1

No i co, Busquets na ławce i machina Xaviego zniszczona. Kontrakt do 2030 się szykuje.

0

Tuchel utrzymał Chelsea w lidze. Gdyby go zwolnili trochę wcześniej pewnie byłaby teraz u nich walka o utrzymanie ;p Lampard to ma chyba jedno zwycięstwo w swoich ostatnich ~18 meczach.

0

@Isso89 Dokładnie. Ta linia bardzo podejrzana.

2

@Kamiloza91 Tydzień temu już praktykowaliśmy to czarnowidztwo. Niczego się nie nauczyłeś? ;]

1

@kamyk_23 Największym durniem to jestem ja bo zamiast oglądać drugą połowe City to włączyłem Barce...

0

Ależ to jest paździerz. Ile tam w ogóle gry w piłke było? 20 minut?

0

Dominacja genetyczna City. To przyjemność oglądać jak grają. Każde podanie dochodzi do adresata, wielka odpowiedzialność za piłke. Tak jak Barcelona kiedyś. Haaland jest fantastyczny, mimo, że jest wielki to piłka nie odbija mu się na 10 metrów - świetnie dwa razy zagrał do De Bruyne. Powinno być 3-4:0 do przerwy na spokojnie. Pep to trenerski geniusz, jak skończy trenować będzie zdecydowanie najlepszym trenerem w historii o ile już nie jest.

7

@Kessie Szkoda.

4

@Cule1234 Nie no błagam. Ferran jest jaki jest, ale jest młody... i na pewno ma większą wartość od Carrasco. Nie wiem co oni w tym Carrasco widzą, gra na wahadle czyli pozycji, której u nas nie ma, strzela mało, asystuje mało. Jakiś drybling tam ma, ale to już lepiej dać Abde szanse...

1

Dużo osób pisze o tym, że Busquets i Messi nie mogą grać w jednym składzie na wymagających rywali i tu zgoda. Pytanie jak połączyć Lewego i Messiego? Lewy wbrew pozorom to też nie jest obecnie jakiś tytan pracy na boisku, jego pressing nie jest wybitny. Widać to było w meczu z Atletico gdzie schodził do lini i odpoczywał. Xavi będzie miał sporo główkowania.

28

@FcPortoFan1999 Największy kretyn w piłce nożnej w ostatnich 15 latach.

0

@JohnyMemonik Ale się spłakałeś, hahaha.

0

@Emhyr I jeszcze ten #XaviOUT :D

9

@KrwawiaceoczyVEB Ja już miałem przed oczami wiadomość, że Pedri wypada do końca sezonu.

0

@Rewolucja123 Tu nawet nie chodzi o ten mecz, a o cały sezon.

1

Dogadać się z tym De Jongiem co do pensji i nawet niech nie myślą żeby go sprzedawać. Z piłką przy nodze zawsze był TOP, ale brakowało u niego dobrej gry w defensywie, brakowało mu pazura i często miał momenty gdy się wyłączał. A teraz? Dobrze wraca do obrony, dobrze kryje strefy, tutaj gdzieś powalczy o piłke wślizgiem i nawet leżąc uderzy. Do tego u niego nie ma problemu z przygotowaniem fizycznym co jest cudem w Barcelonie i kluczem do tego jak chce grać Xavi czyli wysokim pressingiem, a będzie to miało jeszcze większe znaczenie gdy wróci Messi.

0

Eric Garcia narobił nadziei dobrą grą do października, ale niestety jego forma od tej pory to skandal. Nawet Alonso, który zagrał 1-2 dobre mecze przez cały sezon wygląda przy nim jak profesor...

0

@Aragorn33 Nie no, brakuje Koła Fortuny z Dembele.

0

@HERORICH2 Sędzia każdy mały faul Wam gwizdał, Nam niekoniecznie i jeszcze płacz o karnego, którego nie było...

0

@kuz A kiedy Barcelona lige przegrała po jakiejś wpadce? Bo przez ostatnie 10-15 lat ją zdominowaliśmy.

0

Ale co niektórzy się tu spłakali, że rozpędzony Real nas dogoni to ich.

1

Podsumujmy. Barcelona w jednym meczu nie strzeliła na pustą z metra i sam na sam dwóch na jednego gdzie bramkarz był na 20 metrze. Cyrk.

4

https://x.com/ReshadRahman_/status/1649886872129392640

Messi Mbappe przywiózł w walizce.

3

Wyobraźcie sobie jaką satysfakcje musi teraz czuć Nagelsmann.

0

@Emhyr Chodzi o wiarygodność statystyki, więc jak nie ma znaczenia?

1

@KamQiX A do momentu kontuzji?

1

Wszystko fajnie tylko szkoda, że Borussia jak będzie trzeba to sobie samobóje zacznie strzelać byle mistrza nie wygrać. Oni w ostatniej kolejce mieli 2:0 i przez 60 minut zawodnika więcej, a i tak zremisowali...

1

@okiemtypera_lucaxx95 Sezon nie jest zły, mistrzostwo, Superpuchar, półfinał Pucharu Króla, odpaść z Realem to nie wstyd biorąc pod uwagę absencje, ale Liga Mistrzów strasznie wszystko psuje. Ćwierćfinał zamiast odpadnięcia w grupie i myśle, że każdy byłby zadowolony szczególnie biorąc pod uwage styl w jakim gramy w niektórych (lub ostatnio w większości) meczach.

0

@YeastMoss Nikt nie mówi o żadnym pechu. Od lat przygotowanie fizyczne Barcelony to żart, tak samo jak transfery szczególnie do ataku. Gdyby Barcelona miała szeroką i równą ławkę pewnie nie byłoby tego postu.

0

@YeastMoss Jest to forum do dyskusji o FC Barcelonie, więc pewnie po to. Skoro przez 2 lata nie potrafi wyjść z grupy to nic innego nie zostało. Nie widze żeby któraś drużyna nie miała 4 kluczowych graczy z pola niedostępnych. W każdej formacji brakuje podstawowego gracza, a w pomocy dwóch w tej chwili. I tak przez cały sezon, a to obrona się wysypie, potem pomoc, potem znowu atak, a na końcu wszystko razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?