2

No i powiedzcie, że Robercika w Bayernie nie brakuje.

12

@talizmo No ty madryciaku na pewno nie widzisz.

0

Nie pamiętam gorszego dwumeczu obrońcy na tym poziomie Ligi Mistrzów. Upamecano z 6 olbrzymich błędów popełnił, które spokojnie mogły skończyć sie bramką.

0

Upamecano piękny jesteś

0

Ale Czupa Czups to widać, że poziomem jednak nie dojeżdża.

1

Miło tak dla odmiany popatrzeć na drużyne, która ma 3 wygrane dryblingi w jednej akcji, a nie na cały mecz.

2

@Geble Karny to 0,77

0

@JohnA A City miało karnego na 4-0

0

Ale odwalił. Game on.

4



Nie wchodząc w kwestie finansowe, na TAK czy NIE?

3

Potężne Al-Nassr Cristiano tylko 1 pkt w ostatnich dwóch meczach i tracą 3 punkty przy jednym meczu rozegranym więcej do jeszcze bardziej potężnego Al-Ittihad.

0

@Emhyr 700 baniek na transfery średniaków, zamiana Tuchela na Pottera i Pottera na Lamparda. Mają łeb do interesów, nie ma co.

0

@takisobiektos W drugiej połowie też był karny.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Nic się nie wydarzy. Real za to nie ma Militao w pierwszym meczu, ich najlepszego obrońcy.

9

No Marciniak się nie popisał, karny dla Napoli powinien być w pierwszej połowie.

3

Hahahahah Napoli

3

3 setki Chelsea i nic. Pierwsza setka Realu - gol. Standardzik.

0

Niezła karuzela formy w tym roku w Liverpoolu.

0

@Survier Barcelona dostaje też Eintracht albo jakiś Inter i przegrywa. Problem Barcelony w europejskich pucharach od dawna jest bardziej złożony niż to że przeciwna drużyna jest z jakiejś ligi. Jakoś dziwnie potem jest w stanie wygrać z Realem w bardzo dobrym stylu, który gra w Lidze Mistrzów z sukcesami.

1

@Comentateiro Aha no i skoro Barcelona nie zakwalifikowałaby się do LM to gdzie byłby Real, który jest za nami 11 punktów? I to nie jest tak, że oni grają jakoś słabo w lidze w tym roku, oni od lat tak punktują.

0

@Comentateiro Skoro Tottenham bije się o TOP4 to i Barcelona niżej by nie była. Do City to praktycznie żadna drużyna w Europie nie ma podjazdu, nawet Bayern co ostatni mecz pokazał.

0

@Survier To, że mamy mniej posiadania piłki to głównie zasługa naszej miernej pomocy no i jednak troszkę innego stylu gry niż wcześniej - próby bycia bardziej bezpośrednim. 90% drużyn La Ligi nie zostawia praktycznie w ogóle miejsca na swojej połowie. Dlatego właśnie mając 3 dryblingi na mecz i 0 podań prostopadłych potem mamy 0:0 z takim Getafe czy Gironą.

6

@Comentateiro Już widze jak taki Tottenham łatwo radzi sobie z Cadizem albo Getafe gdzie masz metr wolnego miejsca na połowie rywala.

To są dwie różne ligi, dwie inne specyfiki. Równie dobrze mogłoby się okazać, że Barcelona w Premier League stwarzałaby sobie mnóstwo sytuacji biorąc pod uwagę ile tam jest miejsca zostawiane.

Do tego w pucharach drużyny hiszpańskie zazwyczaj eliminowały angielskie.

4

@ranger3120 Rozpędź się z górki i wyłącz silnik.

1

@Emhyr Tak jak @Kondziubarca napisał. Bombelek to jest chłopaczek, który mógłby być fajnym rezerwowym. Wszedłby w 60 minucie, może by trafił dobrze na kole fortuny i zmienił oblicze meczu, a gdyby wypadł nie byłoby problemu bo to rezerwowy. Nie da się na nim opierać projektu.

Problem niestety jest taki, że nasi wszyscy inni skrzydłowi to dramat i Dembele bez jednej nogi i tak jest najlepszy.

Chciałbym żeby wreszcie Barcelona trafiła z jednym transferem na skrzydło bo to co się dzieje od transferu Neymara to jest jakiś żart - Coutinho, Griezmann, Ferran, Raphinha... Żaden nie potrafił/nie potrafi przejść rywala dryblingiem i mamy potem 3 udane dryblingi w meczu. Dołożyć do tego 0 prostopadłych podań od pomocników i nie możemy strzelić bramki przez 180 minut średniakom La Ligi.

23

@Sergio_Devils Myśle, że nawet gdyby nie grali 3 lata to gorsi od naszej obecnej pomocy by nie byli.

1

@Emhyr I tak niech się cieszy, że to mecz w lidze to dogrywki nie będzie.

5

@Emhyr To zdjęcie ma olbrzymi potencjał memowy.

1

To niezły MVP hahaha

3

Ależ to jest parodia futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?