Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Barcelona dostaje też Eintracht albo jakiś Inter i przegrywa. Problem Barcelony w europejskich pucharach od dawna jest bardziej złożony niż to że przeciwna drużyna jest z jakiejś ligi. Jakoś dziwnie potem jest w stanie wygrać z Realem w bardzo dobrym stylu, który gra w Lidze Mistrzów z sukcesami.
1
@Comentateiro Aha no i skoro Barcelona nie zakwalifikowałaby się do LM to gdzie byłby Real, który jest za nami 11 punktów? I to nie jest tak, że oni grają jakoś słabo w lidze w tym roku, oni od lat tak punktują.
0
@Comentateiro Skoro Tottenham bije się o TOP4 to i Barcelona niżej by nie była. Do City to praktycznie żadna drużyna w Europie nie ma podjazdu, nawet Bayern co ostatni mecz pokazał.
0
@Survier To, że mamy mniej posiadania piłki to głównie zasługa naszej miernej pomocy no i jednak troszkę innego stylu gry niż wcześniej - próby bycia bardziej bezpośrednim. 90% drużyn La Ligi nie zostawia praktycznie w ogóle miejsca na swojej połowie. Dlatego właśnie mając 3 dryblingi na mecz i 0 podań prostopadłych potem mamy 0:0 z takim Getafe czy Gironą.
6
@Comentateiro Już widze jak taki Tottenham łatwo radzi sobie z Cadizem albo Getafe gdzie masz metr wolnego miejsca na połowie rywala.
To są dwie różne ligi, dwie inne specyfiki. Równie dobrze mogłoby się okazać, że Barcelona w Premier League stwarzałaby sobie mnóstwo sytuacji biorąc pod uwagę ile tam jest miejsca zostawiane.
Do tego w pucharach drużyny hiszpańskie zazwyczaj eliminowały angielskie.
4
@ranger3120 Rozpędź się z górki i wyłącz silnik.
1
@Emhyr Tak jak @Kondziubarca napisał. Bombelek to jest chłopaczek, który mógłby być fajnym rezerwowym. Wszedłby w 60 minucie, może by trafił dobrze na kole fortuny i zmienił oblicze meczu, a gdyby wypadł nie byłoby problemu bo to rezerwowy. Nie da się na nim opierać projektu.
Problem niestety jest taki, że nasi wszyscy inni skrzydłowi to dramat i Dembele bez jednej nogi i tak jest najlepszy.
Chciałbym żeby wreszcie Barcelona trafiła z jednym transferem na skrzydło bo to co się dzieje od transferu Neymara to jest jakiś żart - Coutinho, Griezmann, Ferran, Raphinha... Żaden nie potrafił/nie potrafi przejść rywala dryblingiem i mamy potem 3 udane dryblingi w meczu. Dołożyć do tego 0 prostopadłych podań od pomocników i nie możemy strzelić bramki przez 180 minut średniakom La Ligi.
23
@Sergio_Devils Myśle, że nawet gdyby nie grali 3 lata to gorsi od naszej obecnej pomocy by nie byli.
1
@Emhyr I tak niech się cieszy, że to mecz w lidze to dogrywki nie będzie.
5
@Emhyr To zdjęcie ma olbrzymi potencjał memowy.
1
To niezły MVP hahaha
3
Ależ to jest parodia futbolu.
0
@Herato Real w tym roku punktuje tak samo jak w tamtym i każdym innym.
1
@Barcaa12 Już biegnie z najlepszej drużyny na świecie z nielimitowanym budżetem do Barcelony w długach.
7
Nie no, nie mówcie mi, że BVB miało 2:0, grali 11 na 10 od 39 minuty, mogli zrównać się punktami z Bayernem i mecz skończył się 3:3... przecież to jest jakiś cyrk ta Bundesliga.
22
@pyra92 Miło było Cię gościć na stronie. Powodzenia na nowej drodze życia.
0
Jeśli faktycznie Gundogan podpisany to jest to fantastyczny transfer. Wiadomo, lepiej gdyby stało się to z 5 lat wcześniej, ale to nadal świetny pomocnik.
3
Chelsea mimo, że gra beznadziejnie to na jedną bramkę zasłużyła.
0
@damian16161212 Nadaje się na eksperta w TV jak do prowadzenia auta.
6
Upamecano mógł mieć dzisiaj ze 4 asysty. Przegląd gry jak Prime Messi.
4
Oby Napoli - City w finale.
1
Asysta klasa światowa.
0
Tu karny mógł nawet być.
0
Neuer by to wyjął. Sommer jest niski.
0
Ależ tu jest jakości na boisku.
17
Szkoda słów.
0
@Rewolucja123 La Rambla już rok temu mówiła o Garcii na ŚPD, więc troche szacunku.
21
Araujo w następnym meczu na skrzydło. Raz tam był i został najlepszym skrzydłowym bo celnie podał.
80
Zarzygany Neymar po 10 dniowej libacji alkoholowej dałby więcej niż nasz cały atak.
2
@Rewolucja123 Z Almerią słabo zagrał. I to chyba tyle.