Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@skakun95 Amen.
4
Jak ktoś oglądał tylko pierwsze 40 minut i zobaczył potem wynik to pewnie nieźle się zdziwił.
9
Jak widziałem plotki, że zarząd myśli o sprzedaży Christensensa to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Mam nadzieje, że to tylko plotki.
8
@Faro Fati 10/10 MOTM gdyby grał od początku strzeliłby 8 bramek
0
@wasacz Szkalujesz imie Omni Mana tym komentarzem.
0
@supraomnes1 He is not wrong.
0
Jak można do cholery przegrac 4:0 mając całkowitą kontrole w pierwszej połowie. Gdyby oni jeszcze źle grali, ale tu się wszystko układało od początku...
1
Wyizolowany Camavinga na lewej stronie i 0 groźnych sytuacji z tego. Koszmar.
1
@FioletoweOczy Spoiler: nie zejdzie.
0
Ostatnio też byliśmy lepsi i dostaliśmy bramke pierwsi. Będzie dobrze.
1
@agaFCB Na 99% scam jakich wiele teraz.
4
Valencia strzela na 1:1 i Espanyol na tę chwilę w strefie spadkowej. Martin Braithwaite robi co może, ale na ten moment spadają z ligi.
1
@Antimadridista_WR Bilva tu nie przyjdzie. City go tanio nie puści. Już prędziej Gundogan.
0
Myśle, że z takim Elche to drużyna z Ekstraklapy mogłaby się na spokojnie pokusić o zwycięstwo i to chyba najlepsze podsumowanie ich poziomu. Nawet były dwie sytuacje rodem z Ekstraklapy gdzie wykładali się o swoje nogi w sytuacji sam na sam. ;]
2
Piękne jest to Elche.
0
@David_Beckham Oby do tego doszło. Życzę Wam tego.
13
To Elche jest tak słabe, że grając taki paździerz powinni dostawać 3-0. Oni zostawiają tyle przestrzeni, że Barca Pepa to by im z 8 w połowe władowała.
0
@kiper09 A przed sezonem mówiło się, że to będzie nasza najsilniejsza broń...
0
Eric na ŚPD, jestem cholernie ciekaw jak to będzie wyglądało.
32
Eric Garcia na ŚPD! Chcę to zobaczyć.
4
Pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej i prawdopodobnie trio w nieziemskiej formie Fati - Lewy - Ferran - co może pójść nie tak.
0
Dlatego z rodziną nigdy nie powinno się pracować.
2
@SuperPatsonFCB @Wossi61FCB Racja, zupełnie wyleciał mi ten epizod Sousy, pewnie dlatego, że wszyscy go jechali, a graliśmy przyzwoicie.
0
Kiedy ta kadra zagrała jakiś dobry mecz? Chyba jeszcze w eliminacjach do Mundialu 2018. Od tych Mistrzostw Świata zjeżdżamy w dół.
1
Całe szczęście, że w ostatnich latach mamy farta do tych badziewnych grup. Potężne Czechy remisują z Mołdawią...
3
Lewy blisko asysty drugiego stopnia.
3
Świderski ma 9 bramek w 21 spotkaniach. To są statystyki naprawde klasowego napadziora.
33
Męczy Nas Piłka
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dostajemy w łeb od Albanii i może być różnie. ;]