bo Vinicius w niedziele odpoczywa. 6 dni walczył z rasizmem, 7 dnia odpoczywa.
0
@Emhyr On to się nadaje tylko na ŚPO żeby walić z lewej nogi z dystansu.
7
@barcanawieki No i maszyna ruszy wreszcie.
2
@Emhyr A to nie ta sama drużyna?
0
Myślicie, że Chelsea w przyszłym sezonie załapie się do jakichkolwiek pucharów?
7
@AlexDark00 Nie widziałem nawet jednej osoby, która go cisnęła, jedynie ludzi, którzy sprzedaliby go za 80-100 baniek.
0
@Worny 7/8, 8, 6, 6/7, 3, 2
0
@kakusus Niestety zostanie.
0
Skrót Bayern Barcelona (2-0). Nie wiem jak taki mecz mogliśmy przegrać...
0
@SeWo77 2 bańki za niego w tej formie to i tak dużo jak on się do kadry Milanu nie łapał.
1
@Veysel Jak ktoś da 90-100 baniek to odejdzie. To samo będzie z Raphinhą.
2
@ZiggyStardust Przecież to jest 8 lat, niektórych piłkarzy cała kariera tyle trwa.
57
@Mns21 Klękali?
9
@supraomnes1 #ViniciusZaMurem
1
@Kidd Jak oni chyba z 4 koszyka będą losowani, znowu z grupy chcesz nie wyjść? Po tych 2 latach to ja chce jak najsłabszą grupe bo z tą kadrą to nic nie wiadomo teraz.
0
@Danny Gaucho Nie pamiętam kiedy ostatnio nasz skrzydłowy strzelił taką bramkę.
2
@Objectivo Czekam na Spider Mana 2. Jeśli nie będzie srogo się zawiode.
2
@Emhyr Ale tamten skład był mierny, matko.
6
@Comentateiro Vinicius odchodzi po tym sezonie z Realu Madryt. Będzie grał w Arabii z Albą.
2
@aleksandrowielki Niestety tak skoro okienko transferowe już dobiegło końca.
0
@Peciak Fati to swoją drogą bo widać, że Xavi na niego zupełnie nie stawia. Jeszcze niech Ferrana spakuje do walizki.
9
@Deviler Ryż do nich, Kimmich do nas.
0
@cules100pro No na pewno nie piłkarze.
0
@Albatros Dzwonię do Messiego właśnie, zaraz dam znać.
0
Pamiętam, że po 8-2 z Bayernem kibice domagali się dokładnie takiej rewolucji jak teraz. Jestem ciekaw jakbyśmy teraz wyglądali gdyby to wszystko wtedy ruszyło. Pewnie z początku bardzo słabo bo jednak Amigosi trzymali pewien poziom. Nie na Lige Mistrzów, ale żeby być w TOP4 La Liga na pewno. Jak widać po wczorajszym meczu zmiennicy są lata świetlne za nimi.
0
@Vernon_Roche Messi razem z nimi będzie z wielbłądami grał. Do tego wszystko zmierza.
0
Badziej wolałbym żeby Alonso odszedł niż Alba. Alba mógłby być dobrym zmiennikiem Balde na La Lige, no ale ma chorą pensję, więc rozumiem. Może i dobrze, że Amigosi odchodzą. Czas również na Roberto.
0
@MesQueUnClub_87 Bo zamknęli historie. Nie zdziwie się jednak jak za parę lat będzie comeback.