0

Przepraszam, czy ktoś widział obiektywnych kibiców Realu Madryt?

0

No cóż, nie był to wieczór 4ealu Madryt. Oby więcej takich wieczorów.

0

W tamtym roku też tak się to powinno skończyć.

9

@Kamiloos Boli? Ma boleć. Słabiutki ten 4eal.

0

Widząc jak gra maszyna Pepa cieszy mnie to, że Barcelona i City to dwie najbardziej ofensywne drużyny w Europie.

0

@Firestone I prawie bramke strzelili na 1:1...

1

@clyde Przed chwilą pisałaś żeby nie świętować za szybko. ;]

30

Guardiola to jest Mozart futbolu. To jest po prostu poezja dla fana piłki nożnej - szybkie rozgrywanie piłki, wymiana pozycji, odpowiedzialność za piłke, wszystko idzie jak po sznurku. Żadna drużyna nawet nie zbliżyła się do tego co grała Barcelona Pepa i teraz City.

1

To jest większy gangbang niż w naszym 8-2. Gdyby City miało skuteczność na poziomie tamtego Bayernu to tutaj już powinno być lekko 5.

19

@Faro Jordi Alba i Kounde po tym jak dostał w łeb piłką, ciekawe...

1

@KamQiX Miesiąc i będzie z powrotem.

1

Alemany wrócił po tym jak wyszło info, że Kimmich byłby skłonny dołączyć do Barcelony. Przypadek? Pewnie tak.

2

Kimmich do środka za 30 milionów i 3 miesiące Spotify Premium, do tego Mbappe przyjdzie razem z Messim i jedziemy z kolejnym sezonem.

0

@Marcin199310 Oni się nie chowają tylko blokują wejścia do szatni.

0

@RoberDzik Co? xd

4

MATS to każdemu tam powinien po liściu dać. Od 65 minuty sobie chodzili po murawie.

3

@Comentateiro Wystarczy spojrzeć na skład. Nasze najlepsze mecze to mecze gdzie dostępna jest praktycznie cała kadra. W tym sezonie było mało takich spotkań to i męczenie buły było częste. Potrzebna szersza kadra albo lepszy sztab medyczny, a najlepiej obie te rzeczy.

6

@Kazragore Witamy w La Liga

0

@wasacz Bez przesady. Głównym architektem to jest Ter Stegen, a za nim Lewy (w pierwszej części sezonu) i reszta.

0

No nareszcie, mamy 14 maja i wszyscy zawodnicy są zdrowi. Trochę to trwało, w międzyczasie dostaliśmy w łeb w Lidze Mistrzów i gnietliśmy rywali 1:0 w lidze, ale już są, wszyscy, nawet Sergi Roberto. Szkoda tylko, że nasz sezon dzisiaj prawdopodobnie się zakończy.

1

@MOLESTA To może nie tak źle bo o Busquetsie się mówiło, że jak go nie widać to drużyna gra dobrze ;]

0

@sila101 Przecież w PS Store zawsze gry są w cholere drogie, nic nowego.

6

@JohnA Co ma jedno do drugiego?

1

Pewnie chodzi o księgowość bo na Ansu jest czysty zysk i dosyć sporą pensje, ale z dwójki Ferran, Fati zdecydowanie wolałbym żeby Ferran odszedł. Fati ma słaby sezon, ale w ostatnich meczach wyglądał dynamiczniej, a jeśli dynamika u niego wróci to i pewność siebie, a potem reszta. Ferran jest dla mnie zbyt nijaki, jak przychodził to było wiadomo, że z niego skrzydłowy jest przeciętny. Miałem nadzieje, że Xavi docelowo go widzi na 9, ale to odpada bo jest Lewy. Nawet Pep go pchał u siebie na 9.

Zobaczymy jak to się potoczy bo z jednej strony to okienko może być ostatnim, w którym za Fatiego można wziąć niezłe pieniądze, a z drugiej ja nadal widzę w nim potencjał i nie wykluczone, że może już w następnym sezonie Ansu wskoczy na znacznie wyższy poziom.

1

Komentarz usunięty

0

@Vernon_Roche Dlatego odpadnie

7

1:1 to bardzo dobry wynik dla City. Real dzisiaj grał dobrze. A Guardioli to nie wiem kto zabronił zmiany robić skoro oni już zdychali pod koniec...

7

Carvajal co mecz tak fauluje - wjeżdża w plecy z bara bez zainteresowania piłką. Czasami kilka razy tak jak dzisiaj. Przecież to jest faul.

1

@Firestone Czekam na wypowiedź wszystkich obiektywnych madryciaków z tej strony. Zawsze tacy wygadani to pewnie tutaj też zajrzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?