8

No cóż, La Liga powinna gonić Premier League także proponuje przed każdym meczem klękać przed Viniciusem. Immunitet na kartki już ma to jeszcze dałbym Realowi dodatkowe 20 punktów i mistrzostwo z góry do 2030.

3

Ale szczupaczek Christensena naprawde ładny.

0

Tak szczerze to graliśmy większe gówno w tym sezonie i jakimś cudem przepychaliśmy. Dzisiaj po prostu MATS nie odpalił god moda. Mieliśmy te ~4 sytuacje i 1 bramka z tego powinna być przynajmniej.

0

@Esteban_ To rok temu, teraz 150.

3

@regatta52 Nikt go za tyle samo za ile został kupiony nie sprzeda. Będą wołać 30-40 milionów więcej.

0

Bardzo lubie Kounde i w sumie nie chciałbym żeby odchodził tylko pytanie czy my możemy sobie pozwolić na trzymanie takiego piłkarza na ławce. Araujo i Christensen to jest dla mnie para idealna, Kounde byłby trzecim do gry. Do tego przychodzi Inigo.

Z drugiej strony ten sezon pokazał jak nasza ławka jest krótka, więc Kounde byłby fantastyczną opcją by wejść z ławki czy nawet bardzo często zastępować Christensena/Araujo w pierwszym składze. Trudna decyzja.

0

@Ojciec5tkidzieci To dobrze, jeśli wyjdzie w pierwszym składzie to MATS będzie miał jedno więcej czyste konto.

4

Haha, to będzie ciekawe okienko.

10

@4Fabregas4 Jeśli masz na myśli De Jonga to on narazie nie dał nawet pół argumentu żeby być solowym defensywnym pomocnikiem w Barcelonie.

0

Where Kimmich???

0

@adambądkowski93 To może niech Real Frankowskiego bierze zamiast Mekambe?

1

@abram3k Można śmiało powiedzieć, że w tej chwili Marciniak jest najlepszym sędzią na świecie. Dostał finał mundialu, a teraz finał LM. Zdarzają mu się czasem błędy, szczególnie z VARem, ale widać, że to jemu najbardziej ufają w tej chwili.

1

@blakkudium W dziesięciu ratach.

0

Ciekawe czy Viniciusowi kiedyś przez myśl przeszło dlaczego wszyscy się uwzięli na niego, a nie np. na Rodrygo. Wszyscy są rasistami tylko dlaczego zawsze w stosunku do niego.

7

@Danny Gaucho Ale żeś pan na pustą strzelił. ;]

2

@VegetaPolska To jest beznadziejny przypadek, nie do odratowania.

0

Przez cały sezon sędziowie mieli 1923 powodów żeby wywalić Viniciusa to dzisiaj go wywalili jak już o nic nie grają i chłop go dusił. This is La Liga.

0

@takisobiektos No to szkoda.

0

@Kamiloza91 Jeszcze mają Atalante, mogą spaść na 5 cały czas.

7

@MesQueUnClub96 Borussia to idealny przeciwnik żeby przełamać złą passe.

0

Inter przegrywa w 10, we Włoszech będzie ogromna walka o TOP4.

0

No to za tydzień BvB pewnie w łeb od Mainz, które gra o nic.

1

Ten Augsburg już nawet nie biega, hahaha

0

@varosso Pare kolejek temu mieli zawodnika więcej, prowadzili 2:0 i zremisowali. To jest Borussia tego nie ogarniesz.

2

No Pedri No Fun

5

Może w 12 sezonie Dembele w końcu po ograniu 7 rywali nauczy się zrobić najprostsze czyli dokładnie podać.

11

Kessie to fajny chłopak, ale powinien odejść bo za niego można wziąć niezłe pieniądze i nie przekonuje przez cały sezon.

5

Przed tym meczem to powinna być obowiązkowa kontrola alkomatem bo podejrzanie się poruszają dzisiaj. Ewentualnie nie cierpią MATSa i nie chcą mu dać pobić rekordu.

6

@MesQueUnClub96 Miał rację

3

Można się śmiać z Roberta, że w drugiej części sezonu kopał się po czole, ale jednak zdobywa mistrza z Barceloną i strzelał bardzo ważne bramki często dające punkty natomiast Bayern bez niego męczy się niemiłosiernie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?