Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Kessie to fajny chłopak, ale powinien odejść bo za niego można wziąć niezłe pieniądze i nie przekonuje przez cały sezon.
5
Przed tym meczem to powinna być obowiązkowa kontrola alkomatem bo podejrzanie się poruszają dzisiaj. Ewentualnie nie cierpią MATSa i nie chcą mu dać pobić rekordu.
6
@MesQueUnClub96 Miał rację
3
Można się śmiać z Roberta, że w drugiej części sezonu kopał się po czole, ale jednak zdobywa mistrza z Barceloną i strzelał bardzo ważne bramki często dające punkty natomiast Bayern bez niego męczy się niemiłosiernie.
1
Czy po dzisiejszym wyniku Bayernu można nazywać Kimmicha piłkarzem Barcelony?
1
@marcin62 Czas na zmiane płci.
1
@NeKenI No i masz na górze kreatywność. ;]
2
@kampe To samo ludzie pisali przed transferem Lewego.
1
@michaleu fisiado?
3
Cancelo + Kimmich do Barcelony, Eric Garcia + Marcos Alonso do Bayernu.
3
@masq Nie, nawet 10 to za dużo. Taki grajek to za darmo co najwyżej jako uzupełnienie składu.
1
Cancelo narazie gra koncert.
1
Cancelo co za piłka.
9
@Kondziubarca Chyba sobie jaja robią. Xavi nie chce zawodnika to na cholere mu go wciskają.
7
@AlexDark00 Chciałbym dożyć chociaż do 25 części. Może wskrzeszą Walkera do tej pory.
3
@kamilop Carrasco za 12 mln to beznadziejny interes. To wydanie 12 milionów na półśrodek. To nie jest gracz, który zbawi nasze skrzydło, nawet nie wiem czy to jest skrzydłowy na tym etapie kariery - bardziej wahadłowy. Liczby ma beznadziejne. Ja go widzę co najwyżej jako zmiennika Balde jeśli Alba odejdzie.
1
@MesQueUnClub96 To zależy jakich skrzydłowych bo jak sprzedaż Ferrana czy Dembele w odpowiednim momencie sezonu (gdy złapałby kontuzje) to nasza ilość skrzydłowych się nie zmieni.
1
@Messibestplayerintheworld Już widzę jak Bayern bierze Ferrana. Fatiego jeszcze może bo ma potencjał, ale też tego nie widze za bardzo.
2
@Krzysztof1987 Dembele ma rok kontraktu. On nie jest wart nawet 50 prawdopodobnie.
1
50 milionów i Dembele za Kimmicha, tak czy nie?
I w sumie Tuchel naprawde mógłby być zainterestowany Dembele. On by w sumie tam pasował, może i lepiej niż do Barcelony.
4
@matirix20 A on nie kopie się po czole przypadkiem w Tottenhamie?
1
20 maj, a Żoszua Kimiś nadal nie w Barcelonie. Zaczynam wątpić w ten transfer.
3
@Sulimo Tak jak kolega wyżej napisał, w takich sprawach nie ma co generalizować, zależy od Ciebie.
1
@P33ck W 2012 51 goli w 7 meczach byłoby realne. Sam Messi pewnie połowe by tego strzelił. ;]
7
Messi z MŚ, Barcelona z mistrzostwem, Real w łeb w LM... ten Kimmich jest nierealny to byłoby wszystko zbyt piękne.
0
@hurek12 To 60M euro to jest realne chyba tylko wtedy jak im Kimmich pistolet do głowy przyłoży.
1
@Survier Dokładnie takie same. Zresztą pisałem coś bardzo podobnego kilka tygodni temu.
2
Ale Valverde zaliczył zjazd w Realu po mundialu. Dla mnie on zawsze był dosyć przeciętnym pomocnikiem bo oprócz strzału z dystansu i biegania to nie ma zbyt wiele do zaoferowania. On trochę przypomina Marcosa Llorente z Atletico, który był wiecznie upychany na PO. A był przecież okres gdy porównywano go do De Jonga...
Camavinga to też niby środkowy pomocnik, ale on robi tyle dziwnych strat co mecz, że ja się nie dziwie, że Ancelotti go ustawia na LO. Problem jest taki, że on nie broni zbyt dobrze, jest tylko wybiegany.
Pytanie czy Bellingham to dla nich będzie zbawienie bo przecież oni mają już w kadrze zawodników o zbliżonej charakterystyce czyli właśnie Valverde czy Camavinge. Przecież jak odejdą Kroos i Modrić to im zostaną praktycznie sami box to box. Taki Ceballos byłby dobrym uzupełnieniem pomocy, ale jak widać na najważniejsze mecze on nie jest brany pod uwage.
1
Sezon Barcelony i Realu dobiegł końca, i chyba można sobie ostrzyć zęby na to okienko transferowe. My mamy problemy finansowe, ale i tak na bank będzie się działo. A Real, zobaczymy, może to upokorzenie skłoni Pereza do paru dużych transferów.
4
Czy po tej dzisiejszej, pięknej bramce można w końcu uznać Militao najlepszym obronćą świata?