Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
No cóż, La Liga powinna gonić Premier League także proponuje przed każdym meczem klękać przed Viniciusem. Immunitet na kartki już ma to jeszcze dałbym Realowi dodatkowe 20 punktów i mistrzostwo z góry do 2030.
3
Ale szczupaczek Christensena naprawde ładny.
0
Tak szczerze to graliśmy większe gówno w tym sezonie i jakimś cudem przepychaliśmy. Dzisiaj po prostu MATS nie odpalił god moda. Mieliśmy te ~4 sytuacje i 1 bramka z tego powinna być przynajmniej.
0
@Esteban_ To rok temu, teraz 150.
3
@regatta52 Nikt go za tyle samo za ile został kupiony nie sprzeda. Będą wołać 30-40 milionów więcej.
0
Bardzo lubie Kounde i w sumie nie chciałbym żeby odchodził tylko pytanie czy my możemy sobie pozwolić na trzymanie takiego piłkarza na ławce. Araujo i Christensen to jest dla mnie para idealna, Kounde byłby trzecim do gry. Do tego przychodzi Inigo.
Z drugiej strony ten sezon pokazał jak nasza ławka jest krótka, więc Kounde byłby fantastyczną opcją by wejść z ławki czy nawet bardzo często zastępować Christensena/Araujo w pierwszym składze. Trudna decyzja.
0
@Ojciec5tkidzieci To dobrze, jeśli wyjdzie w pierwszym składzie to MATS będzie miał jedno więcej czyste konto.
4
Haha, to będzie ciekawe okienko.
10
@4Fabregas4 Jeśli masz na myśli De Jonga to on narazie nie dał nawet pół argumentu żeby być solowym defensywnym pomocnikiem w Barcelonie.
0
Where Kimmich???
0
@adambądkowski93 To może niech Real Frankowskiego bierze zamiast Mekambe?
1
@abram3k Można śmiało powiedzieć, że w tej chwili Marciniak jest najlepszym sędzią na świecie. Dostał finał mundialu, a teraz finał LM. Zdarzają mu się czasem błędy, szczególnie z VARem, ale widać, że to jemu najbardziej ufają w tej chwili.
1
@blakkudium W dziesięciu ratach.
0
Ciekawe czy Viniciusowi kiedyś przez myśl przeszło dlaczego wszyscy się uwzięli na niego, a nie np. na Rodrygo. Wszyscy są rasistami tylko dlaczego zawsze w stosunku do niego.
7
@Danny Gaucho Ale żeś pan na pustą strzelił. ;]
2
@VegetaPolska To jest beznadziejny przypadek, nie do odratowania.
0
Przez cały sezon sędziowie mieli 1923 powodów żeby wywalić Viniciusa to dzisiaj go wywalili jak już o nic nie grają i chłop go dusił. This is La Liga.
0
@takisobiektos No to szkoda.
0
@Kamiloza91 Jeszcze mają Atalante, mogą spaść na 5 cały czas.
7
@MesQueUnClub96 Borussia to idealny przeciwnik żeby przełamać złą passe.
0
Inter przegrywa w 10, we Włoszech będzie ogromna walka o TOP4.
0
No to za tydzień BvB pewnie w łeb od Mainz, które gra o nic.
1
Ten Augsburg już nawet nie biega, hahaha
0
@varosso Pare kolejek temu mieli zawodnika więcej, prowadzili 2:0 i zremisowali. To jest Borussia tego nie ogarniesz.
2
No Pedri No Fun
5
Może w 12 sezonie Dembele w końcu po ograniu 7 rywali nauczy się zrobić najprostsze czyli dokładnie podać.
11
Kessie to fajny chłopak, ale powinien odejść bo za niego można wziąć niezłe pieniądze i nie przekonuje przez cały sezon.
5
Przed tym meczem to powinna być obowiązkowa kontrola alkomatem bo podejrzanie się poruszają dzisiaj. Ewentualnie nie cierpią MATSa i nie chcą mu dać pobić rekordu.
6
@MesQueUnClub96 Miał rację
3
Można się śmiać z Roberta, że w drugiej części sezonu kopał się po czole, ale jednak zdobywa mistrza z Barceloną i strzelał bardzo ważne bramki często dające punkty natomiast Bayern bez niego męczy się niemiłosiernie.