0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@skakun95 Amen.

4

Jak ktoś oglądał tylko pierwsze 40 minut i zobaczył potem wynik to pewnie nieźle się zdziwił.

9

Jak widziałem plotki, że zarząd myśli o sprzedaży Christensensa to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Mam nadzieje, że to tylko plotki.

8

@Faro Fati 10/10 MOTM gdyby grał od początku strzeliłby 8 bramek

0

@wasacz Szkalujesz imie Omni Mana tym komentarzem.

0

@supraomnes1 He is not wrong.

0

Jak można do cholery przegrac 4:0 mając całkowitą kontrole w pierwszej połowie. Gdyby oni jeszcze źle grali, ale tu się wszystko układało od początku...

1

Wyizolowany Camavinga na lewej stronie i 0 groźnych sytuacji z tego. Koszmar.

1

@FioletoweOczy Spoiler: nie zejdzie.

0

Ostatnio też byliśmy lepsi i dostaliśmy bramke pierwsi. Będzie dobrze.

1

@agaFCB Na 99% scam jakich wiele teraz.

4

Valencia strzela na 1:1 i Espanyol na tę chwilę w strefie spadkowej. Martin Braithwaite robi co może, ale na ten moment spadają z ligi.

1

@Antimadridista_WR Bilva tu nie przyjdzie. City go tanio nie puści. Już prędziej Gundogan.

0

Myśle, że z takim Elche to drużyna z Ekstraklapy mogłaby się na spokojnie pokusić o zwycięstwo i to chyba najlepsze podsumowanie ich poziomu. Nawet były dwie sytuacje rodem z Ekstraklapy gdzie wykładali się o swoje nogi w sytuacji sam na sam. ;]

2

Piękne jest to Elche.

0

@David_Beckham Oby do tego doszło. Życzę Wam tego.

13

To Elche jest tak słabe, że grając taki paździerz powinni dostawać 3-0. Oni zostawiają tyle przestrzeni, że Barca Pepa to by im z 8 w połowe władowała.

0

@kiper09 A przed sezonem mówiło się, że to będzie nasza najsilniejsza broń...

0

Eric na ŚPD, jestem cholernie ciekaw jak to będzie wyglądało.

32

Eric Garcia na ŚPD! Chcę to zobaczyć.

4

Pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej i prawdopodobnie trio w nieziemskiej formie Fati - Lewy - Ferran - co może pójść nie tak.

0

Dlatego z rodziną nigdy nie powinno się pracować.

2

@SuperPatsonFCB @Wossi61FCB Racja, zupełnie wyleciał mi ten epizod Sousy, pewnie dlatego, że wszyscy go jechali, a graliśmy przyzwoicie.

0

Kiedy ta kadra zagrała jakiś dobry mecz? Chyba jeszcze w eliminacjach do Mundialu 2018. Od tych Mistrzostw Świata zjeżdżamy w dół.

1

Całe szczęście, że w ostatnich latach mamy farta do tych badziewnych grup. Potężne Czechy remisują z Mołdawią...

3

Lewy blisko asysty drugiego stopnia.

3

Świderski ma 9 bramek w 21 spotkaniach. To są statystyki naprawde klasowego napadziora.

33

Męczy Nas Piłka

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dostajemy w łeb od Albanii i może być różnie. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?