Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i powiedzcie, że Robercika w Bayernie nie brakuje.
12
@talizmo No ty madryciaku na pewno nie widzisz.
0
Nie pamiętam gorszego dwumeczu obrońcy na tym poziomie Ligi Mistrzów. Upamecano z 6 olbrzymich błędów popełnił, które spokojnie mogły skończyć sie bramką.
0
Upamecano piękny jesteś
0
Ale Czupa Czups to widać, że poziomem jednak nie dojeżdża.
1
Miło tak dla odmiany popatrzeć na drużyne, która ma 3 wygrane dryblingi w jednej akcji, a nie na cały mecz.
2
@Geble Karny to 0,77
0
@JohnA A City miało karnego na 4-0
0
Ale odwalił. Game on.
4
Nie wchodząc w kwestie finansowe, na TAK czy NIE?
3
Potężne Al-Nassr Cristiano tylko 1 pkt w ostatnich dwóch meczach i tracą 3 punkty przy jednym meczu rozegranym więcej do jeszcze bardziej potężnego Al-Ittihad.
0
@Emhyr 700 baniek na transfery średniaków, zamiana Tuchela na Pottera i Pottera na Lamparda. Mają łeb do interesów, nie ma co.
0
@takisobiektos W drugiej połowie też był karny.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nic się nie wydarzy. Real za to nie ma Militao w pierwszym meczu, ich najlepszego obrońcy.
9
No Marciniak się nie popisał, karny dla Napoli powinien być w pierwszej połowie.
3
Hahahahah Napoli
3
3 setki Chelsea i nic. Pierwsza setka Realu - gol. Standardzik.
0
Niezła karuzela formy w tym roku w Liverpoolu.
0
@Survier Barcelona dostaje też Eintracht albo jakiś Inter i przegrywa. Problem Barcelony w europejskich pucharach od dawna jest bardziej złożony niż to że przeciwna drużyna jest z jakiejś ligi. Jakoś dziwnie potem jest w stanie wygrać z Realem w bardzo dobrym stylu, który gra w Lidze Mistrzów z sukcesami.
1
@Comentateiro Aha no i skoro Barcelona nie zakwalifikowałaby się do LM to gdzie byłby Real, który jest za nami 11 punktów? I to nie jest tak, że oni grają jakoś słabo w lidze w tym roku, oni od lat tak punktują.
0
@Comentateiro Skoro Tottenham bije się o TOP4 to i Barcelona niżej by nie była. Do City to praktycznie żadna drużyna w Europie nie ma podjazdu, nawet Bayern co ostatni mecz pokazał.
0
@Survier To, że mamy mniej posiadania piłki to głównie zasługa naszej miernej pomocy no i jednak troszkę innego stylu gry niż wcześniej - próby bycia bardziej bezpośrednim. 90% drużyn La Ligi nie zostawia praktycznie w ogóle miejsca na swojej połowie. Dlatego właśnie mając 3 dryblingi na mecz i 0 podań prostopadłych potem mamy 0:0 z takim Getafe czy Gironą.
6
@Comentateiro Już widze jak taki Tottenham łatwo radzi sobie z Cadizem albo Getafe gdzie masz metr wolnego miejsca na połowie rywala.
To są dwie różne ligi, dwie inne specyfiki. Równie dobrze mogłoby się okazać, że Barcelona w Premier League stwarzałaby sobie mnóstwo sytuacji biorąc pod uwagę ile tam jest miejsca zostawiane.
Do tego w pucharach drużyny hiszpańskie zazwyczaj eliminowały angielskie.
4
@ranger3120 Rozpędź się z górki i wyłącz silnik.
1
@Emhyr Tak jak @Kondziubarca napisał. Bombelek to jest chłopaczek, który mógłby być fajnym rezerwowym. Wszedłby w 60 minucie, może by trafił dobrze na kole fortuny i zmienił oblicze meczu, a gdyby wypadł nie byłoby problemu bo to rezerwowy. Nie da się na nim opierać projektu.
Problem niestety jest taki, że nasi wszyscy inni skrzydłowi to dramat i Dembele bez jednej nogi i tak jest najlepszy.
Chciałbym żeby wreszcie Barcelona trafiła z jednym transferem na skrzydło bo to co się dzieje od transferu Neymara to jest jakiś żart - Coutinho, Griezmann, Ferran, Raphinha... Żaden nie potrafił/nie potrafi przejść rywala dryblingiem i mamy potem 3 udane dryblingi w meczu. Dołożyć do tego 0 prostopadłych podań od pomocników i nie możemy strzelić bramki przez 180 minut średniakom La Ligi.
23
@Sergio_Devils Myśle, że nawet gdyby nie grali 3 lata to gorsi od naszej obecnej pomocy by nie byli.
1
@Emhyr I tak niech się cieszy, że to mecz w lidze to dogrywki nie będzie.
5
@Emhyr To zdjęcie ma olbrzymi potencjał memowy.
1
To niezły MVP hahaha
3
Ależ to jest parodia futbolu.