Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepraszam, czy ktoś widział obiektywnych kibiców Realu Madryt?
0
No cóż, nie był to wieczór 4ealu Madryt. Oby więcej takich wieczorów.
0
W tamtym roku też tak się to powinno skończyć.
9
@Kamiloos Boli? Ma boleć. Słabiutki ten 4eal.
0
Widząc jak gra maszyna Pepa cieszy mnie to, że Barcelona i City to dwie najbardziej ofensywne drużyny w Europie.
0
@Firestone I prawie bramke strzelili na 1:1...
1
@clyde Przed chwilą pisałaś żeby nie świętować za szybko. ;]
30
Guardiola to jest Mozart futbolu. To jest po prostu poezja dla fana piłki nożnej - szybkie rozgrywanie piłki, wymiana pozycji, odpowiedzialność za piłke, wszystko idzie jak po sznurku. Żadna drużyna nawet nie zbliżyła się do tego co grała Barcelona Pepa i teraz City.
1
To jest większy gangbang niż w naszym 8-2. Gdyby City miało skuteczność na poziomie tamtego Bayernu to tutaj już powinno być lekko 5.
19
@Faro Jordi Alba i Kounde po tym jak dostał w łeb piłką, ciekawe...
1
@KamQiX Miesiąc i będzie z powrotem.
1
Alemany wrócił po tym jak wyszło info, że Kimmich byłby skłonny dołączyć do Barcelony. Przypadek? Pewnie tak.
2
Kimmich do środka za 30 milionów i 3 miesiące Spotify Premium, do tego Mbappe przyjdzie razem z Messim i jedziemy z kolejnym sezonem.
0
@Marcin199310 Oni się nie chowają tylko blokują wejścia do szatni.
0
@RoberDzik Co? xd
4
MATS to każdemu tam powinien po liściu dać. Od 65 minuty sobie chodzili po murawie.
3
@Comentateiro Wystarczy spojrzeć na skład. Nasze najlepsze mecze to mecze gdzie dostępna jest praktycznie cała kadra. W tym sezonie było mało takich spotkań to i męczenie buły było częste. Potrzebna szersza kadra albo lepszy sztab medyczny, a najlepiej obie te rzeczy.
6
@Kazragore Witamy w La Liga
0
@wasacz Bez przesady. Głównym architektem to jest Ter Stegen, a za nim Lewy (w pierwszej części sezonu) i reszta.
0
No nareszcie, mamy 14 maja i wszyscy zawodnicy są zdrowi. Trochę to trwało, w międzyczasie dostaliśmy w łeb w Lidze Mistrzów i gnietliśmy rywali 1:0 w lidze, ale już są, wszyscy, nawet Sergi Roberto. Szkoda tylko, że nasz sezon dzisiaj prawdopodobnie się zakończy.
2
@Technik https://www.fcbarca.com/110063-lamine-yamal-nie-zagra-juz-w-tym-sezonie-w-druzynie-xaviego.html
1
@MOLESTA To może nie tak źle bo o Busquetsie się mówiło, że jak go nie widać to drużyna gra dobrze ;]
0
@sila101 Przecież w PS Store zawsze gry są w cholere drogie, nic nowego.
6
@JohnA Co ma jedno do drugiego?
1
Pewnie chodzi o księgowość bo na Ansu jest czysty zysk i dosyć sporą pensje, ale z dwójki Ferran, Fati zdecydowanie wolałbym żeby Ferran odszedł. Fati ma słaby sezon, ale w ostatnich meczach wyglądał dynamiczniej, a jeśli dynamika u niego wróci to i pewność siebie, a potem reszta. Ferran jest dla mnie zbyt nijaki, jak przychodził to było wiadomo, że z niego skrzydłowy jest przeciętny. Miałem nadzieje, że Xavi docelowo go widzi na 9, ale to odpada bo jest Lewy. Nawet Pep go pchał u siebie na 9.
Zobaczymy jak to się potoczy bo z jednej strony to okienko może być ostatnim, w którym za Fatiego można wziąć niezłe pieniądze, a z drugiej ja nadal widzę w nim potencjał i nie wykluczone, że może już w następnym sezonie Ansu wskoczy na znacznie wyższy poziom.
1
Komentarz usunięty
0
@Vernon_Roche Dlatego odpadnie
7
1:1 to bardzo dobry wynik dla City. Real dzisiaj grał dobrze. A Guardioli to nie wiem kto zabronił zmiany robić skoro oni już zdychali pod koniec...
7
Carvajal co mecz tak fauluje - wjeżdża w plecy z bara bez zainteresowania piłką. Czasami kilka razy tak jak dzisiaj. Przecież to jest faul.
1
@Firestone Czekam na wypowiedź wszystkich obiektywnych madryciaków z tej strony. Zawsze tacy wygadani to pewnie tutaj też zajrzą.